לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-07-2010, 10:06
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
עפ"י איילה חסון - מדובר באדם שהיה עד שמיעה והקליט
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "עכשיו ברשת ב'.. ידיעה בדבר "מעשה חתרנות חמור" מצידו של חיים רמון בשליחות שמעון פרס"

שיחה בין חיים רמון לסאיב עריקאת סביב נושא חזרת הפלסטינים לשיחות הקרבה והניסיון של הראשון למנוע זאת בכל דרך.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-07-2010, 14:18
  hamora hamora אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי jumbo שמתחילה ב "ממש לא מפתיע"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי jumbo
לא מפתיע שבראש המפלגה הארורה הקרויה קדימה עומד לא רק עבריין מין מורשע אלא גם מי שפועל בזדון נגד האינטרסים החיוניים של המדינה.
ורבים מהשמאלנים עוד נוטשים את מר"צ כדי להצביע למפלגה שמייעצת לאויב לא להכנס לשיחות שלום עם ישראל. אז מי כאן צבוע? מי איבד את הבושה? את המוח?
ולבני? מיס קלין, היא מיד תעיף את עבריין המין הנבזה ממפלגתה. מיד. יש למישהו ספק?...

״עבריין מין ניבזה״, לא פחות.

רד, רד כבר מזה. לקרוא לרמון ״עבריין מין״ זה בערך כמו לקרוא לנתניהו ״נואף (סידרתי?)״ או לליברמן ״חשוד ניצחי״ ו״משתמט״. מניפולציות וספינים כולנו יודעים לעשות, רמון נתפש במעשה לא ראוי בנסיבות לא ראויות במיוחד ושילם על כך בקריירה הפוליטית שלו ובצדק. זהו! כל השאר שטויות וספינים.

ישן 30-07-2010, 23:34
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
לקרוא לחיים רמון עבריין מין נבזה, זה לצטט פסק דין חלוט, ותו לא...
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי hamora שמתחילה ב "[QUOTE=jumbo]לא מפתיע שבראש..."

"עבריין מין" היא ההגדרה של מי שהורשע בעבירת מין, ודי קשה לי לחשוב על
עבריין מין שהוא דווקא סבבה של בן אדם, אבל מה אני מבין...

באשר לביבי וליברמן: אם ידוע לך על מקרי ניאוף נוספים שלו, מעבר לזה
שפורסם, הרי שהוא נואף סדרתי, או לפחות היה כזה (התואר "נואף", להבדיל
מ"עבריין מין", אינו כזה שבית משפט נותן, אלא סתם תיאור שיפוטי, של דבר
שאכן ראוי לגנאי, אבל הוא, לפחות בעיני החוק הישראלי, הבריטי, האמריקני,
הניו זילנדי והבושמני, פחות חמור ממישהו שתחב לשונו של עובדת זוטרה
בהרבה, מבלי לבקש רשותה).
באשר להגדרת ליברמן כמשתמט - הרי שכאן יש לנו סתם השמצה זולה.
ההבדל בין הגדרת רמון כעבריין מין לבין הגדרת ליברמן כמשתמשט הוא
ההבדל בין אמת לכזב.
ליברמן גוייס לצה"ל במסגרת שלב ב', ועשה שירות מילואים במשך שנים
רבות., אני מודע לכך שליברמן אשם בכך שלא ידע להיוולד בארץ, ולהיות
מגוייס בגיל 18, אלא עלה מאוחר מדי, וזוהי השתמטות זולה (גם של הוריו, אגב!), אבל אני חושב שמכיוון שעדיין קשה להעמיד לדין אנשים על
השתמטות בעוון "עלייה בגיל מאוחר מדי מארץ שלא נתננה לעלות קודם",
הרי שאתה ואני נצטרך לחשוק שיניים אל המשתמט המרושע הזה, ולקוות
שנמשיך לזכות בקצינים צברים כחולי עיניים ויפי בלורית כמו חיים רמון...
ישן 31-07-2010, 02:50
  hamora hamora אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "לקרוא לחיים רמון עבריין מין נבזה, זה לצטט פסק דין חלוט, ותו לא..."

נעים לגלות שתדמית ושיקול הדעת של שופטי מדינת ישראל זוכים לאחרונה להערכה גבוהה כל כך בפורום אורי. אין לי ספק שאתה שוקד כרגע על לימוד והנחלת מורשתו של אחד, אהרון ברק.

חיים רמון הורשע בנשיקה מאוד לא הולמת אל מול מתלוננת שלא רצתה בכלל להתלונן, למעשה נפל למארב פוליטי ואתה יודע זאת בדיוק כמוני. אני לא בא להגן על המעשה המכוער שלו אבל אני כן מתנגד לשילוב של ציניות, צדקנות והיסטריה שבהגדרתו כ"פושע מין מתועב" ובשימוש הציני בהגנה הלגיטימית על גוף האישה וכבודה לטובת ניגוח פוליטי. האמת, כל ההתנהגות בעניין הזה מזכירה את הציניות הפלשתינאית בשימוש הסלקטיבי שלהם בזכויות אדם, שימוש שגורם נזק נורא לעניין החשוב הזה.

בנוגע לנואף ולג'ובניק המתלהם (אתה רואה כמה רחוק אני מוכן ללכת למענך), כפי שכתבתי, ספינים ומניפולציות כולנו יודעים לעשות ואין לי שמץ ספק שאתה מבין היטב את כוונתי.

ישן 31-07-2010, 03:17
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

להגדיר את תחיבת הלשון האלימה כ"נשיקה לא הולמת" מקביל להגדרת אגרוף כ"צ'פחה לא הולמת"..
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי hamora שמתחילה ב "נעים לגלות שתדמית ושיקול הדעת..."

אני לא גדול חסידיה של המערכת (בין השאר, בגלל הנטייה הפוליטית
המובנית שלה - שהיא הסיבה לכך שהמחנה שלך סוגד לה...), אבל מכיוון
שאצלכם נוטים להתלות בה, חשבתי להזכיר לך שהמשיח כחול-העיניים,
הורשע - בניגוד לביבי או לליברמן, עליו טפלת עלילות, בשם "עקרון השיוויון"...
שנית, חיים רמון נפל למארב פוליטי שטמנו לו חרמונותו ויצר השררה שלו,
ומכיוון ששניהם נמנים על מפלגתו (מתוקף היותם חלקים ממנו...), הרי
שלצערי יקשה עליו לבוא בטענות למישהו בידיים נקיות - בידיים לא-נקיות זה
קל לו מאוד, והוא אכן עושה כך - ובקול גדול...

הצדיק הנרדף מפעיל פיונים לא נבונים בוועדת הכנסת לביקורת המדינה
(את המיקרופון האנושי יואל חסון) ומזדעק כנגד רשויות האכיפה ש"רדפו
אותו". האמת היא שלאיש עמדה אפשרות ערעור, והוא לא בחר בה. כמו כן,
האיש נהנה מפרס חסר הגיון בעליל, שהפך אותו לעבריין המין המורשע
בתולדות העולם, שנקבע שאין קלון בעבירתו. אני מציע שתנסה להעלות על
דעתך עבירת מין שאין עימה קלון כמו כן, הקוזק הנגזל ניצל מבחינה
מדוקדקת של שלוש עדות-הפלא שצצו בסוף משפטו ומסרו גרסא אחידה
ולא נכונה של האירועים, וכמובן, שניצל מאי-בחינת התופעה של שכירת
בלשית פרטית שהטרידה את המתלוננת בפרשה.
כל הדברים הללו מלמדים על כך שהאיש הזה זכה אכן ליחד חריג מצד מערכת אכיפת - אבל זה היה יחס של העדפה ולא של אפלייה. לו זה היה
קורה לכל מנהל רגיל, הוא היה עף על טיל, ושואל עצמו איך קרה שחייו
המקצועיים נגמרו בגיל 50. הוא בטח לא היה מעלה על הדעת לראות שב
לעמדה בכירה, ועוד כזו שתאפשר לו לעשות לינץ' באלה שחקרו אותו...

שמחתי לראות שהצלחת להחזיק מעמד שתי הודעות בטרם כתבת "מתלהם", על ימני כלשהו. העובדה שלא הצלחת להחזיק מעמד יותר מזה
אינה באשמתך, ונובעת מחולשתו של הטיעון שלך לגביו.אחרי הכל, קודם הצלחת להאשים אותו בהשתמטות מכיוון שהעז להוולד בארץ שלא
אפשרה לו לעלות בכדי להתגייס בזמן...

חיין רמון הוא עבריין מין מורשע, ואם לדעתך עבירת מין אינה נבזית, הרי שזה עניין פרטי שלך. הכינויים שהדבקת לביבי ולליברמן, הם שמות תואר
(לגבי ליברמן מדובר בשם תואר שקרי, אבל ניחא, גם לו היה אמת - אין כאן
עניין פלילי), ומגוחך לנסות לעשות גזירה שווה ביניהם. ביום שבו תסביר לי
איך מישהו שהורשע בעבירת מין וסירב לערער אינו עבריין מין, יהיה טעם
במלחמה שלך למען תוחב הלשון בעת ישיבת חירום של הקבינט...
ישן 31-07-2010, 03:40
  hamora hamora אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "להגדיר את תחיבת הלשון האלימה כ"נשיקה לא הולמת" מקביל להגדרת אגרוף כ"צ'פחה לא הולמת".."

"תחיבת הלשון האלימה".... אל תיתן לי להפריע לך להתענג על הפורנוגרפיה המציצנית הזו שלא היתה מביישת אפילו את בן כספית במרדפיו אחרי הנואף, אשתו, ילדיו והכלב המשפחתי.

כמובן, אל לי לשפוט אותך לחומרה, אין ספק שנשתבשה עליך מעט דעתך מחמת דאגתך הכנה לשלומה וכבודה של התלוננת הצעירה ואחיותיה לצרה, הרי לא יעלה על הדעת שאתה מנסה בציניות להפיק הון פוליטי על גבי סיבלה והשפלתה.

אכן "עבריין המין המורשע" לא עירער והנואף לא הורשע, הוא רק מיהר לאולפן הטלויזיה בשביל לחלוק את חיי המין המרתקים שלו עם כולנו. באשר לג'ובניק, כשאתה מאיים להפציץ את סכר אסואן אתה זוכה לתואר "מתלהם" בדין ובצדק.

נערך לאחרונה ע"י hamora בתאריך 31-07-2010 בשעה 03:43.
ישן 31-07-2010, 04:37
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

צר לי - מי שמגבה עברייני מין, יקשה עליו לייחס פורנוגרפיה לאחרים...
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי hamora שמתחילה ב ""תחיבת הלשון האלימה".... אל..."

בפסקאות הבאות אתייחס בפעם האחרונה לניסיונות הסטת הדיון הנואשים
שלך, מנושא האשכול - עבריין המין המורשע, חיים רמון. חרף רצוני העז
לסייע לך, אני חושב שמיציתי את סאת העזרה שראוי להגיש לעניין זה...

גם גדולי המדקלמים לגבי ביבי, יתקשו שלא לגחך לגבי תיאורך את סיפור
"ריצתו לטלוויזיה", שכן צריך דמיון נלהב במיוחד בכדי להעלות על הדעת
שהוא עשה את זה מבלי שהניח שהדבר יחבל במה שנראה היה לו כניסיון
סחיטה - ובאשר לדמיון המזרחי שלך בנוגע ל"חלק חיי המין שלו", צר לי לבשר לך, שאמנם אתה אוהב לייחס פורנוגרפיה לאחרים, אבל רק בפנטזיות
שלך היה שם יותר מאשר הודאה נטולת כל פירוט בניאוף.
אני יודע שאתה חושב שבגלל נטיותיך הפוליטיות הצלחת לשכנע עצמך שהדין והצדק מסורים לך, אבל בהחלט ניתן לערער על ההגדרות שלך
למילה "מתלהם", ולו רק בגלל ששחקתם אותה לעפר מחמת שימוש יתר
במקומות לא הולמים...
ליברמן אינו מתלהם גדול יותר מרוב גיבוריך, גם אם יש לו מבטא רוסי
וזקן - וגם אם אינו סבור ש"הגיע הזמן לעשות שלום", או כל קלישאה אחרת
שמקובל להנשתמש בה בימים אלה...

בכל מקרה, טוב לראות שחדלת מהשימוש בשקר הקשור למילה "משתמט", ויהיה נחמד אם להבא תתקן את הסילופים אודות "תיאורי חיי המין", שכנראה שדמיינת אותם, וכעת הזמן והמקום לוותר על הזכרון
המומצא, ולהסתפק במציאות המאכזבת. הודאה בניאוף לא תמיד כוללת
תיאורי מין עסיסיים...

בקיצור, נותרנו עם עבריין מין מורשע, שאין לך דרך לערער על הגדרתו
ככזה, בעיקר בגלל שהוא לא ערער עליה - והייתה לו האפשרות לכך.
שאר תיאוריך (האמיתיים והפחות-אמיתיים), הם סתם ניסיון נואש להסיט
את הדיון ומהאדם הלא-ראוי שבו עוסק הדיון. זו גישה מאכזבת, אבל בסופו
של דבר, גם זוהי דרך לנהל דיון, עצובה ככל שתהיה...
ישן 31-07-2010, 05:21
  hamora hamora אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "צר לי - מי שמגבה עברייני מין, יקשה עליו לייחס פורנוגרפיה לאחרים..."

האמת, עצוב לראות הודעה תלושה כל כך מהמציאות אבל יש מקום לתקווה כפי שיפורט בהמשך.

הנואשות היחידה שאני רואה פה זו הנואשות שלך, מלווה בזיקוקי הדינור המילוליים הרגילים אבל שום תעלולי לשון, וירטואוזיים ככל שיהיו, לא ישנו את הציניות חסרת המעצורים והשימוש המכוער במצוקתה של בחורה שלא עשתה לך רע מעולם על מנת לקדם אג'נדה פוליטית ניפסדת.

דמיון, מיזרחי או פורנוגרפי אבל ללא ספק עשיר, מופגן פה דווקא על ידך בתאורים הנילהבים של ביצועי הלשון של שר ערב מלחמה, ביצועים שלמרות שפתך הציורית יש לי הרושם שלא זכית לראות במו עיניך (הרגש חופשי לתקן אותי בנקודה הזו לו טעות בידי).

מכל מקום אני שמח שאתה מראה סוף סוף נכונות, ולו חלקית, להודות באמת וניזכרת שהנואף אכן התוודה, קבל עם ועדה, במעשיו המפוקפקים. חבל שבזבזת שלוש הודעות ומי יודע כמה ביטים על שרת פרש טרם הודית בצידקתי אבל אני מניח שמוטב מאוחר מאשר לעולם לו.

חבל שלא המשכת במגמת הכנות החיובית שגילית גם בנוגע לג'ובניק המתלהם שבימים כתיקונם הוא דווקא לא כל כך לטעמך. מעט מעט ואני תוהה שמע תגרנות לשמה ואהבת הויכוח גורמות לך להגן על טיפוס מפוקפק כל כך (חשוד סידרתי הזכרנו?).

בקיצור, נותרנו עם נשקן ביש מזל, נואף עם נטיות אקהביציוניסטיות וג'ובניק מתלהם שהוא גם חשוד סידרתי. אני מניח שהודעתך באחד משלוש היא הטוב ביותר שאני יכול לצפות לו ובהתחשב בעבר אראה בכך התקדמות.

ישן 31-07-2010, 07:04
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
ליברמן הוא לא רק חשוד .הוא גם עבריין מורשע, כידוע
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי hamora שמתחילה ב "האמת, עצוב לראות הודעה תלושה..."

הוא נהג באלימות ממשית כלפי ילדים ועל כך הורשע בדין וקיבל עונש מצחיק. השופט קבע כי "מעשיו של הנאשם לא היו כה מינוריים באופים. אין המדובר בפעולה אחת בודדת שנעשתה כתגובה ספונטנית וללא כל חשיבה מוקדמת, אלא בסדרת מעשים שבוצעה בפרק זמן, שהיה בו די כדי להביא את הנאשם לשלוט ברוחו ולהימנע מביצועם, כולם או חלקם. הנאשם היה נחוש בהחלטתו להעניש את הילד שהשתתף בתקיפת בנו והתעלם מאי החוקיות של מעשיו ומהשלכותיהם כלפי המתלונן ולא רק כלפיו.‏" ובכל זאת נתן לו בסה"כ עונש קנס-סכום עצום של פחות מעשרים אלף שקל. כנראה שהעונש הפעוט היה קשור לכך שליברמן כל כך נרדף על ידי המערכת המשטרתית. ובמחשבה שניה, אולי היה מקבל עונש כבד יותר אילו היה משליך על הקטין נעל ולא סתם אבנים.
מה שכן, תחיבת לשון לפה של אדם אחר ללא רשות היא בהחלט אקט אלים בלקסיקון שלי. לא אלים כמו אונס או כמו מה שליברמן עשה, אבל עדיין אלימות שעליה אדון רמון היה צריך להענש באופן משמעותי.
ישן 31-07-2010, 13:51
  hamora hamora אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "ליברמן הוא לא רק חשוד .הוא גם עבריין מורשע, כידוע"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי קגנס
מה שכן, תחיבת לשון לפה של אדם אחר ללא רשות היא בהחלט אקט אלים בלקסיקון שלי. לא אלים כמו אונס או כמו מה שליברמן עשה, אבל עדיין אלימות שעליה אדון רמון היה צריך להענש באופן משמעותי.

אני, כמובן, מסכים לחלוטין וזו גם היתה עמדת הפתיחה שלי כפי שנכתבה בהודעתי הראשונה באשכול.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי hamora
...רמון נתפש במעשה לא ראוי בנסיבות לא ראויות במיוחד ושילם על כך בקריירה הפוליטית שלו ובצדק. זהו! כל השאר שטויות וספינים.

כל השאר היה בבחינת לתת לאורי "מעט מהתרופה שלו" ואני חייב לציין שההתנסות היתה מהנה מספיק שללא ספק אנסה זאת שוב בעתיד...

ישן 31-07-2010, 12:26
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

אין כמו העולם האורווליאני שלך: אתה מגן על התוקפן, ומטיף מוסר למי שממגן על הקרבן...
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי hamora שמתחילה ב "האמת, עצוב לראות הודעה תלושה..."

המתלוננת הותקפה בידי רמון, ובמהלך המשפט אף זכתה לראות עדות-שדקר שצצו משום-מקום שהגיעו להשמיץ אותה. אחרי המשפט היא גם
זכתה להתוודע לחוקרת פרטית שהטרידה ונשלחה מטעם גורם אלמוני כלשהו
(בטח רודפיו המרושעים של רמון הג'נטלמן...).

אני לא יכול לכעוס עליך - אחרי הכל הכל, רמון הוא מאנ"ש, ולאנ"ש ה-כ-ל
מ-ו-ת-ר, אם זה יביא בבוא העת לתמונות יפות של מתנחלים מועליםפ על
אוטובוסים בדרכם למחנות קרטונים שישמשו להם כבתים - ואם בחורה אחת
צריכה לסבול אשמאי זקן שיתקוף אותה - so be it...

ואחרי כל מעשיך - נותרנו עם עבריין דין מורשע, ואינספור ניסיונות
הסטת-דיון.

דבר אחרון: הגדרתך אותו כ"נשקן ביש מזל", מביאה אותי לקוות שאף אחת
מבנותיך לא תעבור בכפיפות לטיפוסים כאלה - ועוד יותר מכך, לקוות
שאתה לא בוס של אף אחת שצעירה ממך בהרבה, ואולי מוצאת חן בעיניך.
פשוט מחריד (ולא, הפעם אני לא ציני - הרבה זמן לא נגעלתי מביטוי כמו
מהביטוי הזה). אני מאוד מקוה שתחזור ב מהביטוי המחליא הזה. גם אם
לדעתך האיש הוא ברכת-האל למין הנשי, אין שום "מזל ביש" במה שקרה
לו. הוא עשה את זה לגמרי לבד,
ישן 31-07-2010, 13:45
  hamora hamora אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אין כמו העולם האורווליאני שלך: אתה מגן על התוקפן, ומטיף מוסר למי שממגן על הקרבן..."

אתה לא יכול לכעוס עלי מסיבה פשוט הרבה יותר והיא שכל מה שעשיתי בסדרת ההודעות הללו היה לתת לך לטעום קצת מהתבשיל שלך.

מלחתחילה בהודעה המקורית שלי ציינתי שני דברים שניראה שפיספספת: מעולם לא הטלתי ספק באשמתו של רמון ובצורך להעניש אותו ואת הדוגמאות שלי על נתניהו וליברמן הגדרתי מראש כ"ספינים" ו"מינפולציות" והבאתי אותן כדוגמה לכך שגם אני יכול.

אני קצת מאוכזב, הפעם באמת, כי אתה מכיר אותי מספיק זמן והיית צריך לשים לב שאני כותב פה "Out of character", הרי אני אפילו לא קורא לנתניהו "ביבי". יתרה מזאת, כפי שציינתי בתחילת הודעתי, הכל היה מונח על השולחן החל מההודעה הראשונה, הרבה לפני שנכנסת בכלל לדיון (ע"מ להוציא את הרוח מטיעון ה"נסיגה האלגנטית" שאתה אוהב כל כך). מה שכן נהנתי מאוד מכתיבת ההודעות הללו, סגנון ה"Over the top" שלך ללא ספק מענג לכתיבה ממש כמו שהוא מהנה לקריאה. אתה דמגוג גם במובן הטוב של המילה (ואני סומך עליך שאתה יודע שיש מובן טוב למילה הזו) וגם במובן ברע שכן אתה ווחאד ספינולוג. אני בסה"כ חיקיתי פה את הסגנון שלך.

אז עם מה נישארנו? המון ספינים ושטויות משני הצדדים ושני מגיבים, האחד מהם (אני) שמשחק קצת אבל עדיין רואה את המציאות כמו שהיא והשני שמתעקש להצמד לתרבות פוליטית צינית וקלוקלת. אה כן, והניפוח הציני של פרשת רמון לצד הנכונות שלך להתעלם ממיקרים שאינם גרועים יותר אבל בהחלט מדיפים סירחון דומה רק משום בחירת הצדדים הפוליטית שלך.

ההערה בסוף ניבזית למדי אורי. לפחות בנתיים אני מצליח יפה לשלוט ביצרי (ותודה על הדאגה) אבל, לאור ההתעקשות שלך על מפלגתיות צינית בכל מחיר אני מקווה שאתה לא נימצא בעמדה שמאפשרת לך לשלוט בגורלותיהם של אנשים שכן ברור שהעדפותיהם הפוליטיות עלולות לערפל את חוש הצדק שלך.

ישן 31-07-2010, 15:37
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

קיוויתי נורא שתתקן את ההתבטאות המזעזעת "נשקן ביש מזל", ולא עשית כן. עצוב
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי hamora שמתחילה ב "אתה לא יכול לכעוס עלי מסיבה..."

כל מסך העשן על כך ש"האכלת אותי מהתבשיל שלי", לא יכסו על עובדה
פשוטה שאתה לחמת למען רמון - עד הפיקסל האחרון.
אני שב ומקווה שלעולם איש מקרובותיך לא תיתקל בממונה "ביש מזל" כמו
חיים רמון, ושלא תצטרך להרגיש מה שחשים הוריה של הצעירה שכן היה
לה ביש המזל לקבל אותו בתפקיד בכיר בסביבתה.

אגב, הקלישאה העבשה על השמאלני המציאותי והימני הפנטזיונר נשחקה עד
עפר, והמציאות הימנית הופכת אותה לנלעגת עוד יותר. אני מציע שתחפש
סולם קצת פחות יומרני לטפס עליו. ביום שבו נזכה לראות תפיסות שמאלניות מציאותיות, זה יהיה היום שבו רובכם תעמדו ליד לוח, עם גיר
ביד, ותכתבו 1000 פעם ":טעינו"...
ישן 31-07-2010, 16:10
  hamora hamora אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "קיוויתי נורא שתתקן את ההתבטאות המזעזעת "נשקן ביש מזל", ולא עשית כן. עצוב"

שוב אתה מתחיל להתנפח עם "התבטעויות מזעזעות", שב, קח כוס מים קרים ותרגע. אני מבין שאתה בחור רגיש אבל האמת, קשה ככל שתהיה לעיכול, היא שחיים רמון, ימני או שמאלני, לא אנס או ניסה לאנוס אלא בסה"כ עשה מעשה מכוער ומאוד לא ראוי עליו נענש ובצדק כפי שציינתי מקודם. את הדרמה אתה יכול לחסוך לכולנו (למרות שאין לי ספק שתמשיך), ה"מעשה" היה מזוויע כל כך שהמתלוננת, כפי שציינתי יותר מפעם אחת וכפי שאתה ממשיך להתעלם לנוחותך, כלל לא ביקשה להתלונן. מעניין שאתה לא מביע זעזוע דומה מתוקפנותו של ליברמן כלפי ילדים כפי שקגנס הזכיר לכולנו (ואני ברוב רשלנותי שכחתי), שם היו גם מתלוננים מרצון וגם הרשעה...

אני לא יודע על איזו קלישאה עבשה אתה מדבר? אני לא ציינתי שאנשי ימין מתעלמים מהמציאות יותר או פחות מאנשי שמאל (אני משאיר הכללות גסות כאלו לך), אני ציינתי שאתה מתעלם מהמציאות כשהיא אינה מתאימה לך ומתוך נוחיות פוליטית אז גם מהסולם הזה לא אני אלא דווקא אתה צריך לרדת.

ישן 31-07-2010, 16:32
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

רוב האנשים שהמאפיה סוחטת, לא מבקשים להתלונן - כנראה שהם לא חושבים שזה בעייתי...
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי hamora שמתחילה ב "שוב אתה מתחיל להתנפח עם..."

הבעייה המוסרית הקשה שלך צפה כל פעם מחדש באשכול הזה: אתה
מתקשה להבין שפחד של קרבן מתוקפן, לא מוריד מאשמת התוקפן, אלא
דווקא מגדיל אותה, כיוון שהוא מראה, שהקרבן חושש ממנו ג-ם א-ח-ר-י ביצוע
המעשה.
אתה רשאי לנסות להשתמש בכל ארסנל הקלישאות העבש של אנ"ש, אבל
די קשה לשנות את המצאיות הלא-נוחה - אתה הגנת על אדם שתחב לשונו לגרונה של מישהי שנמצאת בעמדה זוטרה לאין שיעור משלו, והורשע על כך,
למרות ניסיון חשוד-מאין-כמותו לייצר עדות שמסרו גירסא שביה"מ הגדיר כשקרית.
מכיוון שעדיין לא הצלחת להפנים שבניגוד לך (אתה רוצה שנשחק את הקטע האישי, למרות שצר לי, אבל אתה מדקלם בדיוק את אותן סיסמאות
שאלפי שלומיסטים דקלמו לפניך, ולא חידשת אפילו כזית...), לי אין "נוחיות
פוליטית", אלא סתם עובדות משעממות (אתה מבין, לי אין בעייה לגנות
עבריין מין מהמחנה שלי, ברגע שתמצא אחד כזה - ולא אתלה בכל מיני
הגנות שלרוב מובאות בידי העבריינים עצמן בנוסח "אף אחד לא מוכן
להתלונן נגדי, אז כנראה שאני זכאי"...), הרי שאנחנו מגיעים, שוב, לאותה
נקודה שבה אני משתומם אל מול תחושת השליחות העמוקה שלך,
שגורמת לך להשתין בקשת על העובדות, גפ כאשר הן ברורות לך כשמש.
חיים רמון הוא עבריין מין. העובדה שהמתלוננת הצעירה הייתה מבוהלת ולא רצתה להתלונן נגדו, אינה שונה מכל קרבן תקיפה שמפחדת מהתוקף,
ואין מצב ביקום שאתה לא מבין זאת. הניסיון להפוך את חששהּ מתלונה
להטיעון לטובתו, הוא מגעיל אפילו יותר מהגדרת האיש הזה כ"נשקן ביש
מזל".
אלא אם כן תדהים אותי, ותצליח לשכנע אותי שאשכרה לא הבנת שהעדר
רצון להגיש תלונה אינה הוכחה לחפות הנאשם או לפחות לאשמה מופחתת
שלו, הרי שהדיון תם מבחינתי, ומהבחנה הזו ניצחת - או יותר נכון, עבריין
המין שלמענו לחמת, ניצח...
ישן 31-07-2010, 17:00
  hamora hamora אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "רוב האנשים שהמאפיה סוחטת, לא מבקשים להתלונן - כנראה שהם לא חושבים שזה בעייתי..."

אהה... אז עכשיו יש לך גם ידע פנימי ואתה יודע למה הצעירה העדיפה שלא להתלונן.

אורי, לא יעזור כמה שתצרח ותצווח המעשה המכוער של רמון בקושי מאוד יכול להחשב כעבירת מין והשימוש שאתה עושה בו פה הוא ציני ולןוקה בחוסר יושרה חמור. הציניות שלך מודגשת עוד יותר אל מול ההתעלמות שלך מאלימותו של ליברמן ואפילו יותר מהודעתך מלפני כמה שבועות פה בפורום באשכול שאתה עצמך פתחת בעניין תקיפתה של פעילה מערבית פרו פלשתינאית בו הודית שהעניין היחיד שהיה לך בסיפור הוא השימוש בו ע"מ לנגח את מתנגדי ישראל. רד, רד ממני, אתה לא שם זין על זכויות נשים וכבודן אלא אם אתה מפיק מכך רווח פוליטי וזה מגעיל הרבה יותר מכל מניפולציה מילולית שאני עושה שמלחתחילה לא נועדה אלא להפנות את המראה כלפיך. הרמיזות העלובות שלך בדבר היותי מטריד נשים פוטנציאלי רק משום שאני מסרב להסחף לספינולוגיה המגוחכת שלך רק מראה לאלו תהומות של נואשות אתה מוכן לרדת ע"מ לנצח בויכוח אינטרנטי חסר משמעות. למרות ההיסטוריה הבעייית שלך ציפיתי שבגיל 31 תלמד כבר איפה לעצור, כניראה שאאלץ לחכות הרבה יותר זמן.

ישן 31-07-2010, 18:08
  hamora hamora אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "ועכשיו אתה משווה בין המתלוננת נגד רמון לפעילה תומכת הטרור שהותקפה בשטחים..."

מי שמשתמש בגופן וכבודן של נשים לקידום מטרותיו הפוליטיות הוא דווקא אתה בעוד מי שההגנה על כל אישה בכל נסיבות עומד לנגד עיניו הוא אני.

רמון נענש ובצדק, בדיוק כפי שכתבתי מההתחלה. הפשע היה, נזכיר שוב למתקשים, נשיקה. אני בטוח שבחור עתיר דמיון ציורי כמוך יכול לתאר לעצמו שפע של דרכים חמורות הרבה יותר לפגוע באישה.

תומכות טרור או לא בניגוד לך אני סבור שלכל אישה הזכות על גופה ללא קשר לעמדותיה הפוליטיות. בעיניך מסתבר שמי שמחזיקה בעמדות הלא נכונות דמה מותר ולכל היותר ניתן לעשות בו שימוש ציני ע"מ לנגח את הצד השני. אין לי מילים לבטא את הגועל שלי מהעמדה שהצגת פה וכולי תקווה ששום אישה לא תימצא עצמה לעולם תחת הגנתך שברור שהיא מותנית בתקינותה הפוליטית (ואתה עוד בה להטיף לי על סחטנות).

מדהימה לא פחות העובדה שבעוד אתה מספין בצל דגל התקינות הציבורית בעניין זכויות הנשים אין לך שום בעיה עם היות שר החוץ שלך תוקף ילדים מורשע. אני מניח שלו, חלילה, יותקפו ילדיך יום אחד תברר תחילה מה עמדותיו הפוליטיות של התוקף.

יפה שאתה ניזקק לעזרה בויכוח שלך איתי. למרבה הצער אסף חשף עצמו פה כמי שאינו מסוגל לשפוט את הדברים כהוייתם ובדיוק כמושא הערצתו, אתה, מסתכל בעולם מבעד למשקפיים המעוותות של עמדות פוליטיות וחיבה אישית.

ישן 31-07-2010, 18:12
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי hamora שמתחילה ב "מי שמשתמש בגופן וכבודן של..."

צנון.

הוא לא צריך את עזרתי כמו שאני אינני זקוק לעשרתו. הערצה אין פה כלפי אף אחד.

אתה לא מבין מה לא בסדר בנשיקה, כשהטרדה מינית יכולה להיות אפילו הערה סקסיסטית.
חבוב, אתה שובניסט מהרמה הגרועה ביותר שמתיימר להיות הומניסט.

"רק נשיקה". לא לא, רק הטרדה מינית פיזית. לא מילים, לא הערות ולא נעליים, מגע פיזי בין אדם מבוגר וכוחני
לבין חיילת בת 20, וגם לא ממש בהסכמה. עזוב את התוספות של אורי לנעשה אחרי שהוגשה תלונה כנגד רמון.

משעשע, אביר המוסר והצדק לא מפחית מחומרת העבירה.

ואיזה עונש בדיוק הוא קיבל? החשיפה התקשורתית? הוא עבריין מין מורשע ללא קלון.

אתה הולך ונחשף בערוותך לאורך כל הדיון והזה, ומעמיק את הבור שכרית לעצמך.

חבל, דבר עם כמה נשים, רצוי כאלו עם מעט ידע ונסיון בחיים, שיסבירו לך כמה המעשה של רמון מזעזע.
ישן 31-07-2010, 18:32
  hamora hamora אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי Au79 שמתחילה ב "צנון. הוא לא צריך את עזרתי..."

משעשע...

מסתבר שעכיפה פנאטית של תקינות פוליטית אינה ייחודית לשמאל. נו, בכל זאת למדתי משהו חדש היום. כן, "אפילו" הערה סקסיסטית יכולה להיות הטרדה מינית אלא מה, אנחנו לא מענישים על הערות סקסיסטיות באותה הצורה בה אנחנו מענישים על אונס. ניראה שיש לך בעיה להבין את הקונספציה של ענישה מידתית. כניראה שבשבילך עונש הולם היה לסרס את רמון בראש חוצות ואז לשלוח אותו מהעיר כשהוא מרוח בזפת ונוצות. צר לי לאכזב אותך אבל לא, אני לא חושב שצריך לסרס בגלל נשיקה לא הולמת ואם זה הופך אותי לחזיר שובניסט וסקסיסט so be it. אני לא תמים עד כדי כך שאני אצפה שתבין אבל למען קוראים סבירים יותר אציין שלמרות שאני לא מסתיר את דעותי הראדיקליות בדבר מידתיות ענישה ההתרשמות שלי היא שלרוב הנשים אין בעיה מיוחדת איתי. לא זכור לי שהן יוצאות מהמעלית כשאני נכנס.

יפה שאתה ממשיך להתעלם משאר הנושאים שמועלים פה, חרמנותו של ראש הממשלה, אלימותו של שר החוץ כלפי ילדים, חוסר היחס של אורי, למעט נצלנות פוליטית, כלפי הטרדה מינית חמורה הרבה יותר של פעילה פרו פלשתינאית ושפע פגמים מוסריים אחרים. לומר שאני לא מתרשם מהטיעונים שלך יהיה אנדרסטייטמנט רציני.

ישן 31-07-2010, 18:48
  hamora hamora אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי Au79 שמתחילה ב "הדיון שלי איתך סב סביב..."

אני מניח שבעולם בו כולם הפכו לנעלבים מקצועיים נשיקה לא הולמת היא בגדר פשע "מזוויע". לא נותר לי כמובן אלא לתהות, לאור קנה המידה המחמיר כל כך שפיתחת פה, איך ניקרא לאונס, רצח ילדים, מילת נשים, טיהורים אתניים, בעילת קטינים, רצח עם, קטיעת איברים ואפילו סתם כמה ערסים שתויים שמפוצצים מישהו במכות.

אני מבין שהיתה לך ילדות מוגנת מאוד וטוב שכך, ברור שאתה נורא רגיש ואני ממליץ לך לא לצאת מהבית כי אתה עלול לגלות שהעולם האמיתי "קצת" יותר ברוטלי ממה שחשבת ושבעולם הזה לקרוא לנשיקה, מכוערת ככל שתהיה "פשע מזוויע" זה, נו, איך נאמר בעדינות? קצת נאיבי.

ישן 31-07-2010, 19:26
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי hamora שמתחילה ב "אני מניח שבעולם בו כולם הפכו..."

טיעון עלוב למדי, בטח מאחד שמתיימר להיות מוסרי ונאור.

רמון לא ישב בכלא ולו יום אחד, כך שבטח לא דיברנו על פשעים כגון אונס ורצח.
הבעיה היא שהרשעתו היא ללא קלון, וגם העונש שקיבל הוא זניח, כזה שלא הרחיק אותו מהחיים הפוליטים.
המרחק מהערה שובניסטית לנשיקה בניגוד לרצון המוטרדת גדול כמה וכמה פעמים מהמרחק בין הנשיקה לאונס.
גם אתה יכול להבין זאת, אבל אתה מתעקש להגן על עבריין מין מורשע.

אפילו נתייחס לגברים המוטרדים מינית, אני בטוח שאתה מסוגל להבין את ההבדל המשמעותי בין הערה שיזרוק
לעברך חד מיני נלהב לבין הצמדת שפתיים לשפתיך (שלא לדבר על אזיחה בישבנך או באשכיך).

מעניין אותי מהו האינטרס שעומד מאחורי ההגנה הבלתי מתפשרת על רמון, וברור שיש אחד כזה.
מזמן לא היית נלהב כל כך.
ישן 31-07-2010, 19:56
  hamora hamora אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי Au79 שמתחילה ב "טיעון עלוב למדי, בטח מאחד..."

סוף סוף שעלת שאלה של טעם...

מעבר לכך שההגנה שלי על רמון נילהבת הרבה פחות מכפי שאורי ואתה מציירים (שהרי טענתי חזור וטעון שסרח ושמגיע לו ענישה) יש שלוש סיבות לפעלתנות שלי היום:

ראשית אני "תקוע" בבית. בזמן האחרון הייתי עסוק ולא היה לי זמן להגיב כראוי בפורום אז אני מנצל את היום "להשלים חסכים".

שנית אורי, למרבה הצער, לא מגיב הרבה בפורום אז פעם נדירה בה הוא מטריח עצמו לריב איתי היא הזדמנות פז שאין להחמיץ (כי למרות המניפולציות, הספינים והרשעות ישנן גם הוירטואוזיות, הפקחות וחוש ההומור, אין הרבה מגיבים שמרגיז, מתסכל ומענג כל כך לריב איתם).

שלישית, וחשוב מכל; אני מודאג מתרבות פוליטית קלוקלת של מפלגתיות וספינים מרושעים שאני רואה בארה"ב ושהופכת במהירות את המערכת הפוליטית האמריקאית ללא מתפקדת. לתאר את אובמה כהיטלר על שהוא מנסה לתקן את מערכת הבריאות הציבורית האמריקאית, ללא קשר להאם הוא צודק או לא או לאיכותו כנשיא, זו לא רק הגזמה פרועה אלא קלקול חמור של כל המערכת. רק לפני כמה ימים ראינו, בפרשת שרלי שרוד, את הנזקים שספינולוגיה ומניפולציות תקשורתיות גורמות למערכת. אני מאמין בכנות (וברצינות אני מקווה שסוף סוף תפסיק לראות בי שקרן פתולוגי ותאמין לכמה מילים שאני מקליד) שפרשת רמון נופחה ללא פרופורציה ולטובת מטרות פוליטיות ושמדובר בחלק מתהליך רע של יבוא מארה"ב (יש שם גם המון דברים חיוביים שאפשר ללמוד מהם).

לפני כמה ימים כתבתי פה על הנזק שהציניות הפלשתינאית גורמת לנושא זכויות האדם. אני מאמין ששימוש פוליטי בוטה כל כך בזכות האישה על גופה כמו בפרשת רמון גורם נזק דומה לנושא החשוב של השויון בין המינים וזכותו של כל אדם ליחס מכובד.

ונקודה אחרונה בנוגע להערתך על גברים מוטרדים מינית. כשעשיתי פה את התואר השני שלי "נטפל" אלי סטודנט (אסיאתי) הומוסקסואל שלא הפסיק לספר לי, שלא בטובתי ומאוד לא לרצוני, על הרפתקאותיו המיניות ושניסה, למרות שידע היטב שיש לי חברה (האישה לה נישאתי בסופו של דבר) להזמין אותי לכל מיני מועדונים שמעולם לא ביקשתי לבקר בהם. הואיל ויש ילדים ואנשים דתיים בפורום הזה אז אני אחסוך לך ולשאר הקוראים את הפרטים ואסתפק בלציין שהייתה זו הפעם הראשונה בה הבנתי מדוע נשים מתלוננות לא רק על מעשים אלא גם על דיבורים מסוימים. עם זאת מעולם לא העלתי בדעתי להתלונן, כל העניין היה בעיני משהו שבין בדיחה נילעגת למטרד קל ולמרות שכראוי לבי"ס אמריקאי היו שם תקנות סופר מחמירות בנוגע להתנהגויות כאלו לא חשבתי שראוי על שטות כזו לפגוע בהשכלתו של אדם.

ישן 31-07-2010, 18:39
  hamora hamora אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב ""רק נשיקה". בזה מתחיל ונגמר הדיון. שתי המלים הללו גם שקריות, וגם חושפות אטימות"

הסלקטיביות הבוטה שלך בדיון, ההתקשות על קוצו של יוד בעבירה שולית תוך התעלמות שיטתית מעבירות חמורות הרבה יותר והציניות חסרת המעצורים, בזה, אורי, מסתכם הדיון.

בגיל 31 גם אתה בחור מבוגר וגם אינטילגנטי מספיק ע"מ לדעת שאנחנו חיים בעולם לא מושלם ושאנשים עושים טעויות ומשלמים עליהן מידתית. הסלקטיביות בה אתה מיישם צדק מושכת את השטיח תחת כל המוסריות המזויפת שלך.

זה חבל מאוד כי בימים כתיקונם אתה יודע היטב להבדיל בין צדק לפארסה של צדק. עצוב לי שבמקום ליישר קו עם משפחת בגין למשל אתה מתחבר מוסרית לעלובי נפש כחוטובולי ועקוניס. למרות הציניות שלי ציפיתי ממך ליותר.

ישן 29-07-2010, 10:48
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
כפי הנראה כדי שציפי לבני תקח את המושכות בבוא היום..
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי idkfa שמתחילה ב "לא הבנתי אז פרס שלח את רמון..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי idkfa
לא הבנתי
אז פרס שלח את רמון כדי שישכנע את עריקאת שלא להיכנס לשיחות קרבה?
בשביל מה? כדי שממשלת ליכוד לא תגיע להסכמים?

כל האמור כאן הוא לכאורה.. אני מצטט את מה שנאמר ברשת ב'.

ישן 29-07-2010, 17:18
  Bimler Bimler אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.08.06
בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי hamora שמתחילה ב "ברור שלא צריך הוכחה. אם..."

חיים רמון לא מכחיש - זו לא הוכחה טובה מספיק?

הדבר היחיד שהכחיש הוא כל מיני פרטים שוליים מתוכן השיחה. ברם את העניין המרכזי - ניסיונו להניא את הפלסטינים מלהיכנס למו"מ ישיר מול ישראל, לא הכחיש ואמר חזר ואמר שהוא אמר זאת בפומבי לא פעם ולא פעמיים וכי לא ראה כל פגם בכך שמסר מידע זה גם לנציג פלסטיני בכיר.

בשולי הדברים נציין שאכן מדובר במעשה חתרנות מלוכלך של אדם שכיום נמצא בלב העשייה הפוליטית, על אף שיהיו עיתונאים מטעם שיגידו שלא. חיים רמון הוא יו"ר מועצת קדימה ושמו מתנוסס השכם וערב בכותרות במדורי האקטואליה כשיש פגישות סמויות פה ושם ודיונים באשר לתרגילים פוליטיים עם או בלי אריה דרעי. מדובר בניסיון חמור להשפיע על המדיניות הפלסטינית ובכך להחליש את ממשלת נתניהו בכדי שמפלגת קדימה תזכה מן ההפקר.
ישן 30-07-2010, 23:20
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

הניסיון לנקות את גללי הקרן שוב כשל...
בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי hamora שמתחילה ב "ברור שלא צריך הוכחה. אם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hamora
ברור שלא צריך הוכחה.

אם פרלמן כזה נתפש עם רוס״ר, שני רובי צייד, מקלעון, מטול, ארבעה אקדחים, שניים מהם מעשנים, שני ארגזי רימונים על המושב האחורי ושלושה ערבים מנוקבים (קומפלט עם העיזים) בתא המטען זו ללא ספק קנוניה של השב״כ בשיתוף עם התקשורת (תשקורת) העוינת אבל אם נעמי חזן נמצאת ברדיוס פגיעה של פצצה גרעינית משוטר משמר גבול שנשרט כשניסה להוריד חתול תואה מעץ אשמתה הוכחה ללא כל ספק ודינה לגרדום.

למה לטרוח לחפש חורים שחורים ומנהרות תולעת כשהיקום המקביל הוא כבר פה בפורום פרש ובהנהלת מוזס.*

שאפו על הניסיון לבדח את הג'מעה, אבל מה לעשות שעל פרלמן לא נתפסו בינתיים לא רובים, לא רימונים וגם לא תומ"ת (תותח מתנייע) . לעומת זאת נעמי חזן לא חיכתה אפילו 24 שעות מתחילת המערכה בעופרת יצוקה, בטרם חתמה על מכתב המגנה את מדינת ישראל על ה"שחיטה" שהיא מבצעת בעזה .

אז כן, אני מאמין שרוב הפורום וגם רוב העם מאמינים שנזקו של פרלמן אחד, קוקו או שאינו קוקו, אשם או זכאי, בכלל לא נמצא באותו קנ"מ כמו נזקה של נעמי "משלמים לי הון כדי להשמיץ אותכם אבל הייתי עושה את זה גם בחינם" חזן. שהרי היא מתדלקת באופן קבוע את מדורת השנאה האנטישמית של השמאל הקיצוני ברחבי העולם. אותה אנטישמיות ישנה במ(ה)דורה חדשה. רק היהודים הצליחו לצאת בינתיים מהגלות ולהקים להם, למגינת ליבה של נעמי, מדינה.

איך אמר לי מישהו לא מזמן וחבל שלא הסתכל במראה - כשאתה מגן על הקיצוניים האלו אתה פוגע בעצמך...

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 31-07-2010, 06:23
  moozes moozes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.09.08
בתגובה להודעה מספר 70 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "סטיית השלום שלו - מול הקו המוביל של מלחמה, הרג ושפיכת דם"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ישראל היפה
וכמה שיותר דם ייטב ועוד מאשימם את היהודים ב"תאוות" הדם שלהם. האשמת שוא, שדורות מנסים להפריחה וללא הצלחה ואתה רק מחזק את המקטרגים.

סטיית השלום הביאה לישראל דמעות של דם יותר מאשר האוייב יכל לקוות.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ישראל היפה
שמעון פרס הוא אחד הבלמים אם לא הבלם היחיד, המצליח להחזיק את ראשה של מדינת ישראל, מעל המים הגועשים סביבנו ומנסים להטביענו.

שימון פרז הוא אחד הבולמים את מדינת ישראל מלהגן על עצמה,
הוא אחד מאבות אדריכלי התקופה החשוכה
שהובאה על היהודים ומדינת ישראל, שימון פרז צריך ללכת,
האיש מאוס עד הגעלה חמורה.
ישן 31-07-2010, 12:34
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

האדם שכמעט ואיפשר גם לצדאם לבנות כורים (ניסה למנוע את תקיפת הכור בעראק
בתגובה להודעה מספר 72 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אחד הבולמים את מדינת ישראל מלהגן על עצמה"

האדם שהמשיך לחזר א6חרי הצרפתים הרבהאחרי שבעטו בנו באש
ואכן, האדם שבזכותץו יש את אוסלו - ההסכם שהביא לאותם פיגועי טרור קשים, שאתה מתפעל מכך שהצלחנו להמשיך לחיות למרות התרחשותם.

אתה מבין, דן - עד 1976 היה שמעון פרס חתרן מצליח ואיש ביצוע לא רע, שהתועלת ממעשיו עלתה בהרבה על נזקו. מאז 1976 האיש עשה
המון-המון-המון נזקים, והצליח, ביעילות אין-קץ, להגיע לשלב שבו סיכום הקריירה שלו מראה על נזק שרב בהרבה מהתועלת.

העובדה שהואמנצל משרה ממלכתית שאמורה להיות א-פוליטית, כדי
לחתור תחת ממשלה נבחרת, אמנם אינה מפתיעה (בהתחשב באופיו של
האיש), אבל בהחלט מצטרפת לשלל ההוכחות שהאיש היה צריך לפרוש מזמן, ולגזור על עצמו תענית שתיקה, כאות להכרה בנזקים שגרם.
ישן 01-08-2010, 09:20
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "עכשיו ברשת ב'.. ידיעה בדבר "מעשה חתרנות חמור" מצידו של חיים רמון בשליחות שמעון פרס"

חיים רמון הוא אחד האנשים מאחורי יוזמת ז'נבה למקרה זה לא היה ידוע עד עכשיו והוא רק אחד מאנשי השמאל, שעושים הכל לפגוע בעמדות הלאומיות של ישראל מול הערבים בשטחים ולהחליש אותנו מין הסתם מול העולם.

השמאל הישראלי מין הסתם רוצה להציג את הליכוד או כל מלפגת ימין, כמפלגות שלא תרמו לשלום ולא השלים עם ההפסד בבחירות באמת והתקשורת כמובן נותנת לשמאל יד חופשית כמעט לבצע זאת.

צריך להעביר נוהל ברור מה מותר לומר לאנשי שמאל לומד לערבים, כאשר הם פוגשים נציגים של "העם הפלסטיני", כי חיים רמון הוא לא הישראלי הראשון ולא האחרון, שעשה או יעשה זאת.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:11

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר