לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-11-2010, 17:04
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
הלוואי
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי metooshelah שמתחילה ב "ביבי קרא את ההודעה שלך, ואץ..."

מתושלח, לא זכור לי שבמבצע תמוז ובהפצצת הכור בסוריה היינו צריכים b52
F16 יבצעו את ההפצצה ולהק של F15 יתנו חיפוי אוירי.

אולי לך נוחה המחשבה לחיות תחת איום גרעיני בידי פנאטיים משיחיים שאין להם בעיה לעבור לעולם הבא וצוללות הדולפין שלך לא ממש מרתיעות אותם.
אני באמת לא מבין מה הנקודה שלך כאן מלבד עצם העניין שלך להגיב.
אולי זה לא יצליח, אוי רק יעכב וסביר שנגרום למלחמה כוללת, אבל הכל סביל לעומת ירושימה בגוש דן שיגמור את המדינה שלי, שלך, של כולנו אחת ולתמיד.
כבן למשפחה ניצולת שואה שיודע כל שנה מה זה לחגוג חג בצורה מצומצת אני לא מוכן שנשב בחיבוק ידיים ונחכה לשואה שניה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-11-2010, 17:07
צלמית המשתמש של yairbe5
  משתמש זכר yairbe5 yairbe5 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.06.09
שימו לב מה קורה במזרח.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "האיש של הסי-איי-אי בטהראן מזהיר"

יש לנו את שתי הקוריאות לאחת צבא סופר מודרני שבציוד שלו יכול כל צבא לקנא
(דרום קוריאה) ויש עוד מדינה שהצבא שלה הוא איך נגיד יפה לא בדיוק סופר מודרני(צפון קוריאה),עזבו מספרים לרגע וקיבלתם יחסי כוחות דומים לאלה של איראן וישראל למדינה המודרנית אין אינטרס לתקוף את המדינה הפחות מודרנית והמדינה הפחות מודרנית מפחדת לתקוף את המדינה היותר מדורנית,וכך יש שלום.
עכשו תנו למדינה עם הצבא הפחות מודרני נשק גרעיני ושימו מה קורה(נחזור לדוגמא של דרום קוריאה וצפון קוריאה),צפון קוריאה עושה מה שהיא רוצה זה כולל התקפות על מטרות אזרחיות וצבאיות המתקפה על חצי האי(שאת שמו אני לא זוכר)היא רק האחרונה שבהם ובאותו הזמן היא סוחטת את העולם למוצרי יסוד כדי להמשיך להניעה את הכלכלה הכושלת שלה,ומנגד דרום קוריאה מפחדת לתקוף אותה לא מחשש להפסד אלה מחשש להרס המוני שהנשק הגרעיני של צפון קוריאה יגרום במקרה של מתקפה,צפו למצב דומה במקרה של איראן גרעינית.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:08

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר