לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-03-2010, 21:35
  nitz2005 nitz2005 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.09.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי zahi2s שמתחילה ב "אפשרות חתימת שירות סדיר נוסף עדיין קיימת ?"

אם כבר בנושא הזה,

אם אני רוצה להתקבל ליחידה מסויימת, אבל הם אומרים שהפז"ם שלי בעייתי, אבל אני אומר להם שאני מוכן לחתום של שס"ן, למה בכל זאת הם יעדיפו להמנע מהמצב הזה?

חבר שלי נפל מקורס חובלים והגיע לכפיר עם 9 חודשי פזם, רצה לעשות גיבוש עוקץ ואמרו לו שזה לא רלוונטי עם הפזם שלו, הוא אמר שהוא מוכן לחתום ויתור פזם, שסן, קבע, כל מה שצריך ושהרבה יותר חשוב לו לשרת ביחידה מאשר ה9 חודשים האלה, ואין לא נתנו לו לצאת לגיבוש.

למישהו יש מושג למה יחידות מעדיפות להמנע מזה??

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-03-2010, 12:35
  גיאx גיאx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.07
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי nitz2005 שמתחילה ב "אם כבר בנושא הזה, אם אני..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי nitz2005
אם כבר בנושא הזה,

אם אני רוצה להתקבל ליחידה מסויימת, אבל הם אומרים שהפז"ם שלי בעייתי, אבל אני אומר להם שאני מוכן לחתום של שס"ן, למה בכל זאת הם יעדיפו להמנע מהמצב הזה?

חבר שלי נפל מקורס חובלים והגיע לכפיר עם 9 חודשי פזם, רצה לעשות גיבוש עוקץ ואמרו לו שזה לא רלוונטי עם הפזם שלו, הוא אמר שהוא מוכן לחתום ויתור פזם, שסן, קבע, כל מה שצריך ושהרבה יותר חשוב לו לשרת ביחידה מאשר ה9 חודשים האלה, ואין לא נתנו לו לצאת לגיבוש.

למישהו יש מושג למה יחידות מעדיפות להמנע מזה??

השס"ן קיים ובועט .
זה רק תלוי בכמה שהם רוצים את זה.
וזה לא תהליך פשוט , לוקח המון זמן עד שזה מאושר במדור שיחרורים .
ישן 13-03-2010, 19:50
  גיאx גיאx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.07
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי A.M.F שמתחילה ב "בקורסים כמו חובלים וטייס..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי A.M.F
בקורסים כמו חובלים וטייס האישור לזה פחות בעייתי?

שמע, כמו בכל דבר בצבא זה כמה מטוביצה ולחץ אתה מפעיל.

העבודה מול מדור שיחרורים מאוד מאוד קשה , בגלל הרבה מאוד פרצודרות וחתימת שס"ן של יום אחד יכול לקחת שבועות . אתה צריך המלצות מאוד טובות וקשרים בבקו"ם בשביל שתעבור בקשה בין כמה גורמים כמו מזרוע היבשה לפיקוד של חייל האוויר ויבשה ומישמה עוד לדרוש שס"ן . אפשרי ? כן , סיכוי הצלחה גבוהים ? לאישור ? לא ממש .

ואני יגיד לך עוד משהו בפה מלא בלי להוריד לך את המטובציה ( מקווה שלא ) אבל זאת המציאות כרגע בשטח. כמה שצה"ל צריך לוחמים הוא מעדיף להכשיר לוחם אחד חדש מהנליון שרק חזר מהבקום ולא יודע עוד מה זה צבא מאשר חייל שכבר שנה + בצבא והתרגל למקום אחר ומבצע את התפקיד שלו כמו שצריך . וגם לעשות בעיות בתפקיד לא יעזור מכייון שאז יגידו שלא מגיע לך . בקיצור צריך הרבה לחץ להפעיל בשביל דברים כאלה ולצפות גם לשמוע לא ואז לא לוותר גם .

נערך לאחרונה ע"י גיאx בתאריך 13-03-2010 בשעה 19:55.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:43

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר