לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-07-2010, 16:57
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
מעבר דירה

באמצע אוגוסט אני עומדת לעבור דירה. הלכתי למש"קית ת"ש והיא הסבירה לי שאני צריכה לחתום 5 ימים על חשבוני + מכתב בו אני מנמקת למה אני צריכה ימי חופש, ואז אני מקבלת מס' ימי מיוחדת (ע"פ שיקלול הזוי שלא הצלחתי לעקוב אחריו). אישית כבר חתמתי (יש לי 13 ימי חופש שלא ניצלתי, אז אני לא מתקטננת) אבל השאלה שלי היא כזו. איך זה הגיוני שבמעבר דירה צריך לחתום על מלא ימי חופש ורק אז לקבל מיוחדת? אני אישית גרה לבד עם אמא שלי, אז הנוכחות הפיזית שלי חשובה (תודה לאל יש אחים, אך יש להם עבודה והם גרים רחוק.. בסופו של דבר העזרה שלי היא אחת המשענות העיקריות) לא יותר הגיוני לתת 3-4 ימי חופש על חשבון המערכת ורק אח"כ, במידה והחייל זקוק לעוד, הוא חותם על חשבונו? זה לא שאני הורגת 5 סבים בשביל ימי חופש.. מעבר דירה זה לא משהו שאפשר להמציא..

(אני לא באה להתלונן, לא אכפת לי על ימי החופש, זו השקעה טובה במיוחד כשכבר כמעט נגמרת השנה פשוט מבחינה הגיונית, נראה לי שמשהו פה לא בסדר..)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-07-2010, 01:40
  משתמש זכר Yaneev Yaneev אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "התעלמת לגמרי מהשורה התחתונה..."

לא התכוונתי שזה יירקאה כמו קפיצה והתלהמות אז אני יגיב ישירות לשורה התחתונה שלך

לא, אין משהו לא בסדר במערכת. לדעתי היא אפילו מאד מתחשבת (אולי אפילו יותר מידי וזה הופך את הצבא לשכונה אחת גדולה).
את בשירות צבאי. למזלך זה במדינת ישראל והכי רחוק שהבסיס שלך יכול להיות הוא 8 שעות נסיעה. (היו צוחקים לך בפנים אם היית חיילת בצבא ארה"ב שמשרתת באפגניסטן והיית רוצה לחזור הביתה לזה.)
כשבאמת באמת צריך, אז למפקדים יש את השיקול שלהם לתת לך לחתום על ימי חופש (שזה צ'ופר בפני עצמו כי הם לא חייבים לשאול אותך מתי את רוצה לצאת לחופש בלא מעט יחידות לא שואלים בכלל ופשוט מודיעים לך שאת יוצאת לחופש) וכן אם זה מספיק חשוב לך. אז את תחתמי על חופש. כולה מעבר דירה מי ישמע.. אם נתחיל לפתוח את כל השטויות האלה אז אנחנו נתחיל לתת ימי ע"ח המערכת למוות של כלב, דג זהב או לציון יום הולדת 80 לסבתא (בתנאי שאת הנכדה היחידה שלה ואין לך עוד סבים וסבתות). את בצבא למען השם. ולמזלך יש עוד משפחה שיכולה לעזור לאמא שלך גם אם לא היו מאשרים לך לצאת.

וכמישהו שעבר דירות לא מעט בחיים שלו, אם מתכננים את זה מספיק מראש, ואורזים מראש בסופשים (ופורקים גם לאט לאט בסופשים).. אפשר גם לעבור דירה בהרבה פחות מחמישה ימים חופש.

תמיד טוב לבחון את המערכת, אני פשוט חושב שזה לא אוביקטיבי כשזה נוגע ישירות לבעיה שלך.
מאחל לך מעבר נעים וחלק לדירה החדשה ושבוע טוב.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:58

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר