לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-04-2010, 11:24
צלמית המשתמש של Segmany
  משתמש זכר Segmany Segmany אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.01
Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
נעצרו שני אנשי ימין בחשד שתלו מודעת "מבוקש" לאולמרט

שוטרי מרחב ירקון עצרו הבוקר (חמישי) שני פעילי ימין צעירים, שתלו לפי החשד מודעות בהן נראים פניהם של ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט תחת הכיתוב "מבוקש" בשפה האנגלית.

השניים נתפסו הבוקר כשברכבם כמות גדולה של פוסטרים מגולגלים זהים ועליהם מודפסות בשחור ולבן תמונתם של אולמרט וכמו כן של שר הביטחון אהוד ברק. בנוסף נמצאו ברכב חומרי הדבקה. החומרים התגלו כאשר החשודים, בני 21 ו-23, תושבי אשדוד, התבקשו לעצור את רכבם לבדיקה שגרתית ברחוב לוי אשכול בתל אביב.

בחקירתם הודו השניים כי הם התכוונו להדביק את הפוסטרים בחוצות העיר תל אביב ובמשטרה מייחסים להם עבירות של הסתה. הצעירים יובאו בהמשך היום להארכת מעצר בבית משפט השלום בעיר.

http://news.walla.co.il/?w=/1/1663650&m=1&mid=88770
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-04-2010, 16:26
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
ענק! שכתבתי את הקטע..
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי amit2 שמתחילה ב "אם זה היה גראפיטי - היו..."

הקטע המקורי מאת ע.א.

"כתובות הקיר הראשונות שצדו את עיני צולמו בימית שלאחר הפינוי כהיבט נוסף של המאבק שהתחולל שם. בהדרגה גיליתי שהפילמים שאני מרוקנת בפוטו שוורץ שבים אלי עם יותר ויותר אותיות שמתעדות את המציאות סביבי. יותר ויותר תשומת לב אני מקדישה לויכוח על הכיבוש המתנהל על קיר הבית המעוגל שבפינת שמואל הנגיד ורחוב המעלות, הממחזר את עצמו בכל פעם בכתב יד אחר על חזית השירותים הציבוריים בגן העיר. עוברות כמה שנים ואתה מזהה כתבי יד של חברי כנופיות דעתנים ומתנגדיהם,של המשרבטים דמויות אדם, של שליחי ציבור מטעם עצמם, נביאי זעם ומנחמים בשער. אתה לומד לחזות את הניסוחים הצפויים אחרי פיגוע ואת מי מבין הפוליטיקאים מבכרים לשנוא ציירי הכתובות.המתחם הציבורי, בהשראת עולם הפרסום, מוצף בהתחכמויות, בסיסמאות מחושבות ובכשרון אמנותי שמחפש קהל.מעבר לחדוות הצייד פיתחתי נטייה לתיעוד. האסופה שהצטברה אצלי לאורך שלושים השנים האחרונות משקפת תהליכים חברתיים, פוליטיים, סמנטיים מגוונים של דופק החיים הישראלי שמשדר מעבר לדעתנות גם הומור, חיות, יצריות, רעננות. חגיגה של חופש.עליזה אולמרט"

ע.א. (הכרסה שלי)
"משיכות המכחול הראשונות שלי תפסו את ידי ולא נתנו לה מנוח, מאבק פנימי התחולל בי - האם לקשקש באדום או לשפוך צבע צהוב על הבד. בהדרגה גיליתי שהציורים שאהוד מרוקן בחדר שליד, שבים אליי עם יותר ויותר שטרות שתיעדו את המציאות סביבי. על חבילת שטרות אחת נכתב "לאהוד, בשביל אחוזי הבנייה" ועל השנייה "א. היקר, בתקווה לשינוי התב"ע" . יותר תשומת לב אני מקדישה לויכוח המתנהל מעבר לקירות הסטודיו שלי, הממחזר את עצמו בכל פעם לאביזר יוקרה אחר באחד מבתינו המפוארים. עוברות כמה שנים ואני מזהה את הציורים שנקנו ממני, זרוקים בידי חברי כנופיות וקבלנים בדמות אדם - על המדרכה ליד הבית, במזבלה העירונית, כשמיכה על גבו של קבצן או ככיסוי נגד שמש לרכב. אתה לומד לחזות את ניסוחי החוזים הצפוים אחרי כל פיגוע אומנותי שייצרתי ומי מבין הפוליטיקאים סייעו ציורי השמן "לשמן" .

בהשראת עולם הפרסום א' א' פיתח נטייה לתיעוד, אסופת השלמונים שהצטברה בחשבון הבנק שלנו במשך 30 השנה האחרונות משקפת תהליכים חברתיים (החבר'ה של אהוד זוכים בכל מכרז), פוליטיים (גם קבלני הקולות) וסמנטיים (כתב היד מתחלף, שולה עוברת לנהל רישומת) . מעבר לדעתנות (לדעתי, זה הזמן לשפץ את כל הדירות) הציורים שלי משקפים גם הומור (תודו שלמכור כזה דבר זה מצחיק) חיות ( אי אפשר "לחיות": רק מעבודה) יצריות (יצר לב האדם רע מנעוריו) ורעננות (הייתי מדביקה על הציורים גם שאריות רעננות מהמקרר) חגיגה של בצע.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י looklook בתאריך 15-04-2010 בשעה 16:32.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:01

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר