לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-10-2010, 12:41
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
בכיר חמאס: למערב החילוני אין זכות מוסרית לבקר את האיסלאם

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3976301,00.html
בכיר חמאס, מחמוד א-זהאר, אמר כי למדינות המערב אין כל זכות מוסרית למתוח ביקורת על האיסלאם ועל האופן שבו תנועתו מושלת ברצועת עזה, משום שהמערב מקדם הפקרות וצביעות פוליטית.

"לנו יש את הזכות לנהל את חיינו לפי דתנו, לא לפי הדת שלכם. לכם אין כל דת. אתם חילונים", אמר א-זהאר בראיון לסוכנות הידיעות. "אתם לא חיים כמו בני אדם. אתם אפילו לא חיים כמו חיות. אתם מקבלים את ההומוסקסואליות, ואתם מעזים למתוח עלינו ביקורת?", הוסיף.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-10-2010, 12:57
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
אני מבין שזה שמצאת שפה משותפת עם א-זהאר עושה אותך מאושר.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "בכיר חמאס: למערב החילוני אין זכות מוסרית לבקר את האיסלאם"

עכשיו כל מה שאתה צריך לעשות זה להגיד לו בשפה המשותפת שלכם שילך לערב הסעודית והכל יבוא על עצמו בשלום בלי צורך בחילוניים/צבא/מיסים...

שמת לב שמעבר לסיסמה אתה לעולם לא נאבק על העמדה שלך? דברת לפני שבוע על מדוע לא מוקם מרכז למורשת גדליה. נתבקשת בכנות להביא מהמקורות חומר לימוד על גדליה. סברתי כי מיהודי שצם כל שנה ב'צום גדליה' ואשר גדליה כה חשוב לו כדי להתנגח ביהודי רצוח אחר - נראה שפע של מידע מחכים על הרקע ההסטורי, הלאומי והארכאולוגי ובוודאי על התיחסות ההלכה, חז"ל והוגי הדעות ביהדות אודות גדליה, הרצח והצום.... אבל - כלום. נאדה.

באת, סימסת סיסמה ונעלמת...

אחר כך צעקת באשכול אחר שמרעיבים ילדים וכשהועמדת במקום ובנימוס מול טענות נגד בעלות משקל יבבת על שינאה ונמלטת מהאשכול.

אם בחרת לייצג את החרדים - אז עשה זאת בכבוד ולא בגאוותנות ואל תכרוך אותם בבקשה באנשי החמאס רק בשביל להרוויח עקיצה משותפת לך ולדובר החמאס בענין הומוסקסואליות.
ישן 28-10-2010, 14:34
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

בסך הכול עשיתי העתק-הדבק
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "אני מבין שזה שמצאת שפה משותפת עם א-זהאר עושה אותך מאושר."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי .ישראלה היפהפיה
אני מבין שזה שמצאת שפה משותפת עם א-זהאר עושה אותך מאושר.
עכשיו כל מה שאתה צריך לעשות זה להגיד לו בשפה המשותפת שלכם שילך לערב הסעודית והכל יבוא על עצמו בשלום בלי צורך בחילוניים/צבא/מיסים...

ואתה כבר בונה הרים וגבעות מה אני חושב. באותה מידה היית יכול לבנות את ההרים האלו גם אם לא הייתי מעתיק את זה לכאן.

ציטוט:
שמת לב שמעבר לסיסמה אתה לעולם לא נאבק על העמדה שלך? דברת לפני שבוע על מדוע לא מוקם מרכז למורשת גדליה. נתבקשת בכנות להביא מהמקורות חומר לימוד על גדליה.

לא על כל דבר אני צריך להגיב ולהתדיין.

יש לי עוד הרבה דברים מה לעשות בחיים.

לפעמים אני נותן חומר למחשבה עצמית.

ציטוט:

אם בחרת לייצג את החרדים - אז עשה זאת בכבוד ולא בגאוותנות ואל תכרוך אותם בבקשה באנשי החמאס רק בשביל להרוויח עקיצה משותפת לך ולדובר החמאס בענין הומוסקסואליות.

ההתקפה האישית נגדי היא שלא במקומה, ונראה לי שזה גם נוגד את חוקי הפורום..

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 28-10-2010 בשעה 14:44.
ישן 28-10-2010, 19:45
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
ההתקפה נגד סגנון הודעת בהחלט עומדת בכללי הפורום. ההתממות לא מוסיפה לכבודך
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "בסך הכול עשיתי העתק-הדבק"

עמדותיך ידועות ולכן כאשר אתה מעביר בקורת זולה וגסה על הציבור הלא חרדי במדינת ישראל תוך שימוש ב'דבריו האמוניים' של טרוריסט או מזלזל כחתימתך ברבים וטובים שהגדרת כחילוניים - אתה בהחלט צריך להיות מוכן לקבל בקורת.

השתמשת בטכניקה שמשתמשים בה בדיוק אלה שאינם מחבבים חרדים בהעלותך ציטטה עויינת שהובאה ע"י זדים ורשעים במסווה של הבאת ידיעה. העיקר בהודעתך הוא לא פרץ התענינות בא זהאר אלא שימוש במלל של נבל התוקף את החברה המערבית. מכלל הכתבה בחרת להביא את מה שאתה אוהב לומר ולא צרפת אפילו בדל הסתייגות.

למה הדבר דומה? למישהו שידלה הצהרות מאתר של שונאי חרדים או אפילו מאצר אנטישמי מעבר לים וידביק אותן ככותרת להודעה 'חדשותית' ואז יתמם שכן רק העתיק את הכותרת 'משם'.

יש הרבה שונאי חרדים שהיו עושים מטעמים כנגד כלל החרדים מדבריך ואם אינך מבין את חומרת ההאחזות בא-זהאר בפולמוס דת-חילוניות מוטב שתמנע לגרום נזק בדיון זה לצד האמוני.

אם זמנך בידך כדי להעלות 'חומר למחשבה' - הותר גם זמן הגן על עמדתך או להנצל ולא להלין על 'מתקפה אישית'.

איזה חומר למחשבה עצמית נתת? שאזהאר לא אוהב חילוניים מערביים ושהדת היא חזות הכל?

אל תתמם ואל תעמיד פני 'בעל מחשבות'...
ישן 31-10-2010, 08:44
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "ההתקפה נגד סגנון הודעת בהחלט עומדת בכללי הפורום. ההתממות לא מוסיפה לכבודך"

ציטוט:
העיקר בהודעתך הוא לא פרץ התענינות בא זהאר אלא שימוש במלל של נבל התוקף את החברה המערבית. מכלל הכתבה בחרת להביא את מה שאתה אוהב לומר ולא צרפת אפילו בדל הסתייגות.

למה הדבר דומה? למישהו שידלה הצהרות מאתר של שונאי חרדים או אפילו מאצר אנטישמי מעבר לים וידביק אותן ככותרת להודעה 'חדשותית' ואז יתמם שכן רק העתיק את הכותרת 'משם'..

תסתכל מאיזה אתר העתקתי ותראה שמדובר באתר YNET, אתר שלא מזדהה עם החמאס ובטח שאינו שונא מערבים חילוניים. וגם בYNET אין שם שום הסתייגות. הוא משאיר את זה לקוראים. רק מה, אתה טוען שמה שמותר לYNET, לי זה אסור... ייתכן שאתה צודק, אני יחשוב על זה.

היות והשמאל דוגל בסיסמה של "שלום עושים עם אויבים", זה לא סוף העולם לדעת מה מדברים האויבים.

אני כמובן לא מקבל כליל את דעתו של השמאל, אבל הסיבה לזה היא שאני לא יתן לאויב עוד שטחי ביטחון או שיפור בעמדותיו המדיניות. אבל כמו שאתה עצמך כתבת, שאני נותן למחבלים אך ורק את ערב הסעודית, אם כן למרות הכול, אין פה בעייה גדולה לדעת מה המחבלים מדברים. זה לא מגיע אפילו לפסיק מה שהשמאל הכשיר את הרוצח ערפאת והביא אותו ביחד עם עוד אלפי מחבלים, לארצונו הקדושה, במסווה של שלום.

אבל בכל זאת קבלתי את העצה שלך, שצריכים להסתייג מדבריו של המחבל, ובמענה נפרד בשרשור הזה אני עונה למחבל הנבזה:
ציטוט:
בכדי שיהיה דת האמת, צריכים מקודם שיהיה "שמע ישראל".
ישראל זה מי שיש לו את 3 המידות של רחמנים, ביישנים וגומלי חסדים. ורק אז אפשר להגיע למילים של ה' אחד.
אחרת הדת נהפכת ל"עכבר הוא עכבר".
(מדינאי)

ובאשר לעניין של צום גדליה, שלא המשכתי להתווכח על הנושא, תראה בסוף השרשור שם שאני עונה על הכול.
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...341#post3858871
ציטוט:
גדליה בן אחיכם היה סוכן ונציב של מדינה-ארץ זרה שרצחה רבים מבני עמנו
ולמרות כל הטרגדיה שבדבר הירצחו, אין לעשות ממנו שום דבר מעבר לזה.
גם הצום על הרצחו זה לא על עצם הירצחו אלא על הטרגדיה - הגירוש והרציחות שהגיעו בעקבות זה על ידי האויבים שלנו.
זה כל כך פשוט שאני מתפלא על עצמי וגם על כל שאר המגיבים איך לא הבינו את זה מייד.

מי שינסה בכל זאת להמשיך עם דמגוגיה, אני לא אנסה להתמודד מי דמגוג יותר גדול.

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 31-10-2010 בשעה 09:11.
ישן 28-10-2010, 21:03
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
בואו ונבחן "מי חי יותר טוב"?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "בכיר חמאס: למערב החילוני אין זכות מוסרית לבקר את האיסלאם"

המוני עזה או המערביים המטופשים המממנים אותם וזוכים בשל כך לקיתונות בוז. נבחן זאת באמצעות שלוש שאלות מייצגות.

האם "לקבל הומואים" זה סבל? האם "פמיניזם" מזיק לעולם? האם הדת מועילה?

א. כל עוד הומוסקסואלים אינם עסוקים בהנחלת אורח חייהם לכלל, הם אינם מזיקים לאיש. אומנם בישראל ובמערב יש מיעוט קולני שעושה את זה - מקיים מצעדי גאווה מיניים מאוד במכוון ברחובה של עיר, מוציא אנשים בכוח מהארון, גם אם הם לא מעוניינים לתת פומביות לנטייתם המינית וכו וכו' אבל הרוב המכריע הם אנשים מועילים לחברה מכיוון שהחברה לא מדכאת אותם ואת המיניות שלהם. בעזה לעומת זאת פוגעים בהם. מאוד "אנושי מועיל ופרודוקטיבי"

ב. אומנם אני חשדן ככלל בכל "איזם" ואומנם מרקסיזם תרבותי השתלט על התנועה הפמיניסטית, הפך אותה לתאוריה מוטרפת ומשתמש בה כדי להרוס את החברה מבפנים, אבל למרות כל זה הפמיניזם במהותו (שחרור האישה) הוא תנועה המועילה לכלכלתה של מדינה, לתרבותה, לכוחות היצירה שלה שלפני שחרור האישה התבזבזו. באסלאם המצב גרוע הרבה יותר, שם לא רק שהאישה איננה משוחררת לעבוד וללמוד כמו שקורה במערב אלא שהיא שפחה של בעלה ונתונה לחסדיו שבדרך כלל כוללים השפלות ומכות נמרצות. מכיוון שנשים הם חצי מהאוכלוסיה, אין ספק שמצבן יותר טוב במערב. חשוב גם שיבינו זאת ולא יזמינו את המזרח להתאכסן במדינותיהן.

ג. הדת מועילה לאדם כפרט.היא נותנת לו מטרה בחיים ובכך משפרת את מצבו הנפשי ולעיתים אף הגשמי. עם זאת, ניתן למצוא מטרות אחרות ושאיפות אחרות בחיים שחלקן מועילות גם לכלל. את זאת השכילו לעשות, למשל, התנועות הלאומיות שמקורן במערב. נכון שהמערב חולה באינדבידואליזם קיצוני ובאדישות לסבלו של הזולת אבל אני מעדיף את זה בכל יום בשבוע על פני ברבריות מוסלמית שמתבטאת בקהילה מדורדרת מכל הבחינות שמאשימה אחרים בכל צרותיה.

לסיכום, חמאסניקים יקרים, אם המערב כל כך איום בעינכם, עשו טובה והחזירו את הצ'קים שרושמים עבורכם באום, בארה"ב, ביפאן ובאיחוד האירופי. ישארו לכם סעודיה ואיראן, אבל נראה מה הן יעשו אחרי שהעולם יאבד את התלות בנפט. בהצלחה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 31-10-2010, 09:00
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

מענה למחבל הרצחני ולמזדהים איתו

כולנו מכירים את הפסוק שמע ישראל ה' א-לו-הינו ה' אחד.

"ה' אחד" זה כל כך קדוש ונורא, אבל למה מתחילים עם המילים "שמע ישראל"?

התשובה היא שבכדי להגיע למילים ה' אחד, בכדי שיהיה דת האמת, צריכים מקודם שיהיה "שמע ישראל".

ישראל זה מי שיש לו את 3 המידות של רחמנים, ביישנים וגומלי חסדים. ורק אז אפשר להגיע למילים של ה' אחד.

אחרת הדת נהפכת ל"עכבר הוא עכבר" (שזועקים המחבלים בעת הרציחות שלהם)..

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 31-10-2010 בשעה 09:15.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:53

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר