לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-04-2010, 20:18
צלמית המשתמש של TIMON the mongoose
  משתמש זכר TIMON the mongoose TIMON the mongoose אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.09
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי GrimReaper שמתחילה ב "החלטה נכונה, לצערי העמוק...."

נכון הוא שיקר , אבל האם זה אומר שהוא לא יכול לפקד על אוגדה או לא טוב בפיקוד כבר? האם בגלל שקר כל ההשנים בהם פיקד נחשבות לכלום? לפי דעתי היה צריך להשעות אותו, לקנוס אותו להוריד בדרגה אבל לא ישר להעיף כי אם הנושא היה קשור בלקיחת אחריות על תפקוד האנשים שתחתיו(אוגדה) אז ברור שהוא צריך לעזוב. אין לי אהדה לאיש אפילו כי בתור נחלוואי בקו צפון הוא היינו הרבה ערים בגלל הביקורות שלו והקשיחות שלו(כאפות למגדים) אבל אין מנוס מלהודות, הוא יודע לנהל ולפקד.

אני לא ממעיט בשקר שלו אבל זה לא רוולנטי לתפקודו היעיל של הצבא ולהעיף אותו לא ישנה הרבה יותר מלהוריד בדרגה או לקנוס כספית בצורה גבוהה מאוד.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-04-2010, 21:49
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
כפי שכתבתי, אני לא יודע מה הייתי עושה במקום הרמטכ"ל
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "אני מודה מקרב לב על תרומתו- אבל ע"פ ההסטוריה של האיש(בהנחה שמה שכתוב עליו בויקיפדיה"

זה לא כמו פרשת צ'יקו תמיר ששם לדעתי עשו טעות חמורה ביותר, אני רק זועם על האופן
שבו שכל אחד היום מעז לפתוח פה על מי שהגנו עליו בגופם.

כן, יכול להיות שפארס היה בעייתי, אבל תגובות כאלה נמוכות על מי שהיה קצין קרבי ומפקד
בכיר בצבא ההגנה הישראלי זה בושה בראש ובראשונה לנו. קצת כבוד לא נשאר במדינה
הזאת, שונרא הוא לא ילד בן 8, אבל בכל זאת כתב את שכתב.

אגב, מה שמאוד מטריד אותי זה שנכון שהקצין עבר על ערך חשוב מאוד, אבל איכשהו הערך
הזה של לשקר בנושא מסויים, לעיתים שולי מאוד, נמצא אצל גוזר הדין (במקרה שלנו התקשורת,
הרמטכ"ל או שונרא...) באותה קטגוריה עם המעלות של אותו אדם (הצלת חיים, סיכון עצמי,
תרומה למדינה).

נערך לאחרונה ע"י EtEoR בתאריך 29-04-2010 בשעה 22:28.
ישן 29-04-2010, 21:50
צלמית המשתמש של GrimReaper
  משתמש זכר GrimReaper GrimReaper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.04
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "וואו, "שקרן, אלים, לא ראוי, סופרלטיבים בלה בלה""

פארס אכן התנהג כאדם "אלים", "שקרן" ונמצא "לא ראוי" על ידי מספר לא מועט של אנשים במספר מקרים - מספר גדול מדי מכדי להיות צירוף מקרים ובטח גדול מדי עבור אדם בדרגתו ותפקידו במערכת המיוחדת הצבאית. כל זאת למרות שבאמת ותמים יש לי סימפטיה כלשהי אליו, והערכתי מאד את מקצועיותו.

לפני שאתה זורק חיצים על המגיבים פה קח גם בחשבון שאתה לא יודע מה עברם,הווייתם והיכרותם של המטרות שלך עם מושאי הביקורת. מצד שני, אתה על סמך ניסיונך מעדותך גם לא בדיוק בר-הסמכא כדי להטיף לאחרים מי ראוי לפיקוד במערכת הצבאית בהתחשב בערכיה ומטרותיה. זה בעיקר מגוחך כשאתה גורר זאת לתגובות של ביקורת פוליטית או קריאת "צביעות/התחסדות".

"When a true genius appears in the world, you may know him by this sign, that the dunces are all in confederacy against him."
John Kennedy Toole

נערך לאחרונה ע"י GrimReaper בתאריך 29-04-2010 בשעה 21:53.
ישן 29-04-2010, 22:04
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
עם כל הכבוד, ואפילו אם היה ראוי לזרוק אותו מהצבא (יכול מאוד להיות שזה צעד נכון)
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי GrimReaper שמתחילה ב "פארס אכן התנהג כאדם "אלים",..."

אבל כן, גם צורת ההתבטאות והמילים שיוצאות לאנשים מהפה - גם הן חשובות. נכון, פארס לא היה
טלית שכולה תכלת, אבל לא מגיעות לו בשום פנים ואופן ההגדרות המלוכלכות האלה. מדובר בתא"ל
בצה"ל ואנשים פה קוראים לו "לא ראוי, אלים, ושאר הסופרלטיבים" (וואלה, האיש הגיע להיות תא"ל,
האיש היה מפקד גבעתי, האיש שבע מקרבות עם האויב). קצת כבוד אפשר שישאר, ולא צריך לרמוס
אדם שהשקיע את מיטב שנותיו למדינה.

אני מתבייש לפעמים לקרוא פה הודעות של גולשים. נכון שזה אינטרנט אבל בכל זאת, אפשר לכתוב
גם ביקורת בצורה ראויה.

נערך לאחרונה ע"י EtEoR בתאריך 29-04-2010 בשעה 22:29.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:22

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר