לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-08-2010, 18:03
צלמית המשתמש של SnaX
  SnaX SnaX אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.06.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי SnaX שמתחילה ב "המאצ'ו פיצ'ו"

תודה לכולם

כיף לשמוע תגובות כאלה טובות !
אני אספר לכם קצת על הסיפור מאחורי התמונה,
בתוך המאצ'ו פיצ'ו (בגובה 1500 מטר מהים) על הר עצום שהטיפוס אליו ברגל לקח כמעט 3 שעות ו1000 מדרגות ב5 לפנות בוקר (חייבים להגיע בין הראשונים כי אז מקבלים אישור לטפס על הווין פיצ'ו שזה ההר המפורסם שניתן לראות בקצה התמונה!).

באתר עצמו מסתובבות כל מיני לאמות ואלפקות שמגדלים אותן שם כדי שיאכלו את העשב וידמו את הציוויליזציה והאוכלוסיה שחיה שם לפני כ600 שנה בערך...

אז ראיתי אותן מסתובבות שם - באיזור דווקא שממנו לא ניתן לצלם את ההר הענק המפורסם ברקע, אז ממש התבאסתי על זה, ואז כשראיתי אחת אחת במרחק של קילומטר ממני (שזה מלא זמן של טיפוס מדרגות ) עזבתי את כל חבריי והלכתי לשם כדי להשיג את הצילום המדובר.
ברור שזה גם היה בעיה מפני עצמה - כי הלאמה לא הייתה ממש חברותית וכל פעם שהיא רק ראתה אותי בטווח של 10 מטר ממנה היא ישר ברחה !
פשוט נשארתי באיזור שלה כמה דקות עד שהיא התרגלה לראות אותי ואז לקחתי את הטייק הנחמד הזה

בכל מקרה שוב,

תודה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-08-2010, 13:49
  yaari yaari אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.09.04
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי SnaX שמתחילה ב "תודה לכולם |קורץ| כיף..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי SnaX
תודה לכולם

כיף לשמוע תגובות כאלה טובות !
אני אספר לכם קצת על הסיפור מאחורי התמונה,
בתוך המאצ'ו פיצ'ו (בגובה 1500 מטר מהים) על הר עצום שהטיפוס אליו ברגל לקח כמעט 3 שעות ו1000 מדרגות ב5 לפנות בוקר (חייבים להגיע בין הראשונים כי אז מקבלים אישור לטפס על הווין פיצ'ו שזה ההר המפורסם שניתן לראות בקצה התמונה!).

באתר עצמו מסתובבות כל מיני לאמות ואלפקות שמגדלים אותן שם כדי שיאכלו את העשב וידמו את הציוויליזציה והאוכלוסיה שחיה שם לפני כ600 שנה בערך...

אז ראיתי אותן מסתובבות שם - באיזור דווקא שממנו לא ניתן לצלם את ההר הענק המפורסם ברקע, אז ממש התבאסתי על זה, ואז כשראיתי אחת אחת במרחק של קילומטר ממני (שזה מלא זמן של טיפוס מדרגות ) עזבתי את כל חבריי והלכתי לשם כדי להשיג את הצילום המדובר.
ברור שזה גם היה בעיה מפני עצמה - כי הלאמה לא הייתה ממש חברותית וכל פעם שהיא רק ראתה אותי בטווח של 10 מטר ממנה היא ישר ברחה !
פשוט נשארתי באיזור שלה כמה דקות עד שהיא התרגלה לראות אותי ואז לקחתי את הטייק הנחמד הזה

בכל מקרה שוב,

תודה

הסיפור שלך חשוב מאוד.
נותן השראה לכל השאר מה נדרש כדי להשיג תמונה יוצאת דופן. אם לא מתאמצים, מחשבתית, גופנית ו"סבלנותית", ההישגים מצטמצמים באופן דרסטי.
לא לשווא השוויתי את הצילום שלך לתמונות המתפרסמות ב"נשיונאל ג'יאוגרפיק". המאמץ הנדרש מהצלמים שלהם, כדי להביא את המוצר האיכותי, ידוע לרובינו.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:43

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר