לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-07-2010, 13:21
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
יש דרכים בדוקות לדעת האם זו מגפה שבאה מישראל
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מיכאל חי שמתחילה ב "הצבא הסורי הוכה בדבר"

1. לבדוק האם אחרי שעושים שקיעת דם יש קבוצה קטנה של נגיפי דבר שעומדים מעל כולם וצועקים שהם לא מוכנים להדביק את הסורים, שהם מעדיפים ללכת למבחנת הכלא ושהמצפון הנגיפי שלהם חזק מדי ולא מוכן לשרת את הכוחות הריאקציונריים של הכשל הנשימתי והשלשול המדמם.
2. לבדוק האם כוח החלוץ של הנגיפים אלה בכלל נגיפי צבע, שעושים מין קצת כאב ראש וחום גבוה, אבל לא ממש פוגעים.
3. לבדוק בפייסבוק האם יש הרבה תמונות של הנגיפים עצמם בשעת ההתקפה, כולל גם מידע שהם חולקים עם החברים על המשימות הקרובות.
4. לבדוק האם לכל נגיף יש 4 אמהות.

יש עוד כמה דרכים, אבל הנ"ל די מספיקים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-07-2010, 14:20
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
מצטער לא יכול להתאפק
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מיכאל חי שמתחילה ב "הצבא הסורי הוכה בדבר"

אני יודע שזה ממש לא מעניין אתכם, אבל יש לי מחר מבחן בבקטריולוגיה ובדיוק הגעתי ל yersinia pestis כך שאני מרגיש צורך לידע אתכם על עוד פרטים לא מעניינים לגבי הדבר.

1. מדובר בחיידק גרם שלילי בצורת מקל. (איך אומרים rods בעברית?)
2. למרות היותו חלק ממשפחת ה entrobacteria הוא גורם לדבר ולא מחלה של מערכת העיכול.
3. הוא נצבע בי-פולרי.
4. מועבר ממכרסמים לבני אדם דרך פישפשים. (flea= פישפש?)
5. מתפשט בגוף דרך הלימפה.
6. עמיד לפגוציטוזיס.
7. המופע הנפוץ ביותר הוא התנפחות של הלימפה בד"כ בצוואר או בבית השחי. (אז למה זה נקרא bubonic?)
8. דלקת קרום המוח ודלקת ריאות הם גם אופציה סבירה.
9. תרבית תילקח מאזור של נפיחות או מנוזל המוח. התרבית תגודל על MecConky agar או על blood agar
10. אנטיביוטיקה: gentamicin ו doxycycline הם אופציה טובה. chloramphenicol במקרה של דלקת קרום המוח אם כי אני חושב שהוא פוגע במח העצם.

עכשיו אם אפשר עד מחר כדי שנהיה מוכנים לבחינה: מגפת מין בחיזבאללה, איזה שהוא מחלת בטן בחמאס. ואין שום צורך בגרם חיובי cocci עליהם אני די סגור.

תודה שהקשבתם, גם אני מוצא את זה די משעמם.
ישן 04-07-2010, 21:48
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
הווקטור הוא פרעוש. פשפש זה הנשיא המחוצ'קן שלהם.
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "מצטער לא יכול להתאפק"

http://www.cdc.gov/ncidod/dvbid/plague/index.htm

אני חייב לומר שהדבר הוא אחת המחלות התאורטיות המענינות ביותר ולו בשל הספר המקסים 'הדבר' של קאמי שאין לי ספק שאלפי חילים סוריים אשר קיבלו אותו במתנה לעיד-אל-אפטר מעינים בו עכשיו.

שים לב כי במפה המצורפת באתר הCDC מופיעה עירק כמקום בו יש חולדה נושאת אבל לא חולים. סוריה תאורטית אמורה היתה להיות נקיה. מענין אם אין מדובר בתרגיל סורי עם משהו שיועד לנו ויצא מכלל שליטה.

בכל מקרה אני מניח שמה שיקרה עכשיו זה:

[1] ארדואן ישלח בעזרת ארגון טרור מקומי משט של תינוקות נושא דוקסילין, טטראציקלינים וכלורומפניקול שינסה לעבור דרך שדות הגז ובנמל חיפה

[2] התינוקות שבמשט יבזזו את התרופות ויקבלו צרבת + גריי-בייבי-סינדרום + שיניים ירוקות

[3] חילי השייטת חמושים ב'שערות סבתא מתוקות' יושלכו ממסוקים [חבלים פוגעים ברגשות התורכים כי מזכיר להם שהם 'תלויים' בחסדי המערב] בכדי לחלץ את התינוקות

[4] ארדואן יכעס וידרוש שישראל תתנצל ותפצה

[5] פואד יתנצל בפני הטורקי ויוציא את הקריזה על חיוור הפנים הראשון שיקרא בדרכו החוצה מלשכת רוה"מ לאחר שיחת הנזיפה

[6] במקרה תהיה זו שרה

[7] שרה תכעס

[8] המזה"ת ישתנה והעולם לא יראה שנית כפי שהכרנו אותו
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:59

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר