לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-06-2010, 08:19
  s27 s27 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.05.10
אוף, אני שונאת ג'וקים, kill, hate!

בנות, מכירות את זה שאתן חוזרות הביתה בליל קיץ מהביל, ובמקום למצוא איזה דוגמן נחשק,
מקבל את פניכן יצור קטן ומבחיל, בצבע מבחיל לא פחות, עם מחושים יותר גדולים מגופו?
אוקיי, אז זה קרה לי אמש, ומאותו רגע שקלטתי אותו על הרצפה, במקום לעשות את מה שרציתי
(להתקלח ולאכול), נאלצתי לבזבז זמן יקר על מאבק עיקש לעזור לחרא הקטן להאסף אל אבותיו.
הוא נכנס לי מתחת למיטה, החצוף הזריז, ומאחר שאני יודעת כבר שעקב זריזותו הבלתי נלאית יהיה כמעט בלתי אפשרי לתפוס אותו באופן הומנטרי ואז להעיף אותו לכל הרוחות מן המרפסת, רצתי להביא
את נשק יום הדין הרעיל, סיוטו של כל רמש מבחיל, וריססתי מתחת למיטה, הזזתי אותה, לא מצאתי
אותו שם, נכנסתי לאמבטיה והנה אני רואה אותו על הקיר, מייד התחלתי לרסס כאחוזת אמוק, את כל
חדר האמבטיה, את החדר שלי, את המרפסת, ובגלל כיוון הרוח, הזבל הקטן, שרק טיפס יותר ויותר גבוה לכיוון חלון האמבטיה, עדיין לא קיבל את זה! רק כעבור דקה או שתיים הוא סוף סוף קיבל את המכה, ונפל על הרצפה, בעוד אני ממשיכה לרסס ישירות עליו כמו מטורפת, וכמה זמן לקח לבן ז*** המשוקץ למות! לבסוף לקחתי סנדל וגאלתי אותו מייסוריו, והוא הובל לאחר כבוד למנוחת עולמים בפח האשפה. באמת, מי הגאון שתיכנן את התכשירים הללו כך שהם רק משתקים לנבלות המגעילים את מערכת העצבים וגורמים להם לגסוס באופן איטי, סדיסטי וכואב, במקום למות אינסטנטלי? מה אני צריכה לראות את הדבר הדוחה הזה מפרפר לי מול העיניים כמו פאקינג אמא של במבי? לסיום, רציתי לפנות את כל מקקי העולם בדרישה נרגשת: Hit the road, ג'וקס, and don't you come back no more!
ever! כי עד כמה שאני נאורה (לפחות מנסה להיות), ואוהבת בעלי חיים, אתם באופן אישי באים לי לא טוב בעין ובכלל, ואם תפלשו לשטח שלי ואני רק אתפוס אתכם- צפו פגיעה, כמו חבר שלכם אמש ועוד רבים ולא טובים לפניו!

נערך לאחרונה ע"י s27 בתאריך 30-06-2010 בשעה 08:33.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-07-2010, 22:48
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי s27 שמתחילה ב "אוף, אני שונאת ג'וקים, kill, hate!"

טוב, כבר יומיים שאני סובל מג'וקים.

אתמול הכנתי ארוחת ערב, ברגע שאני ניגש לשולחן אני רואה ג'וק מסתכל עלי. הצלחת בצד, כפכף ביד, היצור נכחד. ריססתי את כל אזור המטבח, ואז נזכרתי שהאוכל בצלחת. ניסיתי לאכול ממנו אבל לחביתה היה טעם של תרסיס. זרקתי הכל והכנתי שוב.

לפני זמן מה, מכין סלט לארוחת ערב, מסיים לחתוך ורואה ג'וק מסתובב לו על השיש. הפעם הייתי חכם, סגרתי את הסלט בקופסה, הרחקתי מהמטבח, ואז ריססתי את האזור שוב. היצור ברח מתחת למקרר ומת שם.

הלכתי להביא מטאטא ולאסוף אותו לפח, וראיתי ג'וק מת בפינת הסלון. כנראה מהריסוס של אתמול. הוספתי גם אותו לערימה. ליד שולחן האוכל היתה גופה נוספת.

טאטאתי הכל החוצה ושם ראיתי עוד גופה, כנראה מהריסוס של אתמול, אז גם ריססתי ליד הדלת.
בקיצור, מגיפה. בסוף אני ארעיל את עצמי מרוב ריסוסים.

מישהו מכיר פטנט למנוע מהם להיכנס בכלל לדירה?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:10

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר