לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-04-2010, 10:57
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
אני לא חושב ששגרירות ישראל אמורה להלחם נגד העניין הזה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Tallyco שמתחילה ב "מיצג גזעני: הפתרון הסופי שוב בגרמניה"

קודם כל אם הרשויות בגרמניה מצאו/ימצאו לנכון שלא למנוע זאת, אז כמו שאומרים "זה מה הם רוצים", ואני לא חושב שזה אינטרס ישראלי להגיד לגרמנים מה לחשוב. אני לא רוצה לראות תעמולה הקוראת לחסל אותי'להפוך אותי לפליט, אבל אני לא רוצה שדיפלומטיה או כל מיני לחצים אחרים יהיו מה שימנע את זה במקרה של גרמניה. כישראלים יש לנו דווקט אינטרס שהמתרחש בגרמניה יהיה שקוף, ולא צבוע. לפני כמה ימים שוחחתי עם ישראלי שהוא הרבה יותר ממני איש העולם, ואיש מרכז המפה. הוא טען שבמסגרת "הסכם כולל" עם הערבים רוב הבעיות יסודרו (כמובן שאני מתמצת את הדיון) וכשאמרתי לו שאנו כבר הרבה מעבר לשלב (הממילא תאורטי) הזה משום שבעולם ישנה הכשרת קרקע ברורה מאוד לשלילה מתודית של זכות היהודים להגדרה עצמית, הוא ביטל את דברי וחזר על המנטרה ש"הסכם+ערבויות בינלאומיות+פיצויים למי שצריך" יסדרו את הכל. לא מדובר על אדם שלא חי פה, או חי בבועה, אלא על מישהו שבהרבה עניינים אחרים דבריו מעידים שהוא מחובר למציאות.

בגלל קו המחשבה הזה אני חושב שדווקא צריך לא להתערב כאשר צפים על פני השטח מיצגים כמו הנ"ל, שבסה"כ די מייצגים מה שהרבה מאוד גרמנים חושבים (ישראל היא המדינה השנואה ביותר בגרמניה, ויש הרבה מאוד סקרים שמראים את זה) - והישראלים הרי מאוד מעריכים את דעתם של זרים מן המערב. ומה עוד שניתן רק לעכב פרסומים כאלה משום שבסופו של דבר גם לחצים דיפלומטיים לא יצליחו לעמוד בפרץ - מדובר על אמירות שמאחוריהן פלח הולך וגדל של אירופים ש"נשבר להם מהישראל הזו" ונולדו לעולם שנראה שבו רק ישראל ואיראן מחרחרות מלחמה. העיכובים הדיפלומטיים האלו הם לכן עקרים, ומוטב מוקדם מאשר מאוחר לעמוד מול מציאות שבה זכותינו פה להתקיים נשללת לחלוטין, ולא בגלל איזו גדר או איזה מחסום.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-04-2010, 11:52

הגרמנים לא צריכים שיעוררו אותם לחשוב
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "גם אני חושב שאין לפנות כדי להסיר את המיזם, אבל מחאה חייבת לבוא"

מי שמתגעגע ל"מזג אוויר היטלר" מודע לכך, ומי שחש זעזוע כשמזכירים לו את "הימים ההם" גם מודע לכך. הגרמנים, ואת זה אי אפשר לקחת מהם, מודעים היטב מבחינת הזכרון (כל אחד בצורה שונה) הצרוב שלהם להשפעת העידן הנאצי על חייהם. אם אתה רוצה להשפיע על הגרמני אתה צריך להתחיל במהדורת החדשות שהוא צופה בה, ולא באיזה שלט חוצות פרובוקטיבי. ליבוי השנאה לישראל מתחיל במה שמראים בחדשות.

בכל מקרה עניין כזה הוא כמו ציסטה עמוק במוח: עדיף לקחת את הסיכון ובכלל לא לגעת - לחיות עם כאב הראש ולנשוך את השפתיים. במקרה שלי אישית מאחר וממילא לא צריך לשכנע אותי שהגרמנים לא ממש הפסיקו "לשנוא אותנו", אני לא ממש מתרגש מהכרזות האלה. מי שעוקב אחרי ההודעות שלי גם יודע שאני לא מתרגש מכמה יהודנים שמסתובבים לרגלי מגפי הפריץ. אתה חושב שלא היו כאלה בגטאות ובמחנות? אני לא מדבר על קאפו אכזרי או מושחת, אלא עם יהודים שממש אימצו את נקודת המבט הנאצית ונגשו את השאר בשנאה שלא נועדה לגזור קופון של השרדות אישית. לא בדקתי את זה מדעית, אבל ממה שאני התרשמתי היו יותר כאשה מתוך יהודי גרמניה. הבודדים ששרדו מיהודי לטביה יכולים לספר על כמה יהודים גרמנים כאלה שנגשו את ה"אוסטיודן" שם.

ישן 30-04-2010, 19:13
צלמית המשתמש של סוכן שקט
  משתמש זכר סוכן שקט סוכן שקט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.03.02
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "גם אני חושב שאין לפנות כדי להסיר את המיזם, אבל מחאה חייבת לבוא"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי looklook
ולא מחאה דיפלומטית.

הדבר הכי טוב היה אם מישהו היה תולה כרזת נגד עם מסר בוטה כמו - גרמניה 2010 - היטלר רק התחיל, גרמניה משלימה את העבודה המשחררת - הרקע צריך להיות הכרזה ה"דנית".

או אולי כרזה עם הכיתוב:
heili heilo heila

Als judenes Blut wird unter unserer Messer besprüht
במקור נכתב על ידי יחזקאל
וקראתי עליו לכל הרי חרב נאם אדני אלןהים חרב איש באחיו תהיה

Oui nous irons nous faire casser la gueule en cœur, Mais nous reviendrons vainqueur

נערך לאחרונה ע"י סוכן שקט בתאריך 30-04-2010 בשעה 19:18.
ישן 29-04-2010, 12:10

חלק גדול מה"תוקפים מבית" עושים זאת מסיבות כלכליות/חומריות גרידא
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי looopy שמתחילה ב ""מהרסיך ומחריביך ממך יצאו""

להיות אנטי ישראלי חריף זו אחת הטקטיקות הפשוטות ביותר להפעלה מצד אחד, והכי משתלמות מן הצד השני. עבור אינדבידואל מיזנטרופ קיצוני- ובמיוחד סוג מסויים של טיפוסים שחיים בתחומי ה"רוח" למיניהם (כמו הסקסופוניסט ההוא שחי בלונדון וכתב עכשיו שהיהודים במחנות נהנו אצל הגרמנים ולכן בחרו מרצון לסגת איתם לפנים גרמניה בצעדות המוות...)-זה מפתה להיות אנטי ישראלי בדיוק כמו שעבור אחד שרוצה להיות מצתיין דיקאן בכל מחיר, מפתה להכין "שליפים" אם הוא בטוח שלא יתפסו אותו.

חוצמזה שים לב לפרדוקס אצל ה"כיהודי אני חושב ש..." המקצועייםף אלה לרוב אנשים שהקשר היחיד שלהם לאיזו מהות יהודית כלשהי כקבוצה (תרבות/דת/לאום) באה לידי ביטוי כשהם שונאים ישראלים/יהודים אחרים. בעצם המסר האמיתי מאחורי מה שהם אומרים, אם לרגע הם יפסיקו להיות צבועים זה "כיהודי במוצאי אני יכול לשנוא את היהודים כמוכם, אבל לא לספוג גיניים כמוכן! נה-נה-נה!!!"

ישן 30-04-2010, 20:31
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
מאחר וכעת יש לנו מדינה ושמה ישראל שיכולה להתגונן גם מנאו נאצים וגם מנאו-פלצנים דנים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Tallyco שמתחילה ב "מיצג גזעני: הפתרון הסופי שוב בגרמניה"

זה לא ממש מטריד.

מה שחשוב הוא לפקוח עיניים ולזהות מגמות דומות 'אצלנו'. אם אזרח ישראלי מתגפף עם נסראללה ששואף להשמיד את ישראל ועמותה כלשהי מקדישה את כל משאביה כדי להגן על על טיפוסים כאלה או לממן את פעולתם - צריך להבין מה מגמתם עוד בטרם שיבצעו מיצגים ברורים כאלה.

דהלגיטמציה למדינת ישראל ע"י אזרחים או עובדי ציבור אינה שונה מהמיצג הנ"ל. היא אפילו מסוכנת יותר.

ולקגנס התמים [באמת, לא בציניות] אומר: הם לא 'עברו שום גבול'. אין להם גבולות והם לא יתרשמו משום סטירה. מטרתם - רצח המוני והשמדת יהודים. רק שהכלי שלהם הפעם הוא הפלשתינאים ולא האוקראיינים. למרבית המזל של דורנו - התנאים השתנו. אסור להתעלם מכוונתם. הם לא ילדים שובבים אלא 'אויב' וכמוהם יוצר מיצגים דומים 'אצלנו'.

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 30-04-2010 בשעה 20:34.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:21

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר