לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-05-2010, 15:31
  Cold Weather Cold Weather אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.05.09
בעיות חמורות בבית ויציאה מהטכני

שלום רב!

אני כרגע המפרנס היחיד בבית, אני מחזיק שתיי עבודות ואני עובד בעבודה נוספת בסופ"ש.
לפניי שלוש שבועות הגעתי לטכני בכדיי להיכנס לקורס. דיברתי עם המפקדים שהיו לי שאני לא יכול להישאר בטכני ובטח שלא להיכנס לקורס בגלל כל הבעיות שלי. היתה לי שיחה עם המפקד גף שאמר לי שהוא ינסה להכניס אותי לקורס קצר ושהוא ידבר עם המפקד שיהיה לי שישחרר אותי הביתה כל יומיים.
הכניסו אותי לקורס של 3 חודשים ובנוסף לזה אני לא אוכל להשתחרר כל יומיים גם כי זה בקושי עוזר לי וגם כי זה לא מובטח.
שיחררו אותי ביום רביעי הביתה ואמרו לי לחזור יום ראשון עם ציוד לשבועיים. אמרתי למפקדים שלי שבעוד שבועיים מפנים אותנו מהבית בגלל שלא שילמנו שכר דירה כבר 4 חודשים. אמרתי להם שזו בעיה מאוד גדולה בשבילי והם רק אמרו לי לחזור ביום ראשון והם כבר ינסו לעזור לי.

אין לי מושג מה לעשות, אני מפחד בצורה לא הגיונית ואני מרגיש שאני נמצא בין הפטיש לסדן. כל העניין הזה מתנהל כבר 3 שבועות ואין כמעט אף אחד שאני מאמין שבאמת עוזר. המשק"ית ת"ש לא יכולה לעזור, קשה לי להאמין שהקפ"ס יוכל לעזור משום שאני מאמין שהוא ימליץ יציאה מהצבא ואני לא רוצה לצאת אלא רק לעבור לתפקיד שבוא אני אוכל לעזור למשפחה שלי.

אני חייב עזרה חברה כל מי שיכול לעזור אני מאוד אשמח

אני חייב עזרה בדחיפות
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:31

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר