לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-10-2010, 23:48
  Starship_Trooper Starship_Trooper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.06
רציתי לומד תודה + חששות לפני הגיוס

היי,
שלוש שנים לקח לי לכתוב את ההודעה הזאת, אבל סוף סוף אני מתגייס. עזרתם לי מאוד בפורום הזה, הוא שימש לי מקור מידע ועזרתם לי בשאלות שהיו לי. עכשיו, אני מתגייס בראשון לנובמבר, ממש עוד מעט.

עליתי לארץ ב2008, ובגלל כל מיני עיקובים, חלקם קשורות בדיטור מיותר במסלול העתודה (על טעויות משלמים ילדים) יצא שאני מתגייס עכשיו, בגיל 21. מצד אחד אני לא מתחרט לרגע על הפרישה מהעתודה. נאמר לי שבסופו של דבר אני אהיה בקרבי. אמנם אצתרך לעבור טירונות + קורס עולים קודם שאת טיבו אני לא הצלחתי לברר עד הסוף, אבל אני מבטיח מאמר לפורום, אבל בסופו של דבר אמורים לשלוח אותי לקרבי. אני קצת חושש מלהיות עם בני 18, כי אני מפחד שלא אצליח להתחבר אליהם, אבל מצד שני אני מקווה שהבגרות שלי תעזור לי להיות חייל טוב יותר.

אני גם קצת מפחד מלא להיות מתאים לקרבי. אני מפחד מהשוק של ההתחלה. בדרך כלל אני קצת מפוזר ו"מעופף" ולכן אנשים בדרך כלל רואים אותי כאחד שהולך לעתודה או מודיעין, לא לחיל השיריון. אני גם קצת חושש משירות ארוך של שלוש שנים בזמן שחברים שלי ילמדו ויטיילו בעולם.

למרות כל החששות האלה, עושה לי טוב שאני מתגייס סוף סוף. נמאס לי להשפיל מבט ולהסביר שעדיין לא גייסו אותי. אני כרגע מעביר את הימים בלהתארגן לגיוס ולנסות להנות מהחופש שעוד יש לי. בכל מקרה רציתי לומר תודה למנהלי הפורום, וסתם לשתף אנשים בחששות שלי. גלשתי בפורום עוד כשהייתי בארה"ב, בזמן התיכון, ככה שאני כאן כבר הרבה זמן, ככה שהרגשתי צורך לשתף.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:15

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר