לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-02-2010, 10:14
  ישראל_היום ישראל_היום אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.10
כנופיית צעירים באיזור חדרה שודדת מכוניות באיומי נשק.המשטרה חסרת אונים.

ציטוט:
עבריינים באזור חדרה חוצים לאחרונה כל גבול אפשרי והיצירתיות שלהם שוברת שיאים חדשים. מי יכול לתאר לעצמו תרחיש שבו יום אחד יתנפלו עליו שודדים בזמן שהוא יושב ברכבו וממתין בסבלנות לאור הירוק המיוחל בדרכו הביתה? תרחיש אימה שהיה קיים עד כה רק במדינות אפלות, במדינות העולם השלישי שבהן האלימות והפשע שולטים ברחובות באין מפריע. אבל מסתבר שהמציאות עולה על כל דמיון וישנם נהגים שעצרו לכמה שניות בצומת או ברמזור ומצאו את עצמם מול נשק שלוף, פעורי פה לנוכח שודדים רעולי פנים שדורשים מהם לעזוב את המקום בשקט, אחרת ייפגעו - לאחר מכן, נכנסים השודדים לרכב ונמלטים עימו לאחד מהיישובים באזור ואדי ערה. צ' (השמות המלאים שמורים במערכת), אם לילדים בשנות ה-30 לחייה, עברה חוויה מפוקפקת כזו בדיוק. ביום רביעי שעבר למען הדיוק, סמוך לשעה שבע ורבע בערב, היא יצאה ממושב מאור, שבתחום המועצה האזורית מנשה לכוון פרדס חנה, ואז החלה דרמה, שהיא לא תשכח לעולם. "הגעתי לצומת ופתאום הבחנתי בצד ימין בשני גברים לבושים בשחור שעומדים בצד הרכב שלי. בכלל התכוונתי לפנות לצד השני, אבל הם נראו לי חשודים מאוד וכל מה שרציתי זה לעזוב את הצומת כמה שיותר מהר". החשש והחשד של צ' היו מוצדקים. עוד לפני שיצאה מהצומת ונסעה הלאה לדרכה, ניגש אליה אחד הצעירים שעמד בסמוך ופתח את הדלת של המושב שליד הנהג. "פתאום אני רואה בתוך הרכב שלי אקדח שמכוון אליי ואותו אדם שפתח את הדלת אומר לי בקול רם: 'אל תזוזי'. פחדתי כמו שלא פחדתי בחיים. הייתי בטוחה שחיי נגמרים כאן, בזה הרגע. התחלתי לצרוח והחלטתי לתת גז ולברוח מהמקום, לפני שיהיה מאוחר מדי, אבל למזלי הרע, כשיצאתי מהצומת התנגשתי ברכב אחר שהגיח מולי. "גם אחרי ההתנגשות החלטתי לא לעצור והמשכתי בנסיעה. רק מאוחר יותר, נודע לי שהשניים שדדו את הרכב שהתנגשתי בו ועמד שם סתם כך".
ערוצעירי ישראל

אין כאן שום יצירתיות או מקוריות: צעיריערא אימצו את שיטת אחיהם מהפזורה בנגב.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://i49.tinypic.com/20tkvf6.png]

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:59

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר