לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-07-2010, 01:17
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
איך השמאל אוהב להשוות בין הימין הקיצוני לשמאל הקיצוני :P
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי פשוט שמתחילה ב "הם לא כ"כ רחוקים אחד מהשני..."

מה לעשות שהמציאות היא לא כזאת ולא משנה כמה פעמים תדגישו את זה - זה לא יהפוך לאמת.

הימין הקיצוני (הדתי) רואה דברים בצורה פונדמנטליסטית וככל הנראה מאמין בדברים שאינם בני
קיימא כיום. אבל מה שאי אפשר לומר נגדו זה שהוא רוצה ברעתה של המדינה.

מאידך, אנחנו עדים לגופי שמאל ואנשי שמאל קיצוני (שאיכשהו לעיתים נקראים בטעות פעילי שלום)
שעושים הכל כדי לפגוע במדינה ולראות אותה קורסת. לא משנה איך תסובב את זה - מה שעשתה
הבוגדת המטונפת ענת קם לא היה קשור בשום אופן בטובת המדינה (גם לא בראייתה) אלא רק
ניסיון לפגוע בישראל וגם לקדם לעצמה קריירה עיתונאית על חשבון בטחון המדינה הרעוע.

אין שום מקום להשוואה בין ימין קיצוני לשמאל קיצוני. שיהיה ברור, שמאל קיצוני זאת בגידה מסוג
חדש במדינה. במקום לעשות את זה בסתר ובשקט - הם למדו לעשות כמה שיותר רעש נגדהמדינה
שמגינה עליהם ועל בני משפחותיהם.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-07-2010, 13:57

וואו, הם לא נחמדים? לא מכבדים אף אחד?! חייבים לכלוא אותם דחוף!!!
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי R-D-X שמתחילה ב "והימין הקיצוני בוגד בערכים של..."

חבל שאתה לא קורא מה שאתה כותב. איתמר בן גביר לא הולך להיכנס לכלא לשנים רבות
כמו הגברת הבוגדנית ענת קם. יש קיצוניים, ומי יודע אם הם צודקים בדרכם או לא, אבל עם
כל הכבוד - אין שום מקום להשוואה בין שני הסוגים.

תראה מה כתבת: "בוגד בערכים של בני אדם" (אילו ערכים?), לא מכבד אף אחד (הכללה
לא רצינית), "רק שנאה הוא מציף" (וואלה?). כל אלה עדיין לא עוברים על חוקי המדינה ועובדה
שהוא חופשי ללכת לאן שרק ירצה.

בקיצור - אין מקום להשוואה בין בגידה פר אקסלנס במדינה ובין ימין קיצוני, שאולי יש לו התנגחויות
רבות בין הדמוקרטיה והאמונה אבל הם עדיין תומכים במדינה בעיניים עצומות ומשרתים בצבא
ביחידות הכי קרביות.

ישן 26-07-2010, 13:00
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
[1] שתוף פעולה מלא עם החוקרים מן הסתם.
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי פלמינג שמתחילה ב "מה בדיוק הולך כאן?"

[2] העדר תאורטי של כוונת זדון - החוקרים התרשמו כי הנ"ל סברה שמה שהיא עושה 'טוב למדינה' וכי הגוף אליו היא מעבירה את הסודות הוא מגנה של הדמוקרטיה כפי שהשמאל הקיצון רוצה לראות אותה [ריקה משחורים, רוסים ימניים וכאלה שלא גרים בשכונות יוקרה או מחזיקים בתואר אצולה למעט קבוצה מצומצמת שתשרת במג"ב ותתיצב לקבלת מטר אבנים בבילעין כל יום שישי, מלאה בערבים משכילים ומאושרים שכל היום אומרים לה תודה ונעלמים ברגע שנגמר לה המצב רוח הנדיב, פתוחה לקבלת כל סודני ואפריקאי בתנאי ואינו יהודי שאינו חושב כמו שהקומיסרים אמרו לחשוב].

תשאל בודאי מה ההבדל ממקרה ואננונו? הרי בסה"כ גם הוא שיתף פעולה עם סינדי והוא לא העביר מידע ישירות לאויב אלא דרך עיתונאים בלונדון... ובכן, ההבדל הוא בראיית מערכת המשפט והתקשורת הישראלית את הציונות ואת הארץ, ניכור פושה בקרב חניכי קרן הצבוע לבטחון המדינה, ליהדותה ולהבחנה בין אויב לבין בן עם.
ישן 25-07-2010, 14:32
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "איך השמאל אוהב להשוות בין הימין הקיצוני לשמאל הקיצוני :P"

זה שאתה טוען שלא ניתן לעשות את ההשוואה ושהימין הקיצוני לא רוצה ברעתה של המדינה זה פרשנות מוחלטת שלך, לימין הקיצוני אין שום בעיה לחתור תחת המדינה אם זה משרת את האינטרסים שלו - אולי מבחינתך יש מתפרעים שמותר להם לזרוק אבנים על שוטרים ויש כאלו שאסור להם - מבחינתי שניהם המיץ של הזבל.

חלק גדול מהשמאל הקיצוני חושב שהם מצילים את המדינה בהתנגדות שלהם לכיבוש, מבחינתם מדיניות של מדינה כובשת תביא לחיסולה עם הזמן. אתה יכול לא להסכים איתם, אני לא חושב שהם הזויים יותר מכל אלו שחושבים שהקמת קרוון על גבעה בכל חור זה הגשמה של החזון הציוני.

אתה כל הזמן חוזר על הבגידה של ענת קם, אלו שפרסמו עכשיו את תמונת איש השב"כ בגלל מעצר פרלמן הם לא בוגדים בענייך? מה ההבדל בין מה שהם עשו למה שהיא עשתה?

בקשר לטענה השחוקה של "משרתים בצבא ביחידות הכי קרביות", גם אני שירתתי בקרבי, חתמתי קבע ואני יוצא למילואים (חלקם בהתנדבות לגדוד שכרגע אני בכלל לא שייך אליו), אז סלח לי שאני לא מתרגש מאחרים שעושים את זה.
אני רק מזכיר לך שגם יונתן שפירא היה לוחם, טייס. ולא מעט אנשים מארגון "שוברים שתיקה" לחמו ועדיין לוחמים על אף ההתנגדות שלהם למה שקורה בשטחים.
טענת "לוחמי העל" אולי מרשימה את מי שלא הלך להיות לוחם, היא לא מרשימה את מי שעושה את מה שהם עושים.

ישן 25-07-2010, 14:49

הכל זאת פרשנות, מה לעשות שכל אחד כותב את דעתו
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "זה שאתה טוען שלא ניתן לעשות..."

אכן אני טוען שאי אפשר לעשות השוואה בין הימין הקיצוני ולשמאל הקיצוני (חוץ מהעובדה שלשניהם מודבקת המילה קיצוני). הימין הקיצוני עשה נזק הרבה פחות גדול ממה שהשמאל הקיצוני עשה. אני מקווה שלפחות פה אתה מודע לכך.

מי שפוגע בכוחות הביטחון הוא פושע גדול ויש להכניסו לכלא לשנים רבות. אתה לא תמצא אותי מגן על שום קיצוני, בטח ובטח לא מצדיק אחד כזה, אבל עדיין - אני מתעב אנשים כמו ענת קם הרבה יותר מאשר אנשים כמו איתמר בן גביר (ואני לא אוהב אותו כלל, לשאלתך).

חלק מהשמאל הקיצוני חושב שהוא עוזר למדינה? וואלה מעניין שהם מעבירים חומרים מפלילים על קצינים ישראלים לבית המשפט הבינ"ל בהאג. זה בטח יעזור למדינה. הקצינים האלה שנשלחו מטעמנו עלולים להיכנס למאסר על מה שהעולם מגדיר "פשע מלחמה" וזה יעזור למדינה. באמת לא רציני מצידך.

אני פרסמתי לפני זמן לא רב את דבריו של מנכ"ל שלום עכשיו, יריב אופנהיימר, שאומר בגל"צ כי הארגון הבוגדני שלו היה אחראי על פרסום הבנייה בשייח' ג'ראח, מה שהביא לקונפליקט עם הממשל האמריקני. הוא טען שעשו את זה בכוונת תחילה. אם אתה רואה פה ניסיון "להציל את המדינה" אז אנא - האר עיני, כנראה אינני מתוחכם כמוך וכמו אדון אופנהיימר שרואה את העתיד.

לגבי משרתים ביחידות קרביות. זה לא מרשים אותך וחבל, כי זה לא שאני בא להוכיח לך שהם גברים גברים, אלא שהם תורמים למדינה במקומות הקשים והכי קרביים למרות הקונפליקט היומיומי בין הדמוקרטיה והממשל ולבין האמונה שלהם. למרות האכזבות שנחלו, למרות האכזבות שהם הולכים לחוות - הם ממשיכים ללכת למקומות הקשים ביותר וזה אומר דרשני. זה שזה "לא מרשים אותך" זה באמת לא מזיז.

ישן 25-07-2010, 15:14
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "הכל זאת פרשנות, מה לעשות שכל אחד כותב את דעתו"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי EtEoR
אכן אני טוען שאי אפשר לעשות השוואה בין הימין הקיצוני ולשמאל הקיצוני (חוץ מהעובדה שלשניהם מודבקת המילה קיצוני). הימין הקיצוני עשה נזק הרבה פחות גדול ממה שהשמאל הקיצוני עשה. אני מקווה שלפחות פה אתה מודע לכך.
לא, אני לא מסכים איתך, זה בידיוק מה שאני אומר, לא רק שבימין הקיצוני לא עושה פחות נזק מהשמאל הקיצוני, אני מאמין שהם ניזונים אחד מהשני, המאבקים הטיפשיים בינם לבין עצמם (הקצוות הקיצוניים) בסופו של דבר מסכנים את הביטחון שלי ושלך

מי שפוגע בכוחות הביטחון הוא פושע גדול ויש להכניסו לכלא לשנים רבות. אתה לא תמצא אותי מגן על שום קיצוני, בטח ובטח לא מצדיק אחד כזה, אבל עדיין - אני מתעב אנשים כמו ענת קם הרבה יותר מאשר אנשים כמו איתמר בן גביר (ואני לא אוהב אותו כלל, לשאלתך).
כמו שאמרתי, מבחינתי מדובר באותו דבר, שניהם פועלים מתוך רצון ליצור פרובוקציה ובסופו של דבר חותרים תחת המדינה

חלק מהשמאל הקיצוני חושב שהוא עוזר למדינה? וואלה מעניין שהם מעבירים חומרים מפלילים על קצינים ישראלים לבית המשפט הבינ"ל בהאג. זה בטח יעזור למדינה. הקצינים האלה שנשלחו מטעמנו עלולים להיכנס למאסר על מה שהעולם מגדיר "פשע מלחמה" וזה יעזור למדינה. באמת לא רציני מצידך.
אני באמת לא בא להגן עליהם, אני מסכים איתך שזה מעשה מתועב, זה לא אומר שמבחינתם הם לא חושבים שזה מה שמציל את המדינה.

אני פרסמתי לפני זמן לא רב את דבריו של מנכ"ל שלום עכשיו, יריב אופנהיימר, שאומר בגל"צ כי הארגון הבוגדני שלו היה אחראי על פרסום הבנייה בשייח' ג'ראח, מה שהביא לקונפליקט עם הממשל האמריקני. הוא טען שעשו את זה בכוונת תחילה. אם אתה רואה פה ניסיון "להציל את המדינה" אז אנא - האר עיני, כנראה אינני מתוחכם כמוך וכמו אדון אופנהיימר שרואה את העתיד.
מה זה שונה מאלי ישי שנתן אישורי בנייה בידיוק כשביבי הגיע לארה"ב? מבחינה מדינית הוא גרם ליותר נזק מכל יריב אופנהיימר (ושוב, אני לא בא להצדיק אותו, אני חושב שהוא התחרפן לגמרי, אני רק אומר שהם לא יותר גרועים מהימין הקיצוני), בכל מקרה, אני מאמין שבגלל הימין הקיצוני בסופו של דבר אנחנו עלולים לאבד חלקים היסטוריים וקדושים באמת מירושלים (בגלל ההתעקשות הדבילית שכל פרבר שהוא בעצם שכונת אשפתות צריך להיות שלנו)

לגבי משרתים ביחידות קרביות. זה לא מרשים אותך וחבל, כי זה לא שאני בא להוכיח לך שהם גברים גברים, אלא שהם תורמים למדינה במקומות הקשים והכי קרביים למרות הקונפליקט היומיומי בין הדמוקרטיה והממשל ולבין האמונה שלהם. למרות האכזבות שנחלו, למרות האכזבות שהם הולכים לחוות - הם ממשיכים ללכת למקומות הקשים ביותר וזה אומר דרשני. זה שזה "לא מרשים אותך" זה באמת לא מזיז.
גם אני שירתתי עם המון קונפליקטים, לא פעם עשיתי דברים שחשבתי שהם טעות נוראית או לא צודקים - ואני לא מצפה לקבל מדליה בגלל שעשיתי את זה בכל מקרה. למה אני אמור לחשוב שהם יותר טובים ממני אם אנחנו נלחמים ביחד?

בכל מקרה, התעלמת באלגנטיות משני דברים שציינתי - למה ענת קם בוגדת ואלו שפירסמו את תמונותיו ופרטיו של חוקר השב"כ לא? ולא התייחסת לזה שלא מעט מאלו שהם בשמאל הקיצוני שירתו ומשרתים ביחידות קרביות כלוחמים.

ישן 26-07-2010, 02:32

אני אתייחס רק לשורות האחרונות שלך
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "[QUOTE=EtEoR]אכן אני טוען שאי..."

לגבי אלה שפירסמו תמונות של אנשים שב"כ - הם גם בוגדים בעיני, אך אין פה פגיעה ממשית במדינה
(אדם שטוען שהופלל ויש לו הקלטות שמוכיחות לכאורה את הדברים, עושה אאוטינג למי שאולי היה
(לכאורה) אחראי להפללתו - והימים יגידו מה קורה עם זה).

לגבי אנשי שמאל קיצוני שמשרתים בקרבי. כל הכבוד, אבל עדיין כשחייל שהוא מתנחל מסרב לפנות
בית בהתנחלות אני רואה את זה אחרת מאוד מטייס מסוק שמאל קיצוני שלא רוצה להפציץ מבנה שבו
נמצא איש חמאס (ואני שמעתי דברים של קצינים שסרבו להילחם בשטחים והטענות שלהם פשוט היו
מגוחכות).

ימין קיצוני עושה נזק אבל לא מתקרב במאום לנזק שעושים אנשי שמאל קיצוני. הם מוצגים בחו"ל כאיזו
דעה שפויה בישראל ואנשים לא קולטים שם שמדובר בקיצוניים, שונאי ישראל חדשים, שחלק גדול מהם
כלל לא מקבל את מדינת ישראל כמדינת העם היהודי.

נערך לאחרונה ע"י EtEoR בתאריך 26-07-2010 בשעה 02:38.
ישן 26-07-2010, 14:38

בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי פשוט שמתחילה ב "רוצה רשימת נזקים למדינה?"

1. רצח יצחק רבין בוצע ע"י יגאל עמיר ולא ע"י הימין, גם לא הימין הקיצוני. זה כמו שאני
אכתוב עכשיו שהשמאל אחראי לגניבת מסמכים צה"ליים סודיים ובגידה במדינה. אתה
מסכים עם האמירה הזאת? הימין הקיצוני לא רצח את רבין אלא אדם אחד בלבד.

2. ברוך גולדשטיין לא היה אחראי לפיגועים שבאו אחרי הטבח במערת המכפלה. בנו של
מנהיג חמאס, מסעב חסן יוסף כותב בספרו "בן החמאס" שבחמאס ובפתח' (בתיאום),
בלי קשר לטבח, קיבלו החלטה אסטרטגית לפגע בישראל, גם בתוך הקו הירוק. אתה יכול
להאשים את ברוך גולדשטיין בזה אבל זאת תהיה דמגוגיה זולה.

הכי מגוחך זה להפיק מהרא שלך שאתה טוען שבגלל פיגוע אחד של יהודי - היה גל של
פיגועים פלסטינים. מה אתה בעצם אומר בזה? למה אנחנו לא ביצענו מאות פיגועים
בשטחים הפלסטינים בעקבות הפיגועים שלהם? אנא, הסבר לי מדוע...

3. ההתיישבות הבלתי חוקית היא מינורית - עם כל הכבוד, כשהממשלה תחליט להוריד
את הקראוונים האלה אז לא תהיה לה בעיה. היא לא מעוניינת בזה וזה לא משרת את
האינטרסים שלה כעת. ההתיישבות כולה קיבלה עידוד של מאה אחוז מממשלות ישראל
לדורותיהן. להפיל כזו אחריות על המתנחלים זה פשוט חוסר ידע היסטורי מינימלי וחיפוש
אשמים במקום הלא נכון (וכנראה מטעמים זרים).

4. אני עדיין טוען נמרצות שאין מקום להשוות בין חוליגנים ציונים לבין בוגדים, מפגינים למען
האויב ואולי יותר מזה, הורסים את גדר הביטחון, מקללים, זורקים אבנים, מעבירים מידע
על קצינים לאנטישמיים בחו"ל ועוד (להמשיך? כי יש לי עוד הרבה דוגמאות). בנזק של
המתנחלים הבודדים האלה לא מתקרב במאום לנזק הקולוסלי שגורמים לנו יום יום בוגדים
מהשמאל הקיצוני.

ישן 26-07-2010, 15:11
  פשוט פשוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.04.07
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "1. רצח יצחק רבין בוצע ע"י..."

1.רצח רבין בוצע ע"י יגאל עמיר ואחיו והם נחשבים בין הימין הקיצוני.
בדיוק כמו שתאמר שהמחתרת היהודית אינה ימין קיצוני. מי שהוא בימין
ועושה מעשי קיצונים הרי הוא ימין קיצוני. לא צריך להיות פרשן גדול לעברית
כדי להבין את הענין .

2.אתה לא רוצה לקשור את הרציחות שאחרי גולדשטיין למעשהו המתועב? לא חייב.
הוא עשה מעשה מטורף וקיצוני . בלי לקשור ומה זה משנה בעצם??

3.ההתישבות הבלתי חוקית נחלקת ל2 חלקים.
חלק אחד הוא של אנשים נורמטיבים שחשקה נפשם לגור שם ובהתרחש פינוי
גם אם ירימו קול -יתפנו.
החלק האחר הוא של אלה שירימו יד. ויש כאלה. בגירוש מקטיף היו כאלה שעלו על הגגות
והתחילו באלימות. (ההפגנות הן בסדר גמור מבחינתי) בעמונה כבר ראינו אסקלציה
ומאז עמונה באיו"ש יש חבורות של חוליגנים הנקראות נוער הגבעות שאפילו הרבנים
שלהם אינם שולטים בהם.ובבוא יום פקודה -שאיני מאחל שיגיע -הולך להיות מאד לא נעים.

4.קיצוניות מבחינתי היא תוצאה של תבנית נפשית מסוימת. ולא משנה אם מימין או משמאל או
בפשיעה או בעבודה. לאנשים שונים יש מבנה נפשי שונה ויש אנשים שהולכים עד הקצה.
בספורט קוראים לזה אקסטרים. יש בני אדם הפתרונות שלהם (אפילו התבוניים) קיצוניים.
פרופ' אריה אלדד הוא אדם תבוני ,חכם, רהוט ואחלה בן אדם.
אבל הוא קיצוני כי הפתרונות שלו לא בנויים לפשרה. תגיד חינוך, תגיד מבנה נפשי
או כל סיבה שתרצה. אותו דבר הח"כ של חד"ש דב חנין. אדם אחלה. אבל קיצוני.

נערך לאחרונה ע"י פשוט בתאריך 26-07-2010 בשעה 15:14.
ישן 25-07-2010, 18:19
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
זה לא פרשנות שלו , מדובר בעובדות.
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "זה שאתה טוען שלא ניתן לעשות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי High_Hopes
זה שאתה טוען שלא ניתן לעשות את ההשוואה ושהימין הקיצוני לא רוצה ברעתה של המדינה זה פרשנות מוחלטת שלך, לימין הקיצוני אין שום בעיה לחתור תחת המדינה אם זה משרת את האינטרסים שלו - אולי מבחינתך יש מתפרעים שמותר להם לזרוק אבנים על שוטרים ויש כאלו שאסור להם - מבחינתי שניהם המיץ של הזבל.

שים לב, דיברת על לחתור תחת המדינה אבל הדוגמא שנתת היא של התפרעות - דוגמא של זריקת אבנים. זריקת אבנים על שוטרים וחיילים היא מעשה מכוער ועושיו ראוים לכל גינוי בין אם הם מימין ובין אם הם משמאל. אבל זה שזריקת אבנים מגיעה גם מהשמאל הקיצוני וגם מהימין הקיצוני עדיין לא הופך אותם ל"אותו הדבר" .

חלק גדול מהשמאל הקיצוני חושב שהם מצילים את המדינה בהתנגדות שלהם לכיבוש, מבחינתם מדיניות של מדינה כובשת תביא לחיסולה עם הזמן. אתה יכול לא להסכים איתם, אני לא חושב שהם הזויים יותר מכל אלו שחושבים שהקמת קרוון על גבעה בכל חור זה הגשמה של החזון הציוני.

קודם כל, התנגדות ל - "כיבוש" עוד לא הופכת אף אחד לשמאל קיצוני. בן דרור ימיני מתנגד ל"כיבוש", אמנון רובינשטיין מתנגד "לכיבוש" שניהם חושבים שזו אחת מהבעיות הדחופות בפניהם ניצבת המדינה, אני לא מסכים איתם והויכוח שלנו הוא במסגרת המדינה היהודית והדמוקרטית. השמאל הקיצוני - אינו מכיר בזכותו של העם היהודי למדינה משלו או שהוא פועל על מנת למנוע מהעם היהודי את ההגדרה העצמית. אף אחד מהם לא חושב שזו הגשמה של החזון הציוני משום שהם בכלל נגד החזון הציוני של מדינה יהודית. תחשוב על זה רגע ותראה שאני צודק.

אתה כל הזמן חוזר על הבגידה של ענת קם, אלו שפרסמו עכשיו את תמונת איש השב"כ בגלל מעצר פרלמן הם לא בוגדים בענייך? מה ההבדל בין מה שהם עשו למה שהיא עשתה?

נם סיכנו איש שב"כ, הם משולים למי שניסו לפגוע באיש משטרה. אבל גם מי שמכה שוטר (נניח) בגלל פשע שהוא עשה, הוא סוג אחד של פושע נאלח. מי שמוסר ידיעות מודיעניות למקור לא מוסמך שעושה בו שימוש על מנת לפגוע במדינה הוא סוג אחר של פושע. זה לא "אותו דבר", זאת גם לא שאלה של מה גרוע יותר - זו בגידה במדינה וזו פגיעה באדם - להחליט מה גרוע יותר זה כמו לדסקס את השאלה אם עדיף ללקות בדבר או בחולרה.

בקשר לטענה השחוקה של "משרתים בצבא ביחידות הכי קרביות", גם אני שירתתי בקרבי, חתמתי קבע ואני יוצא למילואים (חלקם בהתנדבות לגדוד שכרגע אני בכלל לא שייך אליו), אז סלח לי שאני לא מתרגש מאחרים שעושים את זה.

לא צריך להתרגש מהם. מטרתו של אלעד הייתה להוכיח שהם פרו ישראלים (גם הפושעים מבינהם) השמאל הקיצוני, לא רק שלא ישרת ביחידות קרביות - אלא שגם ישמיץ את הצבא בכל הזדמנות.

אני רק מזכיר לך שגם יונתן שפירא היה לוחם, טייס. ולא מעט אנשים מארגון "שוברים שתיקה" לחמו ועדיין לוחמים על אף ההתנגדות שלהם למה שקורה בשטחים.

יונתן שפירא היה טייס בלשון עבר. לו היה מחזיק אז בדעות בהם הוא מחזיק היום, הרי שאין ספק שלא היה משרת. לגבי "שוברים שתיקה", אנא פרסם את השמות של אלה שהם עדיין לוחמים למרות שהם מקבלים כסף /הזדמנות מהקרן על מנת להשמיץ את המדינה בעדויות מפוברקות. זה פשוט לא הגיוני.

טענת "לוחמי העל" אולי מרשימה את מי שלא הלך להיות לוחם, היא לא מרשימה את מי שעושה את מה שהם עושים.

לזה התייחסתי למעלה, הטענה מפרידה בינם לבין השמאל הקיצוני.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:31

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר