לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-03-2010, 17:29
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי hellfrost שמתחילה ב "פגיעה בבטחון המדינה? איך..."

האמברגו של הנשק, שהבריטים הטילו עלינו וחיזוק השמאל הקיצוני נגד ישראל בעולם עקב אותו דו"ח או שאינך זוכר את זה? זה פגיעה בביטחון המדינה, כי הם מחלישים את ישראל ואת הכוח הצבאי והפוליטי שלה.
נתניהו בגלל אותו דו"ח לא ימהר להכנס ללבנון אם חיזבלה יתקוף עם טילים או לעזה אם יהיו שוב קסאמים בכמויות בגלל אותו דו"ח, למרות שכל הדוח מלא שקרים ולכן זה פוגע בביטחון המדינה של ישראל וחייב להעמיד את אנשי הקרן הזאת לדין על פגיעה בביטחון המדינה.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-03-2010, 17:58
צלמית המשתמש של hellfrost
  hellfrost hellfrost אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.12.09
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "האמברגו של הנשק, שהבריטים..."

אני חושש שאתה לא מבין את המונח "פגיעה בביטחון המדינה" לכלך עלינו ברבים זה לא פגיעה בביטחון המדינה. והם ממש לא אשמים לא בדוח גולדסטון, ולא באמברגו הבריטי, יש כוחות פוליטיים הרבה יותר גדולים שאפשר להאשים בזה.

למרות שהקרן החדשה לישראל יכולה להצטייר כמו ארגון גג של רשעי על שתומכים בכל הפעולות נגד מדינתינו, בפועל זו אותה אסופה של ארגוני זכויות אדם כבר עשרות שנים, ואותו מימון...

ויש לציין שהמימון שהם מקבלים הוא ממש לא מרשים לעומת המימון שתנועות ימין מקבלות בארץ מחול.

בכל מקרה גם להם, גם למתנגדים שלהם וגם ל"ישראל_היום" ולוקלוק שמסתובבים פה ומשפשפים איש את איבר חברו ומתחרים מי יפיץ פה יותר שטנה לצד השני של המפה הפוליטית אני מציע בחום לקרוא את הספר של יוסף בן מתיתיהו - "מלחמות היהודים" , שמתאר את האירועים שהובילו לנפילת הבית הקודם...
ישן 02-03-2010, 18:49

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "העובדה, שאתה מקבל את זה,..."

אני? מי אני ומה אני? אני חושב שהם חולירות אנטי ציונים... ד"א הם תומכים בהרבה ארגונים לא ממש פוליטיים, חלק ניכר (לא יודע אם רב או לא) מהכסף שלהם הולך לפעילות שלא קשורה בכלל לבני דודינו, או לקונפליקט עמם. בכל מקרה הנשיאה שלהם היא נעמי חזן, שזה אותה פוליטיקה כמו מרצ...
אתם עושים מהם איזה ארגון רשעי על, הם ממש לא זה, הם מפזרים את הכסף שלהם להרבה ארגונים אבל הם ממש לא ממן מרכזי בפעילות אנטי ציונית פה.
שוב בסכומים הם לא מתקרבים אפילו לסכומים שארגונים יהודיים-ציוניים למינהם מזרימים לפה...

ומה שהם עושים זה מאוד רחוק מהסעיף "פגיעה בבטחון המדינה" אתה יכול להגיד שהם פוגעים בהסברה הישראלית, מילא. יש גופים שפוגעים בנו הרבה יותר, בעיקר מוסלמיים.
חוץ מזה שההשפעה שלהם על יחסי ארה"ב ישראל היא בדיוק אפס, יש כלכך הרבה כוחות פוליטיים כלכך יותר עשירים שמסתובבים בנינו לוושינגטון...
ישן 02-03-2010, 19:58
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
דמוניזציה של היהודי נועדה להכשיר את הפגיעה ביהודי
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי hellfrost שמתחילה ב "אני? מי אני ומה אני? אני חושב..."

שימוש במנגנוני החוק של הדמוקרטיה היהודית ע"י הרוצים להחלישה גם הוא שלב בדרך להקלת הפגיעה הפיזית באזרחיה

החלשת האמונה בזכות הקיום של מדינה הנמצאת במתקפה - הינו חלק אחר של המאבק האלים.

אם אתה מוצא משהו מכל אלה בארגונים אליהם מוזרמים כספים - הרי שמצאת רשע

אם אינך מוצא משהו מהם ביעדי הכסף - אז כנראה שהכל בסדר ואנו יכולים להמשיך ולחנך את ידלדינו כי הם צאצאי 'מהגרים', להקביל בין שיבת ציון לבין פליטים סודניים ומסתננים לא חוקיים, לראות בשימוש בבג"ץ ככלי לשבוש סיכול הטרור מעשה תמים של שומרי חוק ולומר שהכל בסדר.

לגבי איזכור מרצ. קיימות שתי אפשרויות. האחת כי מעשי הקרן אינם מייצגים במאומה את מרצ והשניה כי מרצ בחלקה כבר אינה מפלגה ציונית.

אשמח לשמוע כמובן על תרומות של הקרן לרווחת חילי צה"ל, להתיישבות בתחומי הקו הירוק [הכוונה 'ממש' להתיישבות ולא להקמת מועדון להנחלת המורשת הפלסטינית בלוד או מימון הרצאה של רדיקל שמאלני כלשהו בערב תרבות במושב בנגב.

מנקודת ראותי וכולי תקוה כי אני טועה - הקרן נראית כתמנון רב זרועות החובק ומנענע כל שייר ציונות ורצון קיום בטוח בארץ זו.
ישן 02-03-2010, 20:21

בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "דמוניזציה של היהודי נועדה להכשיר את הפגיעה ביהודי"

"דמוניזציה של היהודי נועדה להכשיר את הפגיעה ביהודי"
אני לא יודע, אני פה מגיל 4, ובעיני רוחי העם היהודי הוא ישות חזקה ואצמעית, אז קצת קשה לי להתחבר למשפט הזה שמייצג הלך רוח מאוד גלותי. אני חושב שרב הדור שלי ככה, אנחנו חיים אחרי הפחד שמישהו יכול לפגוע בנו, מלחמה- מחבלים אולי אבל ממש התנכלות לא "התנכלות ליהודים".

פעילות הקרן לשנת 2007 מפורטת פה:
http://www.nif.org.il/last_publicized
אפשר בהחלט לקרוא להם יפי נפש הזויים, אבל המרחק בין זה לאנטי ציונים הוא רחוק. להזכירך היו כמה גורמים (אומנם שוליים) שממש רצו להקים פה חברה יהודית ולחיות בדו קיום עם האינדיאנים - בניגוד למדינת לאום...

בסופו של דבר למרות כל הכתבות המאוד מגמתיות שכמה חברים מעלים פה, ולמרות הפרסומים עליהם, הם בסופו של דבר קבוצה יחסית קטנה של אנשים שנפרדה מאיפא"ק והלכו לגייס כספים לטובת "זכויות האדם בישראל".

ושוב כמותית, הסכומים שהם מגייסים, הם מצחיקים מול הסכומים שהארגונים הציונים מזרימים לפה, איפא"ק לבד טוענים ל2.8 מיליארד דולר בשנת 2008 בלבד. גם בהשוואה לסכומים שארגונים מוסלמיים מזרימים לתוך הסכסוך, או לכסף שמושחטי הרש"פ גנבו מהאיחוד האירופי...
ישן 02-03-2010, 20:41

אם לא שמת לב היו מספר אנשים שלא חיו בגולה ונרצחו ע"י ערבים שניזונו מדמוניזציה
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי hellfrost שמתחילה ב ""דמוניזציה של היהודי נועדה..."

בטחון עצמי מופרז וראיה של קיום יהודי מוצק ו'לא גלותי' הייתה אחת מהסיסמאות בעזרתם הובאו טרוריסטים ארצה וחומשו כך שאני מעדיף להיות גלותי וזהיר מאשר שורשי ופזיז

כולי תקווה כי הסכום שהציוניים אוספים גדול יותר משל ה'לא ציוניים' [=אלה שרוצים שלא תתקיים כאן מדינה יהודית = אלה שרוצים מדינת כל אזרחיה= אלה שרוצים להפוך את המקלט של העם היהודי למלכודת מוות=אלה שעושים מכל הענין הזה כסף וקריירה מוצלחים למדי]. עם זאת כציוני אני מעדיף להסתכל מנקודת הראות הציונית ולהיות מודאג ממה שעושים עם כסף אנטי ציוני ולא מנקודת ראות אנטי ציונית שורשית ולא גלותית השואפת לאיזון בין הכסף בונה ציון לכסף מחריבה.

מובן שההתממות בענין 'הם מעונינים בזכויות האזרח' לא ממש משכנעת. גם אם יש לנעמי סנגור [מתנדב כמובן] בפורום עדיין עליו להשתדל ולהסביר בנאומו מדוע 'זכויות האדם' אליהם מכוונת הקרן כוללות בד"כ זכויות של סוג מאוד מסויים של בני אדם. לאו דווקא אלה החפצים בקיומה של מדינה יהודית בציון.

ואני אישית כבר מזמן לא קורא להם יפי נפש הזויים אלא מכוערי נפש ציניים.

ישן 02-03-2010, 21:15

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "אם לא שמת לב היו מספר אנשים שלא חיו בגולה ונרצחו ע"י ערבים שניזונו מדמוניזציה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי .ישראלה היפהפיה
בטחון עצמי מופרז וראיה של קיום יהודי מוצק ו'לא גלותי' הייתה אחת מהסיסמאות בעזרתם הובאו טרוריסטים ארצה וחומשו כך שאני מעדיף להיות גלותי וזהיר מאשר שורשי ופזיז

כולי תקווה כי הסכום שהציוניים אוספים גדול יותר משל ה'לא ציוניים' [=אלה שרוצים שלא תתקיים כאן מדינה יהודית = אלה שרוצים מדינת כל אזרחיה= אלה שרוצים להפוך את המקלט של העם היהודי למלכודת מוות=אלה שעושים מכל הענין הזה כסף וקריירה מוצלחים למדי]. עם זאת כציוני אני מעדיף להסתכל מנקודת הראות הציונית ולהיות מודאג ממה שעושים עם כסף אנטי ציוני ולא מנקודת ראות אנטי ציונית שורשית ולא גלותית השואפת לאיזון בין הכסף בונה ציון לכסף מחריבה.

מובן שההתממות בענין 'הם מעונינים בזכויות האזרח' לא ממש משכנעת. גם אם יש לנעמי סנגור [מתנדב כמובן] בפורום עדיין עליו להשתדל ולהסביר בנאומו מדוע 'זכויות האדם' אליהם מכוונת הקרן כוללות בד"כ זכויות של סוג מאוד מסויים של בני אדם. לאו דווקא אלה החפצים בקיומה של מדינה יהודית בציון.

ואני אישית כבר מזמן לא קורא להם יפי נפש הזויים אלא מכוערי נפש ציניים.

אני חולק עליך, אף יהודי בישראל לא נהרג בגלל "דמוניזציה" מאז שקמה מדינת ישראל, היהודים פה הם ממש לא מיעוט נרדף, זה היה חלק מהמטרה שלשמה הוקמה המדינה. מה שכן זה שיש עימות עם הערבים שחיים פה, ועימות לאומי זה משהו אחר...

תראה, אין לי שום כוונה להיות הסנגור שלהם, אני חושב שיש להם קצת בעיה של שנאה עצמית, וקושי בתפיסת המציאות. אבל בין זה לבין ההצגה שלהם כ"ארגון תמנוני של נבלי על" המרחק מאוד גדול. מה שכן כדאי להסביר לאחיינו בארצות נכר בדיוק מי הם ומה הם מייצגים.
ישן 02-03-2010, 22:30

בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "תראה. אני לא חושב שאנו חלוקים ממש אלא רק מגדירים דברים אחרת."

הפוסטר הזה מיועד לאירופאים... ערבי מקומי שמתגורר בשטחים ממש לא צריך עזרה בישביל להצטרף לארגון טרור, מספיק לעמוד 10 דקות ולהסתכל מה קורה במחסום בישביל להבין את זה, או לפתוח ספר לימוד פלסטינאי...
שוב, איך שאני מבין את זה מה שקורה כאן מקומית זה עימות בין לאומים, בסופו של דבר הם פשוט לא ממש מרוצים מזה שאנחנו שולטים עליהם...
האסוציאציה שלי ליהודים שנרצחו בגלל דמוניזציה, הולכת ליהודים שנרצחו בפוגרומים, איפה שבני עמינו חייו כמיעוט נרדף, או לשואה, שזה ניגוד גמור למצב במדינה היום.

ובכל מה שנוגע להסתה נגדנו באירופה, הכמה אירגונים האלה שהקרן תומכת בהם מתגמדים אל מול ארגונים מוסלמיים שם.
ישן 03-03-2010, 06:13

תראה איך באמצעות מסעות ההסתה אפילו אנחנו מאמצים את הטרמינולוגיה הדמונית
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי hellfrost שמתחילה ב "הפוסטר הזה מיועד לאירופאים......"

צפיה של עשר דקות בתור במחסומים היא עילה להצטרפות לארגון טרור?

המחסומים שקולים לכזו עוולה שבעיניך גוררת אדם הגיוני תוך עשר דקות לרצטו לרטש בטנים ולחרוך עורות של ילדים?

הפלשתיני הצופה עשר דקות במחסומים מתקשה להזכר מה היה 'לפני אוסלו וערפאת' וגל הטרור שהביאו? קצת פחות מחסומים...

'שולטים עליהם'? על מי? על תושבי מכבים ומעלה אדומים? על מחלף לטרון ומוזיאון מגדל דוד? אולי גם טיבי ודהאמשה נכללים ב'נשלטים'? אל תחפז לשלול זאת כי רבים מיצרני הטרור ממש לא מתכוונים ל'שליטה' שלנו על עזה. גם בג'נין מי שלא מחביא רוצח המונים בסלון ומקים מעבדת חבלה במטבח יכול לגדול בלי לראות חיל צה"ל.

ההסתה באירופה אינה דבר מנותק מהטרור הפלשתיני מה עוד שאנו עוסקים כאן בקרן השפע של הקבס ואם היא מסוגלת לממן את מי שמוציא כרזה שכזו הרי שהיא אינה שונה מקהל היעד של הכרזה.

לענין האסוציאציה שלך לשואה ולפוגרומים - הדבר היחיד המונע את התרחשות הדברים הללו כאן אלה ארגונים אכזריים כצה"ל והשב"כ כנגדם פועלות באמצעי תעמולה כרזות שכאלה, הצהרות שכאלה ועתירות ע"י ארגוני 'זכויות אדם'. מי שמממן את הדוגמאות שהבאתי היא...
ישן 02-03-2010, 21:20
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
אוקיי, אז חזרת בך מעניין איפ"ק - בוא נעבור לשלדון...
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי hellfrost שמתחילה ב "איפא"ק גדול מידיי בישביל..."

שלדון אדלסון מחזיק בעמדות פוליטיות. אכן, מזעזע - בעל כלי תקשורת
ישרא6לי מרשה לעצמו להיות מזוהה פוליטית. מעורר צמרמורת של ממש...
אחרי הכל, כולנו הורגלנו לכלי תקשורת מאוזנים למופת, בדמותם של ערוץ 1,
2, 10, גל"ץ, קול ישראל, ידיעות, מעריב, הארץ, וואלה, ווינט, נרג', נענע
ושאר מאוזנים אחרים...
אדלסון פתח בארץ עיתון, שבהחלט חיובי מבחינת ביבי - אבל כללית, הוא ככל
הנראה המאוזן ביותר שנראה כאן אי-פעם - כותבים שם עוזי ברעם, יוסי
ביילין, זהבה גלאון כבעלי טור קבועים; שני בעלי הטור המובילים בעיתון,
מוטי גילת ודן מרגלית, אינם בדיוק אנשי ימין מובהקים.
עכשיו נשווה לידיעות אחרונות, למשל: הפרשנים המובילים הם נחום ברנע,
שמעון שיפר וסימה קדמון. יש טעם להמשיך?
במעריב הפרשנים המובילים הם בן כספית ומיה בנגל. י שטעם להמשיך?
בהארץ די קשה לפרט את כל מעצבי הדיעה שיואל מרקוס הוא סמן ימני
בקירבם. יש טעם להמשיך?
בערוץ 10 הפרשנים הבוליטים הם רביב דרוקר ועפר שלח. יש טעם
להמשיך?
בערוץ 2 הפרשן הבולט הוא אמנון אברמוביץ.
דווקא ערוץ 1 המצב שונה בגלל שאיילה חסון הייתה מאוד מקורבת
לאולמרט, מה שהופך אותה לעויינת-בהכרח כלפי לבני - ולכן משום-מה היא
פחות גרועה לביבי...
וואלה זה הארץ. נרג' זה מעריב, ווינט זה כמו ידיעות+אל-קדס אל-ערבי...

בקיצור, ישראל היום זה לא "כסף זר שנשפך על הימין בארץ", אלא תרומה
של יהודי ציוני שמשפחתו ישראלית לחלוטין (ממצש אפשר להשוות זאת
לממשלות זרות שתורמות לקרן לישראל חדשה) לבנייה של בדל של איזון
בדיווח התקשורתי בישראל.
ישראל היום חולל מהפכה בעיתונות הכתובה - אבל זה ענף שגווע בין כה
וכה. המהפכה חייבת להתפשט גם לתקשורת המשודרת ולאינטרנט.
ישן 02-03-2010, 21:43

בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אוקיי, אז חזרת בך מעניין איפ"ק - בוא נעבור לשלדון..."

אני חייב להגיד שאני מסכים עם כמעט כל מה שאמרת. בערוץ 2 יש עוד איזה פרשן קטן משהו דניאל, וערוץ2 הוא קצת פחות חד צדדי. וכל כלי התקשורת בארץ מערבים פוליטיקה בדיווחיהם... אדלסון, ד"א תרם הרבה גם לליכוד, ואישית לקמפיינים של נתניהו. שוב אני לא אומר שזה רע, רק שזה המצב, ושיש הרבה גורמים שממנים גופים פוליטיים בארץ, הקרן החדשה זה לא תופעה ייחודית.
ורב הכסף שמגיע לקרן החדשה מגיע מיהודים...

אני חייב גם להוסיף שאדלסון הוא מהממנים העקריים של פרויקט "תגלית" ובזכותו קמו הרבה מוסדות יהודיים בארה"ב וכל הכבוד לו. ועדיין הוא עוזר כלכלית למפלגה מאוד ספציפית, זכותו, כמו שרוב ההיסטוריה הציונית מלאה בתרומות כאלה...
ישן 02-03-2010, 22:47
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
לא, זה שהם תומכים בארגונים שחותרים להשמדתנו הופך אותם לפחות לגיטימיים...
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי hellfrost שמתחילה ב "למה לא? זה שהם יותר רחוקים..."

הם לא תופעה חדשה כאן, כי עד כה איש כמעט לא נחשף לפרצוף האמיתי
שלהם.
אגב, הטענה שרוב הכסף שלהם הולך לארגונים לגיטימיים מקבילה לטענה של
מאפיונר, שיגיד שרוב עסקיו הם חוקיים, והפרוטקשן מהווה רק 17.2% מהמחזור
שלו...

מי שמגבה ארגונים כמו עדאלה, בצלם, והאגודה לזכויות האזרח (שמאז
שרותי גביזון הקימה אותה, הפכה ליישות אנטי-ציונית מובהקת, שהאזרח
היחיד שיכול לסמוך על סיוע מצידה, אל לו להיות יהודי-ציוני...), לא יכול
להתחבא מאחורי טענה כמו "אני גם תומך בארגונים שמחלקים אוכל
לנזקקים". לשם השוואה, אני יכול לבשר לך שחזבאללה וחמא"ס מחזיקים
מפעלי צדקה בהיקפים ענקיים, וגם אתה לא תערער על כך שהם ארגוני
טרור.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:22

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר