לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-12-2010, 16:36
  Mike24zl Mike24zl אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.09
ערבים מעיסאוויה מציתים מכוניות של יהודים...

הסטודנטים מתריעים, התופעה מוכרת למשטרה, אבל השחתות הרכבים סמוך לאוניברסיטה העברית בהר הצופים רק מתרבות. בימים האחרונים נעצרו חשודים במעשה. המשטרה: "בעקבות מבצעי אכיפה שביצענו בעיסאוויה, הוסלמה השחתת כלי הרכב"

http://www.nrg.co.il/online/54/ART2...&loc=4&tmp=5583
------------------------------------------------------------------------------
לא מפתיע שה"תופעה" לא זוכה לתהודה תקשורתית...
ומי אשם כמובן? השוטרים שמנסים לאכוף את החוק
"בעקבות מבצעי אכיפה שביצעה המשטרה בעיסאוויה, ביניהם מבצעים להריסת בתים באזור, הוסלמה השחתת כלי הרכב באזור"

נטען גם בכתבה כי "כנופיית צעירים משכונת עיסאוויה הסמוכה היא העומדת מאחורי ההשחתות", נראה לי שאלו צערים שוודים או אסקימוסים...

נערך לאחרונה ע"י Mike24zl בתאריך 14-12-2010 בשעה 17:02.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-12-2010, 19:26
  ספייקר ספייקר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.10
בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי פסטן שמתחילה ב "חבל שהיא לא המשיכה. מסתבר שעד..."

אני מבין שהקשבה זה לא הצד החזק שלך.
אני מעולם לא אמרתי שלא צריך להקשיב לטיבי כי הוא ערבי.
נהפוך הוא אמרתי שאני נהנה להקשיב לו, גם אם אני לא מסכים עם רוב הדברים שהוא אומר.
אם הייתה לך קצת יותר מודעות היית יודע שהוא פעיל בנושאי חקיקה שפועלים לטובת כלל אזרחי ישראל כגון:
  • חוק הסדרת העיסוק במקצועות הבריאות
  • החמרת הענישה בעבירות של התעללות בבעלי חיים
  • חוק איסור מכירה של כרטיסי הגרלות והימורים לקטינים (יחד עם זבולון אורלב)
  • חוק הקובע כי רשות מקומית לא תתקשר בעסקה הטעונה את אישור המועצה, אלא אם כן הוגשה לה חוות דעת מנומקת של היועץ המשפטי שלה, לפיה אין מניעה לאשר את העסקה
  • החמרת הענישה על ירי בחגיגות ובאירועים
  • חוק המחייב סימון אזהרה על גבי אריזות פיצוחים בנוגע לסכנת חנק, ועל אריזות נקניקיות בנוגע לסכנה שבמתן נקניקיות שלמות מתחת לגיל 5
אז תעשה טובה ביז'ו תפסיק עם השטויות שלך.
זכית בזכות להגיד את המילה אחרונה.
ישן 16-12-2010, 00:48
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
אחמד טיבי הוא באמת מהרטוריקנים הטובים בכנסת
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי ספייקר שמתחילה ב "כן אבל התוצאה של הסערה הזאת..."

ואולי בעל חוש ההומור והדרמה המפותח ביותר. היות ואני רואה בו אויב פוליטי, הייתי מעדיף אותו בתיאתרון....מצד שני, הייתי עוד יותר מעדיף שח"כים ממפלגות ציוניות יהיו לפחות בעלי אותה רמה. לצערי, רבים מהם לא מגיעים לקרסוליו מבחינות אלו.
והייתי ממליץ לך לא להכנס לויכוח עם כותבים מסויימים שלפעמים כותבים לעניין ומאוד לעניין, ולפעמים קרובות מדי הטרול הרע מתפרץ להם ללא שליטה.
ולגבי וגנר שהועלה כאן:
הוא לא היה יותר אנטישמי מהרבה מאוד מלחינים (מי אמר שטראוס ושופן ולא קיבל?) אחרים שאנחנו נהנים מהם דרך שיגרה, שלא לדבר על סופרים ומחזאים (שייקספיר, מארלו, ברנארד שאו ואחרים) יצרן מכוניות מסויים בשם פורד שבניגוד לוגנר היה אנטישמי ונאציסט חי ופעיל בשנות השלושים והארבעים (ושקשור לקרן מסוימת שקשורה לקרן אחרת שמרבים דבר עליה לאחרונה) ואמינטור מפורסם אחר שלפארקים על שמו יילכו בשימחה רוב הכותבים בפורום הזה עם או בלי ילדיהם. . אני מכבד את ניצולי השואה ולכן מתנגד להשמעתו הפומבית בישראל כל עוד הם בחיים. מבחינתי האישית אני דווקא נהנה לדמיין את וגנר מתהפך בקיברו בזמן שיהודים שכל כך שנא מקשיבים ליצירות שלו בהנאה בדרך לעבודה...

נערך לאחרונה ע"י קגנס בתאריך 16-12-2010 בשעה 01:06.
ישן 14-12-2010, 22:47
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 64 שנכתבה על ידי ספייקר שמתחילה ב "או שאתה לא קורא, או שאתה לא..."

לרוב התושבים קבועים יש בסיס כל שהוא משותף תמיד לחיים אחד ליד השני כשכנים, אבל זה לא מעניין אותך, כאשר השכרה לערבי או מכירה לערבי יכולה להרוס את המרקם החברתי של השכונה, כפי שקרה בכרמיאל באחת השכונות, ואתה יודע מה התושבים עשו? הם עשו לאותה משפחה ערבית את המוות דמוקרטית והיא עזבה את השכונה ואת העיר עצמה וחזרה לעיר ממנה הגיעה, כי הם לא רצו את המוזיקה, התרבות או את הקרובים הצעירים שלהם עם הנשק הלא חוקי שלהם בשכונה שלהם והם צודקים בצדק. כרמיאל מספיק סובלת מכל הכפרים מסביב, שזה כולל גניבות של רכוש, נסיעה ביום כיפור בכבישים או בשבתות על ידי ערבים בכוונה תחילה וזה בלי לדבר על הירי הבלתי נפסק מהכפרים של הערבים באיזור.

ככה שלפני שאתה שופט משהו, תבדוק מה עושה שינוי של המרקם חברתי לאותו מקום ומה התוצאה של השינוי, זה כולל כמובן עובדים זרים ואת הילדים שלהם, מהגרים מאפריקה עם הילדים שלהם וחרדים חוץ מערבים וזה מביא לירידה בערך של הנכס ואיבוד ערך של הדירות באיזור וירידה באיכות החיים, אבל זה לא מעניין אותך, כי אתה גר כנראה באיזור שהבעיות לא קיימות ולכן אינך יודע את זה.
לך לעיר כמו כרמיאל או מועצה מקומית כמו זיכרון יעקב ותבין על מה מדובר ותבין כמה אתה טועה ובזיכרון יש לך גם ישובים ערבים ליד וגם עובדים זרים חוקיים ולא ואז אולי תבין את הבעיה ואיזה נזק זה גורם לרמת החיים באיזור.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 14-12-2010 בשעה 22:51.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:42

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר