לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-06-2010, 21:54
צלמית המשתמש של yairbe5
  משתמש זכר yairbe5 yairbe5 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.06.09
ה"מרמרה" שבוע אחרי על מאמצאי ההסברה הישראלים והטורקים

כבר עבר שבוע מאז הפשיטה על המרמרה ומאז ראינו את כישלון ההסברה הטורקי והצלחת ההסברה הישראלית אני בטוח שרובכם לא נחתם הרבה השבוע והתאמצתם כדי לסייע להסברה הישראלית ועכשו אני חושב שהגיע הזמן לסקור את כל מה שעשינו בשבוע האחרון וכל מה ששונאינו עשו בשבוע האחרון

היום הראשון היה הכי קשה ללא שום ספק דובר צה"ל עוד לא התחיל לפעול למען ההסברה לא היו ידיעות מהצד הישראלי היו רק את התמונות והדיווחים מהצד הטורקי הם דיברו על טבח ועל 30 הרוגים פירסמו תמונות של חיילי צה"ל הורגים "פעילי שלום" דו"צ התחיל לפעול מאוחר יותר באותו היום אך הוא לא באמת קיבל תנופה עד היום השלישי
ביום השלישי לאחר התגייסות רבה של תומכי ישראל ופרסום ידיעות יותר מדוייקות לגבי מספר ההרוגים ומהלך האירוע כמו כן הפופולאריות הרבה של סרטוני דו"צ התחיל מהפך ומאז ועד היום ישראל מקבלת יותר ויותר תומכים
רציתי להראות לכם דוגמא קטנה בן אדם מעלה סרטון ליוטיוב בוא הוא ניראה זועם על ישראל לאחר חילופי התגובות ביני ובין משתמשים אחרים כמובן
הבן אדם מעלה סרטון נוסף כתגובה לסרטון של לאטמה בוא הוא לא זועם יותר על ישראל אלה כועס על כך שישראל לא הטביעה את האונייה
הלינקים
הסרטון הראשון

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.
והסרטון השני

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

אני מציע שלא תזלזלו בהשפעה של סירוטונים כאלה צריך לזכור שלכל סרטון יש אלפי צופים

אז למה בעצם ההסברה הטורקית נכשלה? אישית אני חושב שכישלונם נגרם בגלל חוסר ההבנה שלהם בנושא בחירת קהל היעד בזמן שההסברה הישראלית התמקדה בארה"ב אירופה ואנשים מתונים בכל רחבי העולם ההסברה הטורקית התמקדה בעצם באסלאם הקיצוני שלא רצה שום קשר להפסד מול הישות הציונית העניין החמיר כאשר קהל היעד של ההסברה הישראלית החל לצפות ב"הסברה" הטורקית התמונה שהתקבלה הייתה של משט טרור ולא משט שלום

עכשו אלינו לחשוב על השלב הבא אסור לנו בשום אופן להפסיק עכשו ולאפשר לטורקים להשתקם חייבים להמשיך ולהדביר בהתמדה את מאמצי הסברה

נערך לאחרונה ע"י yairbe5 בתאריך 06-06-2010 בשעה 21:57.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:52

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר