לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-11-2010, 21:12
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי ספייקר שמתחילה ב "אני בספק עם עמוס לפידות רוצה..."

שיוויון עם ערביי ישראל? (המגזר הלא יהודי) איזה שיוויון בדיוק? העובדה שהם לא משלמים מיסים? גונבים אדמות מדינה ובתי המשפט והמשטרה פוחדים להרוס את אותם בתים פוליטית, חיים מהביטוח הלאומי של ישראל, נשק לא חוקי, סמים, זנות מהגבול בדרום, גניבות של גשרים של צה"ל בגולן, שצה"ל צריך למעבר כלים כבדים, אם תהיה מלחמה עם סוריה, לומדים בבמוסדות הגבוהים שלנו ותומכים בחמאס ורוצים את סופה של מדינת ישראל ואני יכול להמשיך עם הרשימה של דברים, שהם עושים ואחרי זה מגיע להם שיוויון זכויות? לא, לפי הספר שלי.
לו זה היה תלוי בי אזרחות וזכויות אחרות לא היו דבר אוטומתי כולל ליהודים ואנשים שנולדו כאן וזה היה מונע מהחרדים, המגזר הלא יהודי הרבה מאוד זכויות שלא מגיע ליותר מ 60% מערבים לפחות ו50% מהחרדים לפחות וכמובן אנשי שמאל או ימין מסוכנים, שגם לא היה מגיע להם אזרחות וכן הדמוקרטיה לא יכולה לעצור את הבעיות האלה.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 29-11-2010 בשעה 21:15.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-11-2010, 22:14
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
הבעיה אינה בדיעות שלו אלא בפטרונות המדאיגה על מי שחושבים אחרת ממנו
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי ספייקר שמתחילה ב "אני בספק עם עמוס לפידות רוצה..."

ועל ביוטול מעשיהם ונתינתם של אלה שאינם שייכים לצד הפוליטי [כנראה הלא ממש מרכזי] שלו.

אם היה מציג עצמו כפוליטיקאי והיה נחשף גם לשאלות קשות כגון שתיקת הצבא בהבט המודיעיני מול איוולת אוסלו וההתנתקות ניחא. אבל הוא רצה לאחוז את המקל בשתי קצותיו. מצד אחד - הגיבור הנישא מעם [ואני מניח כי באמתחתו מעשי גבורה ראויים] ומצד שני - ביטול גבורתם והקרבתם של ברי פלוגתא פוליטיים.

מענין מדוע בעיניו מחויבות לתפיסות הציוניות של ז'בוטינסקי הן פטריוטיות הרסנית ואילו מחויבות חנפנית ושאננה לאחמד טיבי ולבישארה ואסנע היא פטריוטיות ראויה ורצויה.
ישן 30-11-2010, 06:30
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
מחשבה שכזו עלולה להוליך לתפישה לפיה אדם דתי אינו יכול להיות מועסק במשרת אמון
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי ספייקר שמתחילה ב "אינני חושב שלתפיסות הצינויות..."

שכן תמיד יהיה נאמן לאל קודם לחוק או למטרות ארגון. צריך להזהר מכיוון מחשבה שכזה שפוסל קולקטיבית אלופים ושופטים חובשי כיפה. אפשר לפתח את התאוריה ולטעון כי התנהלות פוליטית קיצונית גם היא בגדר דת ["מה האלטרנטיבה שלכם?" / "אין אלטרנטיבה לשלום" / "כולם יודעים מה יהא הפתרון בסוף" / "אני מאמין בשלום" / "חיל בצבא השלום" / "שלום עכשיו" וכו'] ולפסול הרבה יותר אנשים ובתוכם את האלוף במיל. לפידות.

שים לב שהענין כאן הוא לא שטחים כן/לא אלא פסילה קולקטיבית של אלוף את חיליו בשל דתם. די דומה לאמירה: "אני אלוף של 97% מטיסי" [אם כי לפי ההתפלגות בבחירות וההשלכה התאורטית על החיל נראה שהאיש היה מחוייב להרבה פחות טייסים ממנין זה]
ישן 30-11-2010, 06:49
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
פוסל מצהירים על ההעדפת חוקי הדת והצו האלוהי מעל חוקי המדינה
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "מחשבה שכזו עלולה להוליך לתפישה לפיה אדם דתי אינו יכול להיות מועסק במשרת אמון"

מדינת ישראל אינה מדינת הלכה וחוקיה אינם חוקי ההלכה ומנהיגיה הם מנהיגים נבחרים ולא רבנים.

כל אזרח חייב לציית לחוקי המדינה. הוא יכול למחות נגדם ולנסות לשנותם. כל עוד הם קיימים חייבים לפעול על פיהם ומי שאינו עושה זאת, חייב לתת את הדין על כך. בין היתר בנושא התפקידים והמנויים. אין למנות אדם לשום תפקיד ניהולי (צבאי או אזרחי), כאשר הוא מצהיר שדעת הרבנים תנחה את דרכו, מעשיו ודרך תפקודו ולא חוקי המדינה וצוי ממשלת ישראל ושלוחותיה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:38

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר