לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-06-2010, 03:40
  מיכאל חי מיכאל חי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.10
אריאל שרון כבר "מת"

לאחר שפרופ' רביד הצהיר כי אין סיכוי קלוש ששרון יתעורר התקשורת השתתקה אולי בניו של שרון מקבלים הרבה מאוד כסף...
אני לא יודע כמה עולה למשלם המיסים החיבור של אריאל שרון למכשירים. אני גם לא יודע ולא מבין מדוע כלבי השמירה שאמורים לשמור על האינטרס של משלם המיסים לא מתעסקים בזה. מדובר בכסף ציבורי. בשיחות פרטיות אני שומע לא פעם שיש משהו מסריח בהתעלמות של התקשורת מהנושא.

אריאל שרון מת! זאת איננה ידיעה, זוהי דעה. פרופסור מוטי רביד, בתשובה לשאלת העיתונאי ריאד עלי: "האם יש סיכוי ומר שרון יתעורר?" - השיב (ציטוט): "לא!... התשובה לא! - פשוט לא". במילים פשוטות, שרון ישן שנת-נצח. קבע את זה בר-סמכא. כל ילד מבין ששנת-נצח היא מוות. כל השאר זה פרוצדורה...

הייתי בטוח שאחרי שידור דבריו של פרופסור רביד, התקשורת תגעש. אותם עיתונאים ש"מפליצים" מדי פעם את הקלישאה על "זכות הציבור לדעת" חוששים לגעת בנושא, משל היה ערימת צואה יבשה. אם פרופסור רביד טועה, אדרבה - יגיע לאולפן רופא אחר ויטען את ההפך. העובדה שזה לא קרה מלמדת כנראה שאין בנמצא מי שיהין לעשות צחוק מעצמו... אז למה מחכים?

יכול להיות שאני טועה, אבל נדמה לי ששני בניו החשודים בפלילים, גלעד ועומרי, מקבלים הרבה כסף ממצבו של האב. הם כמובן לא ידברו על זה. ניסיון החיים לימד אותם שהקפדה על זכות-השתיקה מניבה דיבידנד נאה. מי שחייב לציבור זוהי התקשורת. כסף ציבורי זה לא צואה יבשה. מותר לנבור... מקור http://www.news1.co.il/Archive/003-...ml?tag=04-37-16
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:51

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר