לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-08-2010, 15:49
  Schalter_87 Schalter_87 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.04.06
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Helpinguser שמתחילה ב "לא קונים אופניים בלי לסוע..."

נכנסתי לכל הלינקים שהבאתם. אני מתכוון יותר ל"אופני נשים" אבל שמעוצבות אכן כמו אופניים שאנשים נורמלים נוסעים עליהם (אופני שטח/כביש אמיתיים ולא אופני ברבי כאלה). אחרי הכל צריך שיהיה סטנדרטי ולא מעורר גיחוך

2 הלינקים שהבאתם מצאו חן בעיני:
http://www.pedalim.com/Product.asp?...aff=Zap&lang=he
http://www.rosen-meents.co.il/?Cate...eID=1904&Page=1
הראשון קצת יותר. אולי כי אני גבר והיא דווקא תאהב יותר את עיצוב השני.
על השני לא כתוב מחיר או איפה רוכשים, על הראשון כתוב הזמנה תוך 14 יום אך אני רוצה חנות אופניים ככה שאני אוכל פשוט ללכת ולקנות ולא להתחיל לעשות הזמנות דרך האינטרנט ומשלוחים ודברים כאלה. האתר פדלים זה חנות שהבנתי שנמצאת בירושלים, יהיה לי קצת בעיה להביא את זה לת"א. אז, הכיוון נכון, המחיר של הראשונות מקסימלי מבחינתי (1500) אז אני אשמח להכוונה לחנות טובה באזור ת"א לעניין הזה. תודה:]
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-08-2010, 00:18
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי Schalter_87 שמתחילה ב "ברור לי אבל אני יכול להכנס..."

1500 שקל זה מעט כסף לאופניים טובים.
במקרה שלך תבחר בעין מה שנראה לך.
מכיוון שאופניים הן מוצר שמצריך שירות מתמשך לאחר הקנייה מומלץ לבחור חנות שקל ונח להגיע אליה.
הרי לא תעמיס את האופניים על המזדה 3 בשביל לממש אחריות אם אגיד לך שאחד המקומות הזולים נמצאים ביהוד בחנות בתוך בית פרטי (ומוכרת מוצרים איכותיים בדיוק כמו היקרנים בחשמונאים)
אם תיתן לי אזור בתל אביב אוכל להמליץ לך על מספר חנויות באזור שתוכל לבצע סקר קצר ולבחור.
אם אין לך זמן ידע וחשק לבצע סקר תמיד תוכל לתת לי את מספר כרטיס האשראי ואשמח לבצע עבורך את הרכישה ואפילו לא אגבה עמלת סוכן, מספיק לי לפרגן לחנות של חברים.
בכל זאת אתה קונה מתנה, תשקיע חצי שעה בבחירת המתנה.

תוספת קטנה: לגבי פדלים, אם מצא חן בעיניך תוכל להזמין אופניים שלהם בלא מעט חנויות.
הם חברה שמפיצה אופניים לחנויות ולא מוכרים רק בירושלים אלא בלא מעט חנויות ברחבי הארץ

'In the End We Are All Alone, and No One is Coming to Save You''
john reese

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:39

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר