לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-06-2010, 01:02
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי yuval6065 שמתחילה ב "היי, לא מדובר בכיתת כוננות,..."

הי יובל.
בהתחשב בנשק הבסיסי שלכם, הכוונות המקובלות הן כוונות השלכה של מפרולייט לרובאי הרגיל, אקילה X4 וטריג'יקון 4X לקלעים.
אמצעי תצפית אחרים יכולים להיות עכברים למפקדים, שח"ע+סמן SLR למקלענים או לרובאים ו"עדי" לנהגים ונווטים.

מכיוון שאני מבין שאין לכם תקינה אלא אתם יוצרים אותה, אתה צריך לחשב מהו התמהיל הנכון לאופי הפעילות שלכם.
פעילות בשטח "סגור", לדוגמה, תדרוש יותר כוונות השלכה ושח"ע, ופחות כוונות מגדילות.
אתה צריך לקבוע את הדרישות המבצעיות של היחידה שלך ולגזור ממנה את הצרכים.

בכל מקרה, צריך לזכור לדרוש את התוספות שיאפשרו לך להשתמש באמצעים - מתאמי ארמס בידית הנשיאה והמתפסים וכיוב'. זה לא מובן מאליו.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-06-2010, 00:55
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי yuval6065 שמתחילה ב "תודה רבה על העזרה..."

תוכלו לחבר כוונת השלכה עם מתאם "גשר" (מתחבר לחור שבידית הנשיאה) אל ידית הנשיאה ומעל המתפסים.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
כוונת השלכה של טריג'יקון מחוברת אל ומלפני ידית הנשיאה
כוונת מפאור 21 של מפרולייט עם מתאם אל ומלפני ידית הנשיאה
כוונת מגדילה (הטריג' X4 היא כנראה בחירה טובה. אני לא בר סמכא בנושא. בכל מקרה שם של כונת ומכפלת ההגדלה לא מספיקים. אתה צריך לדעת גם את ציור פני העדשה=לו"ש שאתה מעדיף) מעל למתפסים ע"י מתאם מסילה שמתברגת אל המתפס.
: 1.לו"ש (לוח שנתות) טריג'יקון צלב 2. לו"ש טריג'יקון רד פוינט
כל מיני כוונות שמתברות עם או בלי מסילה אל ידית הנשיאה. קחו בחשבון:
א. אם החיבור באמצעות בורג וללא מסילה הוא לא יעיל במיוחד והכוונת יוצאת מאיפוס מהר (בייחוד בכוונת מגדילה). בנוסף הפירוק וההרכבה של חיבור בורג קשה ואיטי. לא יעיל. לפעמים חיבור בורג מסתיר את כוונות הברזל שאותן תמיד כדאי לשמור כגיבוי.
ב. חיבור מעל ידית הנשיאה הוא גבוה. אם אתם הולכים בכיוון הזה, תהיו חייבים למצוא הגבהה (תמוכת לחי) לקת.
חיבור טריג' מעל ידית הנשיאה באמצעות מתאם ARMS
מתאם

החד עיני יכול להשתלב עם כל כוונת כאמר"ל וככוונת לילה (הוא מראה את הלו"ש). אם היה לכם מתפסים ארוכים הייתם יכולים להרכיב אותו מאחורי הכוונת.

בכל מקרה תצטרכו להתאמן עם הציוד החדש.
כדאי להכניס אל תוך האימון גם "מטווח תקלות" שבו הכוונת החדשה תקולה (תדביקו איזולירבנד) והלוחם צריך לחזור להשתמש בכוונות ברזל למרות המפלצת שמורכבת עליהן/בתוך המישור שלהן.

ישן 15-06-2010, 01:43
  assaf tolko assaf tolko אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.06.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yuval6065 שמתחילה ב "עזרה בנוגע לבחירת אמר"לים וכוונות."

אם הנשק התקני שלכם הוא מנוסרים לא נראה לי שיש מה לבקש כוונות מגדילות דוגמאת טריגי'קון ACOG או ליאור/אקילה (ללילה). אלא אם פרט לרובאים עם מנוסרים ישנם קלעים עם פלטופ או ארוך קלעים. אם זה המצב כוונת הלילה "ליאור" עדיפה על האקילה - קטנה וקלה יותר.

לרובאים אני ממליץ לך לבקש טריג'יקון ריפלקס ככוונת השלכה - כוונת מצוינת, יותר מקצועית מהמפרולייט (אין בה את בעית המעבר מחושך לאור שיש במפרו). החיסרון היחיד שלה - מצריכה סוללות בניגוד למפרולייט. את הכוונת ניתן להרכיב על נשק בעל ידית נשיאה באמצעות מתאם גשרי כמו שיוסיפון הראה. ניתן בנוסף להרכיב את הכוונת על מסילות פיקטיני שיורכבו על המתפסים אך הדבר מאוד לא מומלץ מבחינת איפוס הכוונת.

לגבי אמצעים לראית לילה - אם אתה יכול לבקש לכל היחידה שלך עדי זה יהיה מצויין... קשה לי להאמין שזה מה שיקרה ולדעתי תצטרך להסתפק ביותר אמצעים מהדור הקודם - אני ממליץ ללכת על השח"ע - ניתן להרכבה על הקסדה באמצעות מתאמים שונים כך שאפשר להוריד אותו על העין ולהרים אותו ממנה במהירות וללא הפרעה. גם ההתרגלות התלת-מימדית למבט בעין אחת דרך האמצעי היא לא נוראה בכלל.
עכשיו עם העדי/שח"ע רצוי לבקש סמני לייזר לנשקים (סמויים), לרוב זה בכלל לא פשוט ונוח להיכנס למצב ירי כשאתה עם עדי/שח"ע על העיניים. אמנם לכוונת המארס יש סמן מובנה, אך איני חושב שהיא מתאימה לנשק בעל ידית נשיאה. לגבי סוג הסמנים - אם אפשר ויש הקצאות לבקש סמן קטן (צרצר למשל), חבל על כל משקל מיותר שתשימו על המקוצר.

נתתי כאן "רשימת קניות" אופטימלית. אני לא יודע מה ההקצאות שיאפשרו לכם ואני לא יודע מה המתאר של היחידה שלכם, יותר פרטים יוכלו למקד את התשובות.
ישן 17-06-2010, 01:50
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי yuval6065 שמתחילה ב "שילוב כוונות רפלקס ואמר"ל."

אין מספיק מקום על הידית הנשיאה לשילוב הזה של רפלקס ושח"ע.

לגבי שמות.

אם יש לך יחידה סדירה (ימ"ח או שייכות ליחידה אחרת) ויש לך קצין לוגיסטיקה או מפקד ימ"ח בקבע, אתה יכול להעזר בו בשביל לשלות את הקטלוג לטובת השמות הרשמיים ומק"טים.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 17-06-2010, 07:59
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי yuval6065 שמתחילה ב "שילוב כוונות רפלקס ואמר"ל."

תשמע... תראה...

אתה כבר מבקש את ה"מוצר המושלם".
מיד אני אנסה להציע פתרונות, אבל קודם בדיחה פמניסטית:
איש אחד פגש מכשפה עם פאנצ'ר.
אחרי שהחליף את הצמיג אמרה לו המכשפה:
"אתה יכול לבקש שלוש משאלות ואני אגשים לך אותן"
אז האיש ביקש:
"אני רוצה להיות יותר יפה, יותר מעשי והרבה יותר חכם"
המכשפה לא היססה לרגע והפכה אותו לאישה!
(אפשר להפוך את המינים ולספר בהתאם לצורך)
ואם נחזור לעניינו, אתה צריך, גם את זה וגם את זה וגם...
אז למה שלא תבקשו שיחליפו לכם את המקוצרים (או, רחמנא לצלן, מנוסרים) שיש לכם, בM4? פלאטופ בפי העם.
הסכומים שאתה מדבר עליהם בכוונות (וימי אימון) הם גבוהים (מאד) ואולי תצליחו לשכנע איזה קצין לוגיסטיקה בשרשרת מעליכם שזה חסר הגיון לרכוש כאלו מוצרים יקרים כשאפשר לחסוך (לפחות את חלקם) אם מצטיידים בפלאטופים (ואז הכל יהיה יותר פשוט, היכולות שלכם ישתפרו, גם מבצעית וכנהלאה. התחלתי לכתוב בפאקצית)

כל זמן שלא החלפתם לM4 וידית הנשיאה עדיין תקועה לכם באמצע...

ככה נראה הסידור של שח"ע מאחורי כוונת ריפלקס (מארס במקרה הזה ע"ג תבור)

ועוד אחת

אם אנחנו כבר בעניין, עוד פיצ'ר מעניין. ככה הופכים כוונת ריפלקס לכוונת טלסקופית: מכפיל X3 (של ITL במקרה הזה. יש גם למפרולייט ולאחרות) מאחורי כוונת רפלקס (מארס בתמונה הזאת)

בשביל להכניס משהו מאחורי כוונת הרפלקס אתם לא יכולים לשים אותה על ידית הנשיאה או על מתאם גשר.
חוזר: לא תוכלו להשתמש במתאם גשר!
תוכלו לשים את הכוונת רק בצמוד לכוונת הקידמית (המשולש).
איך מחברים אותה לשם נגיד מיד, אבל קודם החיסרון הגדול (ואני מעדיף שיסבירו את זה אנשים שמבינים יותר ממני) : ככל שכוונת רפלקס נמצאת קרוב יותר למוצא הקליע אתה מאבד את האפקטיביות שלה. עדיף תמיד לחבר אותה קצת מאחורי מרכז הנשק (בשביל לא לבלבל עם מושגים בפיזיקה אני בכוונה לא אכנס אליהם). לכן חיבור כוונת רפלקס בצמוד לכוונת הקידמית הוא, בסדר, אבל לא מצויין.
איך מחברים כוונת רפלקס בצמוד לכוונת הקידמית (כך שניתן יהיה לדחוף מאחוריה גם אמר"ל או מכפיל)?
  • פתרון א - הזול (וזה שעדיף שלא היה בא לעולם) - מסילות (אלו מסילות פיקטיני, לא מתאמי ארמס) שיתחברו למתפסים באמצעות ברגים. אפשר שתי מסילות קצרות (יפגע ביכולת המשחק שלכם עם מיקום האביזרים) או מסילה אחת ארוכה. המסילת הללו מתעוותות, גורמות לחימום של המתפסים (נו, נשפר את הניסוח: גורמות לפיזור לא אחיד של החום בתוך המתפס כי שתוכנן) ולכן לפגיעה בקנה. ויש סיכוי שיום אחד תמצא את עצמך אחרי הסתערות בלי מסילה ובלי אמצעי!
  • פתרון ב - היקר (חבל על הזמן כמה שזה יקר! אבל זה וואסח וגם יאפשר לחבר עוד מליון אביזרים) - להחליף את המתפסים בכאלו שכבר כוללים מסילה מובנית. אם תקחו מתפסים מאלומניום (4 מסילות או 6 מסילות) הם היו קליםנהדרים, ויגמרו את התקציב של צה"ל לרכישת מטוס הקרב העתידי וגם לא תדעו מה לעשות עם כ"כ הרבה מסילות... אתם צריכים להחליף רק את המתפס העליון למתפס עם מסילה מובנית (לא מתברגת) לכל אורכו.
תמונות
מסילה מחוברת בברגים של TDI:

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.tdi-arms.biz/published/publicdata/TDIBIZWA/attachments/SC/products_pictures/PR-B_3.jpg]

^ ארוכה

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.tdi-arms.biz/published/publicdata/TDIBIZWA/attachments/SC/products_pictures/PR-B_5_enl.jpg]

^ ארוכה למטה קצרה למעלה

מתפס עם מסילה מובנית (תוצאה ראשונה בחיפוש בגוגל תמונות)

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.imfdb.org/images/4/4c/Kacm4ras.jpg]

מתפסי אלומניום 6 מסילות +2 של TDI

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.tdi-arms.biz/published/publicdata/TDIBIZWA/attachments/SC/products_pictures/x6-6transparent_enl.JPG]

ולמרות כל מה שאמרתי למעלה, יש כאלה שיש להם הכל מהכל... ובכל זאת מרכיבים את הכוונת הכי קדימה שאפשר:

בכל מקרה (אם אתם נשארים עם המקוצרים) דבר עם האנשים הטובים בחברת TDI. הם ידעו לפחות מה יש אצלם בחברה ומה המסק"טים של המוצרים שלהם בצה"ל.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:48

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר