לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-05-2010, 19:03
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
אין לי מושג אם הוא אדם רע מהיסוד, אבל טיפול הרשויות בו היה שערוריתי באופן מדהים
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי hamora שמתחילה ב "רוב המעשים ה"רעים" שאנחנו..."

מישהי שהכירה את 2 הרוצחים בתיכון אמרה לי שאיבגי די ניגרר אחרי השני. אבל זה בכלל לא משנה. מדובר בפושע מועד שרצח אדם ללא סיבה, סירב לשתף פעולה לכל אורך הדרך עם רשויות החוק והמשפט (עד היום לא ברור מי לחץ על ההדק ברצח רוט) ובחופשות שיקבל משום מה (כבר מחדל מבחינתי) שדד ופצע. והטיפוס הזה קיבל עוד חופשות! וגם בארגנטינה לא טמן ידו בצלחת מבחינה פלילית.
למיטב הבנתי אם יוסגר יישב בכלא רק על עבירת השוד בגלל איזה עניין שקשור לקטינים בחוק הארגנטיני. כולי תקווה שהמערכת תתעשת ובמקרה כזה יגזרו עליו את העונש המקסימלי על שוד מזויין (נדמה לי שזה יכול להגיע לותר מעשר שנים) ושהוא יסתבך מספיק בכלא על מנת שייצא מימנו בארון-אם בגלל אסירים אחרים ואם בגלל הסתבכויות שיאיריכו את תקופת המאסר.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-05-2010, 05:35
  495 495 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.05.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "הרוצח משה בן איבגי נלכד בארגנטינה"

ישראל מצפה להסגרתו של הרוצח הנמלט משה בן אבגי מארגנטינה

עדי מאירי | 16.05.10 - 06:29

אבגי שב ונעצר בימים האחרונים בבואנוס איירס לאחר שלא עמד בתנאי שחרורו בערבות

בפרקליטות ממתינים להחלטת בית המשפט בארגנטינה אם לגרש לישראל את הרוצח הנמלט משה בן איבגי, שנעצר בימים האחרונים בבואנוס איירס לאחר שלא עמד בתנאי שחרורו בערבות. בן איבגי, אחד מרוצחיו של נהג המונית דרק רוט, נמלט מן הארץ לפני שש שנים בעת חופשה מן הכלא.
בימים הבאים יחלו מגעים עם ארגנטינה בעניין הסגרתו לארץ של יונתן ועדיה, המואשם בהריגת חמישה בני אדם בתאונת הרכבת בבית יהושוע לפני ארבע שנים. ועדיה נעצר בעת שניסה לחצות את הגבול לצ'ילה, לאחר שהוצא נגדו צו מעצר בין-לאומי לבקשת ישראל. על פי כתב האישום, הוא השאיר לפני ארבע שנים את מכוניתו על פסי הרכבת בבית יהושוע וגרם לתאונה הקטלנית.

http://www.iba.org.il/bet/bet.aspx?type=1&entity=643915
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:49

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר