לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-09-2010, 00:40
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
ח"כ זועבי: "לא להסתפק בגינוי, לשפוט הפושעים"

ציטוט:
הוועדה שישראל התעלמה ממנה זכתה לברכות מחברת הכנסת שהשתתפה במשט. במשרד החוץ גינו: "הדו"ח מוטה וחד צדדי בדיוק כמו הגוף שילד אותו. עיסוק נוסף בנושא מיותר לחלוטין"

טוב מזמן לא שמענו ממנה ונכון היא צודקת צריך לשפוט אותה ואת חבריה על בגידה במדינה בין שאר האישומים ובנושא הזה היא צודקת.

קישור

עכשיו ברצינות, אני לא מבין כיצד בג"ץ נתן למפלגה הזאת או שאר המפלגות הערביות לרוץ לכנסת שוב, אם היה לנתניהו איכפת באמת הוא היה מבטל את בג"ץ בעזרת הח"כ, שנמצאים בממשלה, אם לא נתייחס למפלגת העבודה בנושאים מסויימים ומסרס את כוחו של בג"ץ אחת ולתמיד לטובת המשך קיומה של מדינת ישראל.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-09-2010, 01:07
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "אם יש להם אזרחות ישראלית, יש..."

תגדיר פגיעה במדינה בבקשה. ח"כ זועבי בהחלט באותה קטגוריה ולכן אסור לה להיות ח"כ או לעבוד במוסד חשוב של ישראל, כאשר היא מנסה לפגוע בישראל שוב ושוב ולהביא לסופה כמדינה יהודית.

הגיס החמישי הוא כ 65% בערך, ממי שהצהיר בגלוי על זה נתון, שאושר על ידי חדשות ערוץ 2 ועשר, מכל הערבים בארץ וזה נתון לא טוב וזה בלי הערבים ,שלא הודו בזה, ככה שהנתון הזה גבוה יותר סבירות גבוה מאוד, כאשר הם יכולים להגיע לכנסת או לאקדמיה ולפגוע בקיום של מדינת ישראל וככה אנחנו חיים כיום.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 23-09-2010 בשעה 01:10.
ישן 23-09-2010, 12:07
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "כל פגיעה בביטחון המדינה נחשב..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי linuxsboot
כל פגיעה בביטחון המדינה נחשב תחת אותה קטגוריה אני חושב לא?

באר "פגיעה בבטחון המדינה".

האם טיסת השלום של אייבי נתן בזמנו הייתה פגיעה בבטחון המדינה?

ואגב, פעילותה של חננה זועבי על המאווי מרמרה הייתה, טכנית, חוקית לגמרי.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי linuxsboot
מפלגות ערביות, אירגוני שמאל (בצלם, הקרן החדשה וכו..), חסידי קרטא, ענת קם, גניבת גשרי מעבר של כלים כבדים של צה"ל למקרה של מלחמה ברמה על ידי "צעירים" ולא חסרות עוד דוגמאות לעניין.

למעט שתי הדוגמאות האחרונות כולם פועלים במסגרת החוק... הקרן החלשה לישמעל אפילו יכולה להצביע על פעילות חיובית בעניינים חברתיים (אני מדבר על טיפול בשכונות מצוקה, מתנ"סים וכדומה)....

ישן 23-09-2010, 11:57
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "תנועת כ"ך לא רק נפסלה מלרוץ..."

אם אני זוכר נכון הם הוצאו מחוץ לחוק אחרי שהם נפסלו מהכנסת.
בכל מקרה זה לא משנה כי כל מה שניסיתי להוכיח בהודעה שלי
זה שאם הם אזרחים ואם בוחרים בהם זה לא מספיק כדי שהם
יהיו בכנסת כמו שאתה טענת. חוץ מזה שאני לא נגד קיומן של
המפלגות הערביות, אני נגד השארתם בכנסת של ח"כים שמצטרפים
לפעולה של גופי טרור שכל המטרה שלהם היא פגיעה בבטחון
המדינה, במקרה זה מדובר על המשט כמובן. כדי למנוע שאלות
מיותרות אני כבר אגיד לך שמבחינתי מה שכתבתי לא מוגבל רק
לח"כים הערבים, אם יש ח"כ יהודי שיצטרף לפעולה של גוף טרור
אני חושב שצריכים להעיף אותו מהכנסת בדיוק כמו שצריך להעיף
את זועבי.

ישן 23-09-2010, 14:50
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
הכוס היא ב80% ריקה
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "מה לגבי פסיקות בג"ץ בנושאים..."

אתמול בבוקר הייתי מחליף את רוב שופטי בג"ץ ב15 אנשים רגילים מהרחוב - ואני משוכנע שהיינו מקבלים
פסיקות צודקות יותר, הגונות יותר - וככל הנראה מהירות בהרבה (שזה גם דבר חשוב שמערכת המשפט
שלנו כושלת בו בענק).

ההתדרדרות בכנסת היא בעיקר תוצר של מלחמה תדמיתית מכוונת נגדם. הכנסת היום אינה גרועה יותר
מכפי שהייתה בעבר (המצב היה גרוע גם אז), אבל היא לאין שיעור מייצגת יותר מאשר חבורה שבוחרת
את עצמה, פוסקת בהתאם לפוליטיקה - ומנסה לשכנע אותנו ש"הסכנה הגדולה היא התערבות של
פוליטיקאים בשפיטה", כאילו שהמצב כעת הוא אחר...

הכוס ריקה בכל הנוגע לבג"ץ, ואני מעדיף בית משפט עליון שכל חבריו ייבחרו ע"י וועדה בכנסת, כפי
שנהגו בארה"ב, ושהפוליטיזציה תהיה על השולחן, ולא באמצעות עסקאות אפלוליות בתוך וועדת מינויים
שמתכנסת בסודי סודות, לא רושמת פרוטוקול וממנה שופטים בהתאם למידת המקורבות שלהם לאנ"ש.

בג"ץ אינו מגן עלינו. אל תטעה בכך לשנייה. בג"ץ מגן על אינטרסים של אלה הקרובים, ואם במקרה יצא
שהם טובים גם לך - אז הרווחת, אבל בדר"כ בג"ץ מייצג אינטרסים של שכבה עשירה, בכל הנוגע
לפסיקות כלכליות-חברתיות - ומייצג אינטרסים של קבוצה של שלומיסטים, בכל הנוגע לפסיקות מדיניותת.

הפסיקות שלו בנוגע לעתירות נגד הצבא שהביאו לפגיעות מהותיות בבטחון, מצדיקות לבדן רפורמה
מרחיקת לכת בשיטת המינויים לביה"מ, ובכל הנוגע לחקיקה המגדירה את זכות העמידה של העותרים
לבג"ץ.
ישן 23-09-2010, 15:42
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
אפשר בבקשה קצת 'שמגר' או 'שושנה נתניהו'? אתה יודע מה, אפילו חיים כהן כל זמן שסביבו יש
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "בוא לא נכנס שוב לדיון על בג"ץ..."

אגרנט, לנדוי וכאהן.

אני אזרח מאוד ממוצע ומאוד מודאג במדינה הזאת. שומר חוק כמיטב יכולתי, לומד, עמל משלם מיסים, מכבד את הזולת, נזהר מהאויב ובעיקר משתדל לחשוב. העליון בהתנהלותו בשנים האחרונות הן כבג"צ והן כערכאת ערעור בדין הפלילי - רחוק מאוד מלהגן עלי ועל בני ביתי.

אני לא קונה את הקשקוש על כך שרק אחד מתוך 14 שופטים אינו מהמוצא שלי רק מאחר וטרם נמצאו הראויים בשכבת הגיל המתאימה וגם לא את להטוטי המילים אודות זה שבג"צ לא אמור לייצג באופן 'יחסי' את הצבור. איני רואה הסבר מתקבל לגזענות יצוגית ב'מעוז השיוויון' בזמן שבכל מקום אחר התערבבו הגלויות זו בזו ובני גילם של העליונים יכולים לנהל מחלקות בבתי חולים, לחקור קוואנטים ולהמציא תרופות.

איני רואה הסבר מתקבל גם לפסקי דין המתקבלים כנגד עמדות ימניות/יהודיות ולאחרונה גם סתם ציוניות הנקבעים על בסיס שפע של מלל תוך התעלמות מפסקי דין סותרים המקנים חופש פעולה לצד הרדיקלי האנטי ציוני בארץ [אוריינט האוס מול שיחות ברק בקמפ דייויד או חופש תנועה לרדיקלים מהשמאל בחברון מול הגבלות לרדיקלים הימניים]. אני מאמין לכמעט כל מילה של יואב יצחק המתאר את מידת נקיון הכפיים האישי במערכת המשפט ושטרם ניסה מישהו להוכיח כי אינו צודק.

בית המשפט העליון אשר יוצק את דעותיהם האישיות מאוד של אדוניו לכל חוק והחלטה ביצועית במדינה כשהוא נאחז באופן לא משכנע בשני תיקונים לחוקי יסוד. חוקים אשר המצביעים בעבורם בוועדות הכנסת העידו כי כלל לא חשבו כי משתי שורות אלה יעז מישהו ללא סמכות מוסרית ליצור 'חוקה' המבוססת על אג'נדה פוליטית ולרמוס את דעת הרוב הדמוקרטי.

צר לי אבל אני מוטרד הרבה יותר מהשאלה מי יגן עלי מפני בייניש מאשר מפני נתניהו. נתניהו צריך להבחר כל 2-4 שנים ולהחזיק כל העת מערכת של קשרים ואיזונים כשהוא חשוף לזרקורי התקשורת. והיא? כסלע יציב עומדת בראש מערכת בלתי ניתנת לבקרה אמיתית.

מערכת הקובעת את מחיר חייה של קשישה נרצחת על 8 שנים ואת עונשה של מוקיונית שציירה את מוחמד בדמות חזיר על שנתיים. מערכת הנועצת שיניה בחייב המשכנתא הקטן אך פתוחה עד מאוד לבנקאי המופקר או למעלים המס העשיר. מערכת שהפכה במודע למגרש הביתי של שפע ארוגני קרן שמי ידע מקורותיה המבצעת אינתיפאדה משפטית כנגד זכות העם היהודי על אדמות הקרן הקיימת לישראל וכנגד חובת השלטון להשליט חוק בחלקים במגזר הערבי הפורע אותו.

המערכת הזו הנראית כלהוטה להענות כמעט לכל עתירה המגיעה מארגונים אלה הפכה כל לוחם המגן על הארץ לקורבן פוטנציאלי ללינצ' משפטי. המערכת הזו הפכה הכל לשפיט מבלי ליטול אחריות על מאומה או לבחון ביותר השלכות שיפוטיות כלפי האופציה השניה של העומד מולה וזה כולל החלטות של מ"מ שבחר ציר תנועה בלבנון, החלטות כלכליות של שר אוצר המנסה לקצץ קצבאות והחלטות בלחץ זמן לא סביר של רופא או שוטר.

איכשהו תמיד העושים במלאכה והנושאים בעול קיום המדינה הזו הם אלה 'מפניהם' מגן בית המשפט ואילו המחבל הערבי או הפושע [בהתאם לפיזור הסטטיסטי בין יהודים לערבים] זוכה להגנתה ההדוקה של הפרוצדורה הקדושה. איכשהו הצד האנטי ציוני או השמאל הקיצון זוכים תמיד לצו על תנאי ואילו זכות העמידה נדמית כנבדקת לעומק כשהעתירה באה מהצד הציוני המרכזי או חלילה הימני של המפה.

מקרים מובהקים של חופש עיסוק וקניין כמו עקירת ההתישבות בחבל קטיף נדחו בנימוקים פרוצדורלים שטחיים. סתימת פיות באמצעי תקשורת ממלכתיים ושימוש בבמה ציבורית לתעמולת דעה המייצגת צד קיצון של פחות מ3% מהצבור לא זוכה להגנה בשם חופש הבטוי אשר עמד כל כך טוב לזכות מחבלי ג'נין מול לוחמי צה"ל. כבוד האדם וחירותו וסתם מוסכמות שיפוטיות של בתי דין לנוער לא הגנו על נערות טיפשות שנכלאו לתקופות ארוכות מענת קם מאחר ו'לא אמרו את שמן' [הידוע לכל]. חופש התנועה החשוב דיו כדי לסכן עמך שנוסע ב443 לא עמד למפגינים פוטנציאלים שאוטובוסיהם נעצרו ע"י המשטרה הרחק מהיעד.

לעניות דעתי כשם שהעליון וחבריו לא הגנו על האזרח ה'בלתי איכותי' במקרים הללו הם גם לא יגנו עלי במקרה של שרירות שלטונית שתנבע מ'המניעים הנכונים'. הם לא ישמרו עלי במאומה אם אורי אבנרי יהיה רוה"מ, הם לא יגנו עלי אם זועבי תמונה לשרת משטרה ואפילו לא אם מרשק יהפוך לאחראי היעור בקק"ל. אני, האזרח הקטן - איבדתי את הגנת בית המשפט כבר לפני למעלה מעשור.

כשאני שומע את בטוייהם הגלויים של האנשים שבמשך עשור עד שניים ומחצה מחייהם היו גדולים בכוחם מהבחירות הדמוקרטיות, מהחיים המעשיים בשטח, מהסכנות הנשקפות לעם ולאדם ולעיתים גם מהחוק - אני מזדעזע. הזהו שיקול הדעת? הזהו הסגנון? זו הדומא האישית? זו השקפת העולם המניעה אותם?
חלקם לא היו עוברים תחקיר בטחוני או ראיון עבודה בסיסיים אילו היו חולקים עם המראיינים את הגיגיהם.

'מדינת כל אזרחיה', שוטר ולוחם מסורסים, אובדן אדמות הלאום היהודי וברוני פשע עם שכפ"צ עו"ד וסתם עברייני רחובות הנחלצים בעונשים קלים פעם אחר פעם - מפחידים אותי הרבה יותר מראש הממשלה שלי באשר יהיה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:24

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר