לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-07-2010, 16:21
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
קונבנציאונלית יצא לי לכל היותר להשתין
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי ShoobyD שמתחילה ב "במקלחת זה סטנדרט, יצא לך פעם..."

ממעלית סקי בזמן עליה, או בתוך המסלול, בלי שמסביב שמים לב. מה שכן פעם עבדתי בחברת הייטק מובילה ומאוד מצליחה, שפעם ברבעון היו מאות עובדיה מדדים לאיזה מלון יוקרה לארוחת שחיתות ומצגת "רעל" שמראה כמה היינו גדולים ומוצלחים. כשהמייסד היה עולה לנאום היה שקט מוחלט וכולם לא מיצמצו אפילו. באחד האירועים מילאתי הבטן ביין בכמויות והרבה קולה, ואז איך שמתחיל האיש לנאום כל הנוזלים התחילו לחלחל החוצה מהאנטריקוטים בקיבה ואני מתחיל להרגיש שאני משתין במכנסיים. כדי ללכת לשירותים הייתי צריך להרים חצי אולם וזה היה מושך תשומת לב שלילית. ישבנו סביב שולחנות עגולים עם מפות, ולשימחתי אלה כיסו את החלק התחתון ששל הגוף. בנון שלנטיות, ובעוד כולם נועצים עיניים מעריצות בגרפים, פתחתי את המכנס ןהגנבתי בקבוק זכוכית של קולה כאילו לשחק אתו, ואז מתחת לשולחן. עד כאן הכל היה אמור ללכת חלק, פרט לזה שהייתי צריך לשמור לא לתת את החיוך של ההקלה. אבל מה? בבקבוק יש 330 מ"ל וכנראה בשלפוחית יש הרבה יותר. אני מרגיש שהשטפון לא דועך, וברור לי שהבקבוק מתמלא. מה עושים? אי אפשר להשיג בקבוק אחר ואם השטפון ממשיך אז אני מקבל עוד גוונים למכנס. בסוף במאמץ עליון הרמתי הנדבקרס, כמעט וצרחתי, אבל השטפון נעצר. זו הפעם היחידה שניסיתי דבר כזה... תודה לאל אני עובד היום במקום שבו אין מצגות, רק עובדים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:53

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר