לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-05-2010, 18:07
  vekfoz vekfoz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.04.10
גזר דין בעת סירוב יציאה לקורס?

שלום כולם..העניין שלי מאוד מורכב
אני מוכשר כרובאי 07 ..נפלטתי למז"י בסוף אימון מתקדם
אני בעל פרופיל 97 ונתונים גבוהים ..והעניין הוא כזה:
במז"י שלחו אותי ליחידה מסויימת על מנת להתחיל קורס שבכלל אני לא רוצה ומז"י פשוט הציבו אותי שם בלי להתייחס אליי. (קצינת מיון אטומה למדיי)
נפלטתי למז"י משיקולים שלי...על מנת לנסות ולהגיע ליחידות מובחרות
ביחידה שהוצבתי הצלחתי להשיג דרכה ראיון ליחידה מובחרת..וכעת אני מחכה לתשובות לגביי הראיון
בשיחה שלי עם שלישת היחידה שהוצבתי בה נאמר לי על ידה שיש בעיה בירוקרטית רצינית שגם אם
אקבל תשובה חיובית מהראיון אני לא אוכל לעבור מכוון שאני מיועד להתחיל את הקורס הנ"ל שסופחתי אליו!
והדבר נראה כ-"בזבוז הקצאה"
אחדד ואומר שהקורס הזה הוא קורס שמגיעים אליו רק בעלי בעיות פרופיל...בעלי מוטיבציה נמוכה ובעלי בעיות ת"ש.(בדיוק ההפך ממני..אני מורעל).וזאת נאמר ע"י מפקד בדרגת סרן שאחראי על הפלוגה ובין היתר על הקורס (חשוב לי להדגיש שהמילה הסופית היא לא שלו....אלא על מפקד יותר בכיר ביחידה)
מהרגע שנשלחתי ממז"י לאותה יחידה הזזתי הרבה דברים.
הגעתי לשיחות עם מפקדים בכירים ביחידה וקיבלתי הערכה רבה על הרצון להגיע ליחידות המובחרות ואף שלחו אותי לראיון ליחידה מובחרת שבין היתר כפופה ליחידה שבה אני נמצא!
הסברתי לשלישה שאני לא מתכוון לצאת אל אותו קורס גם אם אצטרך לשבת בכלא ..הקצנתי בשבילה את הדברים אמרתי לה שאני רוצה להגיד את המשפט הזה למי שצריך ולא לה.!!!!
היא טענה שזו החלטה של מז"י כל העניין ואין בידה מה לעשות.
אני מנסה לחשוב על פיתרון הגיוני כדי לצאת מהטבעת חנק הבירוקרטית הזו מבלי לעשות באלגן
לקורס הזה לא אצא בחיים כי מן הסתם הוא יכבול אותי ואז אני בכלל אאבד כל סיכוי !!!
יש למישהו הצעה/פתרון???? מה אני עושה בקרס לקורס הזה שאני מיועד אליו ש"דפק" אותי ??
אני מניח שבעת שאסרב לצאת לקורס אני אשפט בפניי מישהו...אך מה יעלה בגורלי?? הסיפור שלי מאוד מורכב..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-05-2010, 18:35
  vekfoz vekfoz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.04.10
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Zed3 שמתחילה ב "הגשת טופס 55?"

חיובי , ביקשתי בו גיבוש מטכ"ל בלא קשר לראיון שקיבלתי!
אני אסביר יותר טוב על היחידה שהגעתי אלייה:
כרגע אני נמצא ביחידה X שכפופות אלייה יחידות y ו z אני קיבלתי ראיון ליחידה y
כך שבעצם התהליך הוא פנימי ביחידה חשבתי על לגשת למפקד שאחראי על היציאה לקורס..הוא אחראי על הקורס ועל היחידה שאכנס אלייה לאחר שאסיים את הקורס (קורס של חודשיים)
אך הוא אטום מדי דיברתי איתו כבר בעניין אחר ואני לא חושב שאצליח לשכנע אותו לתת לי לעבור ליחידה y בשקט..הרי הוא מוותר פה על חייל ולא מקבל חייל בתמורה
חשוב לי להדגיש שהוא והמ"פ המליצו לי חיובית בטופס 55!
---
למה אני חושב שלא יעבירו אותי לקורס הבא?
הקורס הנ"ל מתקיים פעם בשנה! ולנסות להיתחמק מהקורס באמצעות גימלים יהיה טיפשי
ליחידה שקיבלתי אליה ראיון נפתח רק מחזור אחד בשנה..ואני כבר מוכשר רובאי 07 ואם אקבל תשובה חיובית אני בדיוק נכנס לשלב היעודי כי החבר'ה שם עברו כבר גם 07 והם בערך באותה רמת הכשרה כמוני
ואין לי יותר מדי זמן לבזבז..הצעד שלי חייב להעישות בחוכמה כי אני אפסיד תכנים במידה ואתקבל ליחידה

נערך לאחרונה ע"י vekfoz בתאריך 06-05-2010 בשעה 18:39.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:06

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר