לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-06-2010, 21:38
צלמית המשתמש של rl_21
  משתמש זכר rl_21 rl_21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.07.06
מחשב מרסט כל שעה בערך... התחיל לפני כמה שבועות

שלום לכולם.
אתחיל עם פרטים על המחשב שלי:
Microsoft Windows 7 Ultimate 32-bit
מפרט:
DualCore AMD Athlon 64 X2, 2200 MHz (11 x 200) 4200+
Gigabyte GA-M61VME-S2
nVIDIA nForce 6100-400, AMD Hammer
2 GB RAM
NVIDIA GeForce 6100 nForce 400 (64 MB) (כרטיס מובנה בלוח אם כרגע, הכרטיס שלי 8600GT נשלח לתיקון/החלפה ולכן כרגע לא נמצא בתוך המחשב)
Dell 2209WA
WDC WD16 00JS-00NCB1 SCSI Disk Device (149 GB)
WDC WD50 00AAKS-00YGA SCSI Disk Device (465 GB)

ועכשיו לבעיה:
לפני כמה שבועות התחילה בעיה של ריסטים שקרו פעם בכמה ימים...
ככל שעבר הזמן מאז זה רק נהיה יותר ויותר שכיח. עכשיו זה קורה פעם בשעה בערך.
פעם אחרונה שזה קרה לי (לפני כ20 דקות) זה היה בזמן צפייה בשידור טלוויזיה דרך WINDOWS MEDIA CENTER. אחרי הריסט נכנסתי לאוורסט וישר צילמתי את הטמפרטורות, שכנראה היו קצת יותר נמוכות מאשר בזמן הריסט (עברו בערך 2 דקות מהריסט עד הצילום).
חשוב לציין שזאת רוב הסיכויים לא בעיה שקשורה לווינדואוס כי פירמטתי את המחשב לפני 3 ימים והתופעה לא נעלמה. בנוסף, כאשר המחשב עושה את הריסט אני קודם רואה כמה שניות פתאום מסך שחור ורק אחר כך הוא עושה את הריסט. כשהמחשב עולה מופיעה הודעה של ווינדואוס שבעצם היה ריסט וBLUE SCREEN (למרות שלא רואים מסך כחול).
עוד יכול להיות רלוונטי זה שלפעמים המסך משחיר ולאחר כמה שניות חוזר למצב הרגיל עם הודעת שגיאה כזאת: desktop window manager has stopped working.

תודה רבה לעוזרים, והנה צילום מסך של הטמפרטורות:
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-07-2010, 00:15
צלמית המשתמש של rl_21
  משתמש זכר rl_21 rl_21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.07.06
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "צריך לבחון את הקובץ..."

טוב אז הרגע היה לי שוב ריסט במהלך גלישה בפורום פה.. (התדירות גוברת כל הזמן וזה מתחיל להיות כבר בלתי אפשרי לעבוד על המחשב).
העניין הוא שלמרות שהמחשב לא עשה ריסט לבד (בעקבות השינוי בהגדרות), קרה בדיוק מה שקרה תמיד עם המסך השחור, וחיכיתי שיופיע מסך כחול אבל הוא פשוט לא הופיע. חיכיתי יותר מדקה וכשהמסך נשאר עדיין שחור פשוט עשיתי ריסט לבד.
מה שהופיע כשהעלתי את המחשב היה החלון של ווינדואוס שמופיע תמיד ואומר שהיה UNEXPECTED SHUTDOWN ופירוט:
קוד:
Problem signature: Problem Event Name: BlueScreen OS Version: 6.1.7600.2.0.0.256.1 Locale ID: 1037 Additional information about the problem: BCCode: d1 BCP1: 00000025 BCP2: 00000002 BCP3: 00000000 BCP4: 88542863 OS Version: 6_1_7600 Service Pack: 0_0 Product: 256_1 Files that help describe the problem: C:\Windows\Minidump\070110-14866-01.dmp C:\Users\Rony\AppData\Local\Temp\WER-39686-0.sysdata.xml

בקשר לקובץ MEMORY.DMP, הייתי שמח להעלות אותו אבל הוא פשוט בגודל 150 מגה, ככה שנראה לי לא ריאלי בשביל שתעזרו לי.
והאמת שאני אשמח אם תעזור/תעזרו לי לאבחן את הקבצים.
לפי ההודעה אני מבין שהקובץ 070110-14866-01.dmp יכול גם הוא לעזור (פשוט ספציפי אם אני מבין נכון) ולכן העלתי אותו: http://www.mediafire.com/?wdltoziyuvm
בנוסף, מעלה ומצרף את הקובץ השני שהוזכר בשגיאה (WER-39686-0.sysdata.xml): http://www.mediafire.com/?m2yozzjmjnn

כל הדרייברים שמותקנים אצלי כרגע הם אותם הדרייברים שמותקנים כבר שנה וחצי בערך מאז שהתקנתי ווינדואוס 7 פעם ראשונה (והכל עבד ללא בעיות), למעט הדרייבר של NVIDIA שמותקנת כרגע הגרסא האחרונה שלו שהיא 257.21. בכל מקרה הבעיות התחילו עוד לפני הפרמוט כשהיה מותקן דרייבר ישן יותר שהיה מותקן כמה חודשים טובים בלי בעיות ולכן אני לא מאמין שזה בגלל הדרייבר.

לUSB מחוברים אותם דברים שמחוברים כבר כמה שנים בלי שום בעיות גם כן (אין מודם של בזק).

בקשר לחומרה, יכול מאוד להיות שזאת באמת בעיה של חומרה, השאלה איך מאבחנים מה בדיוק אם באמת זאת בעיה של חומרה? אני יכול להריץ MEMTEST בשביל הזכרון... בקשר לכרטיס מסך זה התחיל עוד עם הכרטיס מסך הקודם שלי שכרגע בתיקון, אבל שוב הכל אפשרי.

תודה שוב לעוזרים (אגב הטמפרטורות נורמליות?)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:59

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר