לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-05-2010, 21:43
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי skydiver שמתחילה ב "בודאי שיש בעיה בשריון. מפקד..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי skydiver
בודאי שיש בעיה בשריון. מפקד וטען יכולים להמצא עם חצי גוף מחוץ לטנק ויש בעיית צלפים. מעבר לכך, אם פורקים מהטנק צריך הופעה מבצעית חי"רית יותר. בזמני ירדנו לשטח רק עם גופיות ירוקות\חומות. גופיה לבנה היתה רק על א' בהגדרה.

על מה אתה מדבר? איך בדיוק הגופיה הלבנה זה בדיוק מה שיפריע לצלף, במיוחד מאחר והוא לא יכול לראות אותה בגלל שהטען והמפקד לובשים שכפ"ץ?
אם אתה פורק מהטנק, אף אחד לא רוצה אותך בתור חי"רניק - אתה אמור לכנוס לאחור, לחתום על טנק חדש מהימ"ח והופ לחזית.
בכל מקרה אני לא ממציא - אצלנו היה מותר רק גופיות לבנות או ירוקות בהגדרה.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-05-2010, 00:55
צלמית המשתמש של skydiver
  משתמש זכר skydiver skydiver אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.07
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי efekt שמתחילה ב "[QUOTE=skydiver]בודאי שיש..."

א. אני מדבר על התקופה שבין 2002-2005 בחטיבה 7. לפני ואחרי ובחטיבות אחרות אני לא יודע.
ב. אצלנו אסרו לרדת לשטח עם גופיה לבנה. רק ירוק\חום.
ג. על א' עודדו ללכת עם גופיה לבנה על אף שלא אסרו ירוק\חום.
ד. תוך כדי תרגילי צוות והפעילות בתוך הטנק כל מה שעליך זז לכל הכיוונים. אני בקמ"ט ראיתי דרך משקפת מפקד לא פעם גופיות מבצבצות. לא צריך הרבה יותר מזה.
ה. אני מבין שאם הטנק שלי נפגע אני מחכה לשאטל שעובר כל 15 דקות אל הקו האחורי כדי לקבל מהValet את המפתחות של הטנק ספייר שהוא החנה לך קודם... פשוט היתי תחת הרושם שפורקים עם המא"ג ונעים בחוליה של 4 (במקרה הטוב) בשטח עד לקו האחורי. אפילו יש לזה שם- תרגולת..נו..נו..נזכרתי- פריקה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 30-05-2010, 01:04
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי skydiver שמתחילה ב "א. אני מדבר על התקופה שבין..."

א. אז אני מדבר על התקופה שבין 1999-2002 בחטיבה 500...
ב. אצלנו אסרו לרדת לשטח או לפעילות מבצעית עם גופיה שהיא לא בצבע לבן/ירוק.
ג. על מדי א' כנ"ל.
ד. אם מה שיעזור לצלף לפגוע לך בראש כשהוא מבצבץ אל מחוץ לצריח (מבלי להזכיר את העובדה שאתה אמור בכלל להיות בתוך הצריח ולסגור מדפים) אז כנראה שהגיעו ימות המשיח, כי עצם העובדה שאתה עומד בתוך טנק שקצת קשה לפספס אותו, גם אם מנסים בכוח להתעלם ממנו, ועצם העובדה שגם הטען וגם המפקד עומדים בצורה סטטית במקומות ספציפיים בטנק שמאוד קל להבחין בהם ולדעת למקם בהם את איש הצוות כמו יחסית למאג או לצריחון מפקד, מתחת לתפלץ שנקרא ג'נטקס שאתה חובש על הראש - כל זה לא עזר לצלף עד שהגופיה הלבנה שלך בצבצה מחוץ לשכפ"ץ? כדאי שיפרוש מצליפה...
ה. תתבייש לך! שכחת לתת טיפ ל-valet!!!

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

ישן 30-05-2010, 03:37
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי skydiver שמתחילה ב "אמרת חטיבה 500 אמרת הכל... :..."

בלילה חשוך, בין עשרות טנקים אחרים, אף אחד לא יראה את הגופיה שלך, שלא לדבר על כך שברגע שפרקת אתה לא מעניין אף אחד.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 30-05-2010, 03:38
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי פבל7 שמתחילה ב "לראות לוחם עם לבן מתחת לב' זה..."

ציטוט:
וטענות כמו "זה לא משנה כי הטנק גם ככה בולט", או "שנצטרך לסגת כשנפגע", לא יכולות להתקבל כשאנחנו מלמדים ולמדים על ממלכת חוסר הוודאות...
אוקיי... אל תשכח גם להדביק ענפים לג'נטקס, בשביל לשבור צורה....

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:13

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר