לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-02-2010, 16:59
  משתמש זכר alonmore28 alonmore28 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.06
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "סער יגיע ל2 הגדולים"

ציטוט:
כלל של כל ריאליטי-הפייבוריט של כולם בדרך כלל לא זוכה

אם אתה חושב על בובליל כדוגמא, הרי שהוא לא היה הפייבוריט של כולם. הוא ושפרה היו מאוד מאוד שנויים במחלוקת. זה שהתקשורת החליטה להבליט אותו ולעשות אשליה כאילו הוא האהוב והמוביל לא אומר שזה באמת היה ככה.
ההבדל הוא שאלירז באמת אהוד על ידי רוב העם. יש עליו סוג של קונצנזוס והרוב המוחלט של האנשים לא יכולים להגיד עליו דברים רעים.
מה גם שלפני כמה זמן עשו סקרים וגילו שאלירז מקבל 45 או 50% (לא זוכר בדיוק) מתמיכת הצופים, וב-50% הנותרים מתחלקים כל שאר הדיירים (זה היה כשהיו איזה 10 דיירים, תחשוב מה עכשיו).

בנוגע למחנה אלירז ומחנה סער אני מסכים איתך לגמרי. כל מי שאני מדבר איתו על כך לא מאמין שסער יגיע לגמר, אבל בגלל שהוא מייצג עמדה מסויימת ודעה מסויימת יש חלקים בעם שכן יהיו איתו ויצביעו לו. האנשים האלה הם אלה שיגיעו לגמר.

אני מאמין שגואל או אלין יעופו.
בהדחה הקודמת שאלין ניצחה את איילה, אני מאמין שזה קרה רק בגלל אלירז. זאת אומרת, אלירז לקח את אלין תחת כנפה ומיד התמיכה בה עלתה, כשהם התקרבו. ככה גם קרה עם גואל כשהוא ואלירז נהיו מחנה אחד.
אבל אני מאמין שאנשים הצביעו לאלין רק כדי להעיף את איילה, יש כלפי איילה אנטי רציני, הרבה מאוד אנשים משמיצים ושונאים אותה, היא רבה בערך עם כל הבית כל הזמן ובגלל זה אנשים לא רצו לראות אותה יותר, ובשביל זה היו צריכים להצביע לאלין בכדי שאיילה תעוף מהבית.
אבל הפעם, אין שום סיבה להשאיר את אלין. היא כבר לא מעניינת, היא נהייתה עייפה ומשעממת ועכשיו הטיפשות שלה בולטת מעל היופי והמצחיקות שהיא מביאה איתה.
פותנה לא תעוף כי היא לא מועמדת.
סער לא יעוף כי הוא חזק מאוד.
ארז לא יעוף כי הוא אהוב מאוד וחביב על הקהל. רק בגמר הוא לא יזכה.
ואלירז כמובן לא יעוף.

מה שמשאיר לנו את אלין ואת גואל.
קשה לי מאוד להחליט, אך אני נוטה למחשבה שגואל יעוף מהבית הפעם. הצופים לא סימפטו אותו אף פעם, הוא תמיד היה בעייתי בבית ואנשים לא אהבו אותו. רק כשהוא התחבר עם אלירז התמיכה בו עלתה, כי תמיכה בו = תמיכה באלירז ואנשים רצו להשאיר את אלירז חזק בבית.
עכשיו, כשעניין המחנות לא רלוונטי יותר ואלירז כבר לא צריך את הכוח הזה (וגם מחנה סער הושמד אחרי ששרה ותומר סולקו) גואל יכול ללכת הביתה. העניין הוא שאלין אהודה הרבה יותר מגואל, ולכן לדעתי גואל ילך הביתה.

בכל מקרה - נחכה ונראה.

בעניין המקומות בגמר, ההערכה שלי:
1. אלירז
2. סער
3. פותנה
4. ארז
5. אלין

(קשה לי להחליט בנוגע לארז ופותנה. התלבטות קשה...)

נערך לאחרונה ע"י alonmore28 בתאריך 27-02-2010 בשעה 17:01.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:07

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר