לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-10-2010, 16:29
צלמית המשתמש של idanmos
  משתמש זכר idanmos idanmos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.09.05
Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "אשכול הנאחס השבועי בהקדשה לחנין זועבי הרווקה בת ה40 שמפחדת מהחיסולים בלוד...."

החופש נגמר, חוזכרים ללמוד ביום ראשון.
הצינון המטורף הזה מסרב לעבור, ממש ON/OFF כל הזמן, אלך להתחסן ונסגור את הסיפור.
העלתי 5 קילו בחודשיים אחרונים (מאז שקיבלתי את הזימון למשפט), אי לכך ובהתאם לזאת (ועם השכנועים של ורוניקה מהחדר כושר לחזור ולהתאמן [אחחחחחח וריניקה, אני מאוהב חחח]) אחזור להתאמן, החל ממחר.
עוד לא יצאתי לדייט שהיה אמור להיות לי, פשוט לא התקשרתי מאז, כשידידה שאלה אותי מה התירוץ עכשיו, פתאום נלפט לי: "מפחד להתחייב כרגע ושזה יפגע בי רגשית בעתיד" (ראבק, אני מתחייב לחברת אינטרנט, לאורנג', ליס, אז עד כמה זה כבר קשה להתחייב לאישה?! ).
כנראה שהולכת להיות שביתה באו"פ, המזל הוא שיש הרצאות מוקלטות, אז אפשר להתחיל ללמוד גם אם תהיה שביתה.

אבל אנחנו אופטימיים מטבענו, יהיה פ'סדר.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-10-2010, 23:47
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
אני כל השבוע חולם על איקס בריבוע
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "אשכול הנאחס השבועי בהקדשה לחנין זועבי הרווקה בת ה40 שמפחדת מהחיסולים בלוד...."

הסינוסים גרומים לי לצינון , הנגזרות גוזרות לי את הסבלנות , המעגלים גורמים ללכת סחור סחור עד למציאת התשובה והבעיות המילוליות הן חידה לא קטנה.

אני לומד מתמתיקה כל יום מ8 בבוקר ועד 23 בלילה נון -סטופ, למעט הפסקות קצרות בנות רבע שעה לכל שעה וחצי של שיעור. לא קל בכלל למי שמכיתה י' עד יב' היה מבריז באופן קבוע משיעורי מתמתיקה .

אני היחידי בכיתה שאין לו אפילו יחידה אחת.. :\ למרות זאת, אני מצליח להתמודד יפה עם ציון 145 שקיבלתי במבחן הראשון, 125 במבחן השני, 140 בשלישי , 123 ברביעי והיום קיבלתי 110 בחמישי. (במבחנים אלה הציון הגבוה ביותר שניתן לקבל הוא 150).

תודה רבה וההערכה לצבא ולתורמים שאיפשרו את קיום הקורס הזה ולמשקית הנפלאה שיושבת עליי חזק. אך עדיין, תרשו לי לפרוק מתח קל - עד מתי נוב' 07 ?!
ישן 08-10-2010, 12:51
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06

טוב אז יש לי מה לתרום לאשכול הזה.

א, סבתא שלי כבר לא מזהה אנשים קרובים יותר ובכל הכנות? אם מותר בחוק המתת חסד באישור הילדים שלה, אם יש בהם הגינות כלפיה, הם צריכים לחתום על זה.
ב, היונים שוב חירבנו על הסיטרואן כהוגן, אחרי שהוא עבר ניקוי!!! אני צריך רובה של צלפים לחסל אותן, כי נמאס לי מהן!!!
ג, אחד הקפיצים בגיר של הסיטרואן פגום וצריך החלפה או הכבל של הקיק דאון צריך החלפה או תיקון.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:11

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר