לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-04-2010, 11:36
  מיכאל חי מיכאל חי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.10
חוליית הכיעור: על גמר הצ'מפיונס המיועד

מוריניו נגד ואן חאל, תהנו. צפויים המון שערים, משחק פתוח. כן, בטח. זה ייראה כמו שני אוטובוסים שבאו לחסום את התנועה בירידה לאיילון. גמר שאם יהיה בו שער אחד, הוא בטח יהיה מאיזה חצי מגרש והשחקן יתנצל שהוא בכלל ניסה להרחיק. אייל לוי מחמם מנועים ל-22 במאי. ז'וזה מוריניו נגד לואיס ואן חאל, תהנו. צפויים המון שערים, משחק פתוח, גמר בלתי נשכח במדריד. כן, בטח. זה ייראה לדעתי כמו שני אוטובוסים שבאו לחסום את התנועה בירידה לאיילון. גמר שאם יהיה בו שער אחד, הוא בטח יהיה מאיזה חצי מגרש והשחקן יתנצל שהוא בכלל ניסה להרחיק.

אפשר לקרוא לזוועה בקאמפ נואו "בית-ספר להגנה ," אם אתם ממש מתפעלים. אני אומר שזה היה המשחק הכי מכוער שראיתי בשנים האחרונות. אם פלאטיני היה יכול, הוא היה מוחק את הקלטות ומפיל את התיק על שולה זקן. במקרה הזה באמת היה כדאי לקזז משהו, לפחות את האיטלקים.
נכון שלא ציפינו שאינטר תעלה עם שלושה חלוצים, אבל כזה בונקר? אם זה היה הפוך, הספרדים, גם אם היו רוצים, לא היו מסוגלים. סמואל אטו? מגן. דייגו מיליטו? בלם. ווסלי סניידר? שוער. לאן נעלמה הבושה?

הפתעות זה דבר יפה, אבל פה זה סתם יום עצוב בתולדות המשחק. מסי לא הגיע, אבל קשה להאשים אותו. איך אפשר להראות יצירתיות כשתשעה שחקנים סוגרים כל אפשרות לתת פס. גם הגול שבארסה הבקיעה בטח ייחקר במילאנו. מי נתן למחדל הזה לקרות. הרי כל הפינות והזוויות אמורות היו להיות סגורות על ידי סוכנים חמושים.

אני לא אוהד של בארסה, אבל בגלל קבוצות כמו אינטר אני לפעמים מעביר ערוץ ומעדיף לראות את סטיבן הנדרי משחק סנוקר. הספרדים מסרו אתמול 555 מסירות מדויקות מול 67 של האיטלקים. צ'אבי לבד מסר 108 לכתובת הנכונה.

אז מוריניו שמח בסיום, עשה סיבובי ניצחון. אין ספק שהבן-אדם גאון. הוא הביא את פורטו לגביע, עכשיו הוא עם אינטר
בגמר, אבל בגלל תצוגה כמו אתמול לא הייתי רוצה שהוא יאמן את הקבוצה שלי. לא כל אמצעי מקדש את המטרה.

אז תרשמו את ה 22- במאי, דו-קרב במערב הפרוע בו יחכו מי ישלוף ראשון, אבל כדאי שתמתינו בסבלנות, זה יכול לקחת שעות. ואתם יודעים מה? לא אכפת לי שבעימות המדובר, איטלקי מול גרמני, אחד יחסל את השני. http://www.nrg.co.il/Scripts/artPri...=14042008120049
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:18

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר