לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-11-2010, 10:03
  NimDod NimDod אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.06.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי mualem17 שמתחילה ב "יש לי Wii מעוניין למכור אותו ולקנות Xbox/Ps3"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי mualem17
מה אומרים?
אני יכול למכור אותו ב1500 שקל
אני רוצה לקנות קונסולת משחקים שתתאים גם לילדים.
אני צריך שתוכל להריץ סרטים באיכות HD עם תרגום מובנה.
עוד משהו זה החיישן תנועה כמו שיש בWii, הבנתי שיצאו גם לסוני וגם לאקסבוקס.

המחיר שתוכל לקבל על הwii הישן תלוי במצבו, מה הוא כולל (פריצה? צ'יפ? זוג שלטים אחד או יותר?), ובמקח.
לדעתי, אם הwii במצב טוב מאד, לא ישן מדי, פרוץ/עם צ'יפ ועם שני זוגות שלטים אז 1400-1500 ש"ח זה מחיר ריאלי.
אני לא מכיר משחקים שמתאימים לילדים על ה Xbox/PS3. לXbox בקרוב תהיה מערכת kinekt, שיש לה הרבה הייפ, אבל אני אישית לא מתרשם.
לPS3 יש כבר שלטים כמו של ה Wii, אבל כל המשחקים שיצאו עבורם עד כה לא היו מוצלחים במיוחד.

לדעתי, אם הילדים שלך הם בסביבות גיל 10 ומטה, תשמור על ה Wii בשבילם. הוא הרבה יותר מתאים להם מאשר Xbox או PS3.
לגבי סרטים ב HD, לדעתי יותר נוח לחבר מחשב נייד (אם יש) לטלויזיה או לקנות streamer שתומך בHD מאשר להשתמש ב קונסולה כנגן. אני בזמנו השתמשתי ב PS2 כנגן DVD וזה היה סידור מאד לא מוצלח.
מחשב נייד, אגב, גם יכול לשמש כקונסולת משחק בעצמו, אם תחבר אותו לטלויזיה. רוב המשחקים שיוצאים לXbox/PS3 יוצאים גם למחשב, ואם המחשב שלך לא ישן מדי, הוא גם יריץ אותם טוב יותר / באיכות גראפית גבוהה יותר.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-11-2010, 17:50
  NimDod NimDod אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.06.05
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי mualem17 שמתחילה ב "אם אני רוצה אני מוכר אותו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי mualem17
אם אני רוצה אני מוכר אותו ב1500 שקל,
הוא חדש, כולל 2 שלטים +2 נונצאקים קורא צרובים עם אחריות ל11 חודשים.

מה שכן חשוב לי זה החיישן תנועה.

מה הבעיות בשימוש בקונסולת משחק כסטרימר?
יש לי חבר עם XBOX שממש מתלהב מהאפשרות הזאת.

אין לי מחשב נייד אז האופציה לא קיימת

ממספר reviews על משחקי PS3 עם החיישני תנועה, הבנתי שהם עובדים בצורה זהה לשלטים של ה Wii. הבעיה היא שהמשחקים שמתאימים שיצאו עד כה ל PS3 היו גרועים. אולי ייצאו משחקים טובים בהמשך, אבל לדעתי סוני פספסה ממזמן את הרכבת של ה casual gamers.
אני לא יודע אם הPS3 ניתן לפריצה, ואם לא אז אתה צריך לקחת בחשבון שתצטרך לשלם לא מעט על משחקים מקוריים בהמשך, אם תבחר לקנות אותו.

הבנתי שאפשר להשתמש בXBOX360 כסטריימר, אבל מעולם לא ראיתי את זה בפעולה.

הבעיה עם ה XBOX היא שהוא נוטה להתקלקל (לפחות הדגמים המוקדמים שלו). בנוסף, אם תשחק במשחקים צרובים ברשת, אתה עלול לקבל ban מה PSN.

לדעתי, אם אתה לא מרוצה מהמשחקים של ה wii, אז קונסולה אחרת במקום זאת אופציה לא רעה.
אם אתה כן מרוצה מהמשחקים של ה wii וחושב שמקונסולה אחרת תקבל את אותה איכות של משחקי-חיישני-תנועה + סטריימר, אז לדעתי זה לא כדאי ועדיף פשוט להשקיע בstreamer ייעודי.

או לחסוך למחשב נייד שישמש כמכונת משחקים נוספות + streamer + מחשב.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:53

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר