לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-01-2011, 18:44
  Berries Berries אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.01.11
Java - מערך -רמת מתחילים

השאלה היא:
נתונים שני מערכים action ן result בגודל של 6 ו2.
במערך action מאוחסנות שלשות של מספרים שלמים. המספר הראשון בכל שלשה מייצד קוד של פעולה המתבצעת על 2 המספרים הבבאים אחריו. הקודים האפשריים:
המספר 1 מיייצג פעולת חיבורת המספר 2 מייצג פעולת חסור.
כתוב תכנית המקבל כקלט את מערך action . יש לבצע את הפעולות הנדרשות בהתאם לקודים ולאחסן את התוצאות במערך result . פלט האלגוריתם : result/
הקוד שלי -
קוד:
import java.util.*; public class Arrpage19ex19 { static Scanner reader=new Scanner(System.in); static public void main(String[]args) { int action []=new int[6]; int result []=new int [2]; System.out.println("enter 1 or 2 and than 2 number"); action[0]=reader.nextInt(); action[1]=reader.nextInt(); action[2]=reader.nextInt(); System.out.println("enter 1 or 2 and than 2 numbers"); action[3]=reader.nextInt(); action[4]=reader.nextInt(); action[5]=reader.nextInt(); for( int i=0;i<result.length;i+=3) { if (action[i]==1) { result[i]=action[i+1]+action[i+2]; } else { if(action[i]==2) { result[i]=action[i+1]-action[i+2]; } } } System.out.println("result"); for(int i=0;i<result.length;i++) { System.out.println(result[i]); } } }

הערך הראשון אף פעם לא יוצא טוב והערך השני תמיד כאן. למה זה קורה ואיך משנים את זה?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-01-2011, 10:17
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
באמת, אבל באמת שאין לי שמץ מה אתה עושה בקוד שלך..
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Berries שמתחילה ב "במקום לפתוח אשכול חדש...."

אבל הרעיון ממש פשוט:
צור מערך בגודל מספר הספרות של המספר הנקלט.
תכניס ספרה ספרה למערך, בכל פעם תבדוק האם הספרה שאתה רוצה להכניס אינה קיימת כבר במערך(במלים אחרות אינה חוזרת על עצמה..)

הנה ממוש אפשרי..
**שים לב שבממוש שלי אני קולט אינטגר, ולכן אני מוגבל מאוד במספר הספרות.. (עד מספרים בגודל 10-9 ספרות), ואם לדייק מספרים עד גודל 1- 31^2
**אם תרצה לעשות זאת עם מספרים ארוכים, פשוט תהיה חייב לקלוט את המספר סיפרה, ספרה..

קוד:
import java.io.*; import java.util.Vector; public class targil1 { public static void main(String[] args) { String line = null; int val = 0; System.out.print("Plz inseet an integer :"); try { BufferedReader is = new BufferedReader( new InputStreamReader(System.in)); line = is.readLine(); val = Integer.parseInt(line); } catch (NumberFormatException ex) { System.err.println("Not a valid number: " + line); } catch (IOException e) { System.err.println("Unexpected IO ERROR: " + e); } //finish reading input from user.. Vector<Integer> v = new Vector<Integer>(); boolean b=false; for(int i=0;i<Integer.toString(val).length() && !b;i++){ Integer nextdigit=val%10; val=val/10; b=v.contains(nextdigit); v.add(nextdigit); } System.out.println(!b);//return true if no identical digits, false otherwise ... } }

נערך לאחרונה ע"י The_Equivocator בתאריך 08-01-2011 בשעה 10:45.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:52

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר