לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-01-2011, 19:59
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Homo sapiens שמתחילה ב "מה?! מה הקשר לשמאל< ולמה לכל..."

הקשר לשמאל הוא שהשמאל חרט על דיגלו את הדאגה לזכויות האדם, באוטובוסים
כאלה יש מין הסתם פגיעה בזכויות של חלק מהנוסעים. זה קצת מצחיק שקשה לך
להבין את הקשר, אבל אני בטוח שאם היה מדובר על אוטובוסים שבהם פלסטינאים
היו צריכים לשבת מאחורה הקשר היה פתאום הופך למאד ברור בשבילך. למה צריך
שמישהו ידאג לפסלטינאים? מאותה סיבה צריך שיהיה בכנסת מישהו שידאג למי שהוא
לא פלסטינאי. התפקיד של נבחרי הציבור שיושבים בכנסת הוא לדאוג לאזרחים ולעזור
להם כשהזכויות שלהם נפגעות, זה קצת מוזר שאני צריך להסביר לך את זה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-01-2011, 23:13
  Homo sapiens Homo sapiens אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.08.10
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "כניראה שיותר משתלם (כספית)..."

אם הייתי הולך על משתלם כספית אז בטוח הייתי הולך להיות על מתנחל או חרדי

גם הייתי משריץ 8 ילדים ואפילו אני לא צריך לדאוג להם כספית, כסף יש מאין!
גם הייתי מקבל על זה כסף
הייתי מקבל עוד כסף על זה שאני גונב כסף באלימות מאלה שמשלמים מיסים.
הייתי מקבל עוד כסף בגלל אלימות פוליטית
הייתי גם מקבל כסף וגם מקלל את "השמאלנים" "הבוגדים" שמהמיסים אני מקבל את אותם כסף
וכמובן הייתי מתפלל ליצור הדמיוני שמעביד את העבדים הבהמות שלי כדי שהם יעבדו ואני אקבל כסף
הייתי חיי לנצח ,לא יודע, לא ממש נראה יתרון, אז אני אוותר על זה, בעצם אני לא יכול לוותר על זה..... זה by default

ציטוט:
ובגלל זה חלק מהאנשים בשמאל קצת שכחו שגם ליהודים יש לפעמים
זכויות.

דווקא הגזע העליון של הימין שכח שגם לאחרים יש זכויות
אהה.. רגע , זה הזכות והכבוד הרב לממן את 8 הילדים שלהם, השתמטות שלהם, ולהיות הבהמות של הרב עובדיה יוסף, וכמובן בל נשכח מימון הדירות בהתנחלויות ו"מציאת" "עבודה".

לא תודה
ישן 11-01-2011, 23:34
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
אתה רק מוכיח עד כמה בורות ושנאה מנחה אותך במאבקך העצוב נגד החרדים
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי Homo sapiens שמתחילה ב "אם הייתי הולך על משתלם כספית..."

ואני חש בעל כורחי כל פעם מי שמגן על אוכלוסיה שאין לי כלום עימה, אלא פשוט איני יכול לסבול את השנאה
היוקדת פה בפורום אל מול אותה אוכלוסיה, שהיא ברובה מסכנה.

קודם כל בוא נבהיר משהו אחד, יותר אני לא רוצה לראות מושגים כמו "גזע עליון" בפורום, בטח כשהוא מופנה
ליהודי כלשהו. ההיסטוריה שלנו מספיק שחורה ועגומה כדי שלא נגרום לזילות של התקופה הכי אפלה שידע
העולם הזה.

דבר שני ומתקשר לבורות שציינתי בכותרת ההודעה: קצבאות ילדים לא מעשירות אף אחד. דווקא ב-2003
קיצצו את הקצבאות האלה כמו שקוצצים סלט דק דק. משפחה בעלת שמונה ילדים (המילה משריצים רק
מוכיחה שוב שאתה לא מותח ביקורת לגיטימית אלא פשוט שונא) תקבל מביטוח לאומי סכום של 1,544 ש"ח
(עשירים!!!, לא צריכים לעבוד!!! טייקונים!!!!). אם נלך יותר גבוה ונבדוק כמה 12 ילדים יביאו למשפחה, אז
מדובר בסכום של 2220 ש"ח בלבד.

שורה תחתונה, הגרוש וחצי הזה ממש לא מסדר את הילדים כספית, ובטח לא מוגדר כ"זהו, נשריץ ילדים ויש
משכורת". השנאה רודפת אותך חביבי, תרגע ומהר. אני לא רוצה לראות עוד הודעה מכלילה ומלוכלכת כמו
שכתבת, איני אוהב לחסום גולשים אז אנא ממך - אל תיתן לי תירוץ נוסף.

נערך לאחרונה ע"י EtEoR בתאריך 11-01-2011 בשעה 23:39.
ישן 14-01-2011, 23:03
צלמית המשתמש של TIMON the mongoose
  משתמש זכר TIMON the mongoose TIMON the mongoose אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.09
כמובן כשזה משהו לא שמאל , זהו גזע
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי Homo sapiens שמתחילה ב "אם הייתי הולך על משתלם כספית..."

כשרודפים ארי נוער הגבעות, זהו מאבק באלימות
כשמוציאים תנועה מחוץ לחוק, זהו מאבק נגד הפאשיזם.

אבל..

כמדובר בבנייה לא חוקית של "הארנבים", מעלימים עין
ככשבטי "הארנבים" פולשים לכל שטח בנגב, זהו ביוטי לחופש ההתנגדות
כשיש הסתננות של "צבים" לארצנו , זוהי רשעות להחזיר אותם לביתם האמיתי.

כשרוצים לחקור מי המקורות הפרו "ארנביים" שמממנים את גופי השמאל הקיצוני החותרים להכפשת שמה של ישראל , ישר יש דימויים של משטר אפל המונע מהזכות לחרב את מדינת ישראל, פשוט בושה וחרפה למי שמנסה לעצור את זה.

כנראה שיש פה משהו אחר עליון (אני לא אכתוב את המילה שאתה תארת נגד כל מי שהוא לא שמאל קיצוני), שמותר לו בשם המילה שמאל לעשות הכל כדי להשיג את מטרתו, לגרש, לעקור, ליסוג.

כשאני קורא את הדברים שאתה כותב אני מבין בעצם שליהודי אסור אף פעם להיות בעל גאווה לאומית, אסור לו להרים את הראש, אסור להגן על עצמן, עצם נסיונו לשמר את תרבותו ולהגדיר את עצמו כלאום נפרד כשאר הלאומים הוא גזעני ורע .

ביום שבו אני אראה אנשים בעלי דעות כמו שלך נלחמים נגד הבעיות החברתיות האמיתיות במדינה ובעולם ויבקרו את אלה שבאמת צריך לבקר , אז אני אגיד שיש שמאל אמיתי וציוני .

נערך לאחרונה ע"י TIMON the mongoose בתאריך 14-01-2011 בשעה 23:06.
ישן 11-01-2011, 22:28

אני מעריך שרוב האוכלוסיה בישראל רואה בהפרדה מעין זו כפסולה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Homo sapiens שמתחילה ב "עשרות קווי מהדרין חדשים בדרך"

וכטעם נפגם עד מאוד, אבל כל עוד לא מדובר בסיכון חיי אדם אלא נורמה בחברה מסויימת, אל לנו להיכנס
לתוך הקרביים שלהם. צר לי, אבל יש הרבה צביעות ודמגוגיה בקרב המתנגדים לעניין (באשכול ובמדינה
בכלל), כי אותם אנשים שמתעבים את זה וזועמים על "אפליית הנשים", הרבה פעמים תומכים בזכותם של
בני דודנו בקיום תרבותם, אמונתם, דתם - דווקא כשהיא מאוד לא תרבותית.

נראה מה היה קורה אילו בישראל היו מחוקקים חוק של איסור רעלות, או איסור בניין צריחי מסגדים. כן, אירופה
היא האחראית לחוקים כאלה, הנאורה, אבל פה זה היה מתקבל כצעד אנטי-דמוקרטי, גזעני, אלים ושאר ביטויים.

ישן 12-01-2011, 20:48
  משתמש זכר בנג'ו בנג'ו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05
סבבה לגמרי
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "אני מעריך שרוב האוכלוסיה בישראל רואה בהפרדה מעין זו כפסולה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי EtEoR
וכטעם נפגם עד מאוד, אבל כל עוד לא מדובר בסיכון חיי אדם אלא נורמה בחברה מסויימת.

אז בוא נפריד גם בין ספרדים למזרחים, למה לא? גם המזרחים רוצים את זה וגם האשכנזים רוצים ללמוד במוסדות נפרדים, וכמובן שזה "לא מסכן אף אחד" אז זה כבר מצויין. מי שצבוע כאן זה אתה, לתת לנורמות פרימיטיביות של צד אחד לגיטמציה ומצד שני נורמות פרימיטיביות של צד אחר הם בסדר כי "אל לנו להכנס לקרביים שלהם", אני לא רואה הבדל בין הפעלת קווי מהדרין לבין קיום של מדרכות "מהדרין" מוסלמיות באום אל פאחם שבהן נשים ילכו עם בורקות. לתת לגיטמציה דתית למוסלמים יכול להביא לטרור ולפיצוץ אוטובוסים, לתת לגיטמציה לחרדים יכול להביא לכפייה דתית ולזריקת חיתולים ואבנים על שוטרים.

ציטוט:

נראה מה היה קורה אילו בישראל היו מחוקקים חוק של איסור רעלות, או איסור בניין צריחי מסגדים. כן, אירופה היא האחראית לחוקים כאלה, הנאורה, אבל פה זה היה מתקבל כצעד אנטי-דמוקרטי, גזעני, אלים ושאר ביטויים.

"חוק הרעלות" בצרפת זה לא בידיוק חוק נגד רעלות אלא חוק נגד לבישת אביזרים דתיים בבתי ספר, אבל כולם אני מניח שיודעים למה הוא בא כמשקל נגד, בשוויץ מדינת השוקולד, השעונים והסקי אכן יש חוק כנגד בניית צריחי מסגדים. האירופאים וחלק גדול מהעולם צבוע, זה לא חדש, אבל "חוק רעלות" הוא חוק שיהיה בעייתי לך לחוקק במוסדות חינוך כי יש לך גם רוב יהודי. לגבי חוק מסגדים שיגביל את בניית צריחיהם ו/או יגביל את עוצמת הקול מהרמקול אני מקווה שיהיה לנו אומץ לחוקק חוק כזה.
ישן 13-01-2011, 18:11

בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי בנג'ו שמתחילה ב "תבור"

אי אפשר לקבלו ע"פ תפיסת העולם שלך - שלהם כן. זה כל העניין, והכל נכתב פה מנקודת
ראותך - אז מי הצודק? אתה? הם? הדמוקרטיה? המסורת? הדת? הכל יחסי בחיים.

בסרט "ים כחול עמוק" הייתה דמות של טבח שחור, מצחיק, ציני. הוא אמר לאחד האנשים בסרט
משפט כדי תאר את המילה יחס: "אם תיגע בסיר רותח, שנייה תיראה לך כמו שעה. אם תיגע באישה
חמה, שעה תיראה כמו שנייה - הכל יחסי בחיים". אז חברו ענה לו: "למדתי ארבע שנים פיזיקה
באוניברסיטת 'שקר כלשהו',וזה ההסבר הפיזיקלי הטוב ביותר ששמעתי".

הכל יחסי, תלוי מי מסתכל, לכן אמרתי והדגשתי, שכל עוד אין פגיעה בנפש ואפשר "לבלוע" דברים, אז עדיף
הרבה פעמים לבלוע ולא פתוח תיבות פנדורה, ובישראל יש הכי הרבה תיבות כאלה מאשר בכל העולם.

ישן 13-01-2011, 19:44
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "אי אפשר לקבלו ע"פ תפיסת העולם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי EtEoR
בסרט "ים כחול עמוק" הייתה דמות של טבח שחור, מצחיק, ציני. הוא אמר לאחד האנשים בסרט
משפט כדי תאר את המילה יחס: "אם תיגע בסיר רותח, שנייה תיראה לך כמו שעה. אם תיגע באישה
חמה, שעה תיראה כמו שנייה - הכל יחסי בחיים". אז חברו ענה לו: "למדתי ארבע שנים פיזיקה
באוניברסיטת 'שקר כלשהו',וזה ההסבר הפיזיקלי הטוב ביותר ששמעתי".
זה ציטוט שמיוחס (בנוסח דומה) לאיינשטיין עצמו, כהסבר לאדם הפשוט על תורת היחסות שלו.

ישן 13-01-2011, 17:43

אדון בנג'י, אני ממש לא צבוע, אני מזרחי (סוג של צבע?)
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי בנג'ו שמתחילה ב "סבבה לגמרי"

"אז בוא נפריד בין מזרחים לספרדים"? - אתה מודע לזה שכתבת את אותו הדבר? לעניין, אני ממש
לא מצדיק אפליה, אני כן טוען שאי אפשר לקבוע להם מה לעשות כי אנחנו לא יכולים לטפל בכל הבעיות.

אם היה תלוי בי, הייתי מכניס עוברים על החוק ישר לכלא, אבל בישראל יש מורכבות כל כך גדולה, ולכן
הדבר הוא פשוטו כמשמעו - בלתי אפשרי. בסוגיית בג"צ-עמנואל, אפילו שההורים שהפרידו בין ילדיהם
האשכנזים לאלה המזרחיים - נשלחו תחילה לכלא - הם שוחררו אחרי לחץ של האוכלוסיה החרדית.

היו אמורים להיות בכלא? ברור, נמצאים בכלא? לא - כי המדינה התקפלה. התקפלה כי בג"צ שקל את
הסוגיה וככל הנראה החליט שעדיף לסיים את הפרשה ולא להחמירה. שיקולים של בעד ונגד, מתמטיקה
פשוטה. מה שכן, כפי שטענתי, הפשרה בין החרדים האשכנזים בפרשת עמנואל לבין המדינה, הייתה
שהם יפתחו בי"ס נפרד לילדיהם - במימון פרטי ולא מהמדינה.

אגב, לגבי ההסבר המסובן שלך לחוק הרעלות - שטויות. החוק לכאורה נגד כל סממן דתי (שזאת אגב,
פגיעה חמורה בחופש הדת), אבל מה לעשות שהוא אומר לא לענידת סמלים דתיים גדולים ובולטים. מה
לעשות שלנוצרים אין ממש כובעים, צעיפים, חיג'אבים וכיפות להוריד - משמע, שזה שחוק שמקפח בעיקר
את המוסלמים. אם הייתה רעלה נוצרית ורוב הנוצרים היו חובשים אותה - החוק הזה לא היה בכלל עולה
בהגיג של מישהו. החוק הזה הוא חוק ברור נגד מוסלמים (יהודים הם תוצר לוואי של החוק אבל לא אלימים
כמו המוסלמים אז לא תראה התפרעויות) ונגד ההתפשטות ההמדבקת שלהם באירופה.

יותר מזה, מותר סמלים קטנים כמו שרשרת של צלב או מגן דוד (עוד הוכחה שלא העיזו לפגוע כלל בנוצרים
כי רבים מהם עונדים שרשרת עם צלב על צווארם).

חוק בניית צריחי המסגדים - הוא עוד חוק מעוות וגזעני מאחת המדינות היעני נאורות ופלורליסטיות. תן לי לנחש,
זה פוגע בנוף המדהים של שווייץ. מה עם בלגיה? בשמפורש הוציאה חוק נגד כיסויי ראש של נשים (כן, חוק
אנטי-מוסלמי בלבד), מה עם איטליה? כל אלה הם "חוקים נגד סממנים דתיים"? אם אתה לא תמים, מה אתה?

אם בחצי מדינות אירופה יצאו נגד כיסויי ראש (שהגיעו במסות למדינות בעקבות מוסלמים כמובן), אזי למה מבחינה
דמוקרטית אי אפשר לחוקק פה חוק כזה? הסיבה שזה לא יתקבל פה זה שקודם כל, אנחנו הרבה יותר
דמוקרטים מ"הדמוקרטים" ההם. דבר שני, כמו שכתבתי בהתחלה - המורכבות של ישראל, ההיבטים,
הפולמוסים העמוקים, השנאה הגדולה בעולם - לא מאפשרים לנו לעשות כרצוננו.

ואם זה לא היה ברור, אני נגד חוקים לפגיעה בדת. לדעתי החוקים של הצריחים\רעלות הם חוקים מגוחכים ואנטי-
דמוקרטיים. אני כן חושב שיש למצוא פתרון לבעיה המוסלמית (זאת בעיה כלל עולמית),אבל החוקים האלה
סתם מגוחכים והוציאו את המדינות המחוקקות בפרצופן האמיתי (זה דווקא מרצה אותי).

נערך לאחרונה ע"י EtEoR בתאריך 13-01-2011 בשעה 17:52.
ישן 13-01-2011, 18:35

בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "אדון בנג'י, אני ממש לא צבוע, אני מזרחי (סוג של צבע?)"

[QUOTE=EtEoR
לעניין, אני ממש לא מצדיק אפליה, אני כן טוען שאי אפשר לקבוע להם מה לעשות כי אנחנו לא יכולים לטפל בכל הבעיות.
[/QUOTE]

אי אפשר לקבוע להם מה לעשות אבל אי אפשר להגיד מצד אחד שהאוטובוס הוא בית כנסת ומצד שני להגיד שזה תלוי בהסכמה של הנשים לשבת מאחורה, זאת לא סתירה בעינייך? זה לא נותן הכשר לכפייה של חרדים על נשים לשבת מאחורה? אני מניח שהתשובה היא כן, ולכן אני לא חושב שאפשר להתפשר בעניין הזה בנוגע לתחבורה הציבורית, אם הם רוצים קווי מהדרין, שיעשו לעצמם קווים פרטיים שיהיו פתוחים לחרדים ובהם יהיה מותר לעשות הפרדה, זה עוד אכשהו לגיטימי.

ציטוט:
חוק בניית צריחי המסגדים - הוא עוד חוק מעוות וגזעני מאחת המדינות היעני נאורות ופלורליסטיות. תן לי לנחש, זה פוגע בנוף המדהים של שווייץ. מה עם בלגיה? בשמפורש הוציאה חוק נגד כיסויי ראש של נשים (כן, חוק אנטי-מוסלמי בלבד), מה עם איטליה? כל אלה הם "חוקים נגד סממנים דתיים"? אם אתה לא תמים, מה אתה?

ברור שאלו חוקים נגד המוסלמים, לכן אמרתי, "כולם אני מניח שיודעים למה הוא בא כמשקל נגד", במשפט.

ציטוט:
ואם זה לא היה ברור, אני נגד חוקים לפגיעה בדת. לדעתי החוקים של הצריחים\רעלות הם חוקים מגוחכים ואנטי-דמוקרטיים. אני כן חושב שיש למצוא פתרון לבעיה המוסלמית (זאת בעיה כלל עולמית),אבל החוקים האלה סתם מגוחכים והוציאו את המדינות המחוקקות בפרצופן האמיתי (זה דווקא מרצה אותי).

חוק נגד רעלות, אכן בעייתי, חוק נגד צריחי מסגדים, גם בעייתי, חוק נגד עוצמת הרמקולים מהמסגדים, למה שיהיה בעייתי? בנאדם לא צריך לשמוע מואזין ממרחק של קילומטר, זכותם להפעיל רמקולים במסגד, זאת לא זכותם שכל הסביבה הרחוקה גם תשמע את זה.
ישן 15-01-2011, 11:04

בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "מנסים להסביר לך שוב ושוב -..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי EtEoR
מנסים להסביר לך שוב ושוב - אלה לא קווים ירושלים ת"א או רעננה, אלה קווים ייעודיים שנוסעים בהם אנשים
מהאוכלוסיה החרדית בלבד, אם לא 99% ממנה. על כן אגד, כחברה כלכלית, מתייחסת ברצינות לדרישות האוכלוסיה
החרדית כי היא קבוצה חשובה לאגד. אם החרדים היו זניחים - אגד לא הייתה מקצה עבורם קווים ייעודיים.

אגד רוצה את טובתה הכספית, שזה לגיטימי, אבל זה שאתה מכשיר אפליה זה כבר פסול וצריך להיות תמים בשביל לחשוב שנשים חרדיות שלא רוצות את ההפרדה באמת יהיו יכולות לשבת איפה שהן חפצות, גם נשים חילוניות (שגם אם כמעט לא נוסעות בקווים האלו בכל זאת יכול להיות שיש כאלו שיש להם משפחה בישוב חרדי) שיסעו בקווי המהדרין יהיו נתונות ללחץ מצד הנהג והנוסעים שיגידו להם להכנס מאחורה. וזה עוד מבלי לציין שאגד ודן מקבלות סובסידות מהמדינה ושאם אני לא טועה חלק מהקווים הם במחירים מוזלים..

אני מרגיש מטומטם להסביר מה מסריח בכלל בהפעלה של קווים כאלו ולמה זה פסול שנשים יעלו מהדלת האחורית.
ישן 15-01-2011, 15:25

עכשיו אני מכשיר אפליה. חמוד מצידך :)
בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי בנג'ו שמתחילה ב "[QUOTE=EtEoR]מנסים להסביר לך..."

קודם כל, כבר הבהרתי שאני מתנגד להפרדה כזאת. אני חושב שהקיצוניות הזאת לא צריכה להתקיים. אם תשאל את הנשים החרדיות שאתה מדברר במקומן - תגלה שהן לא רואות בזה אפליה. תן לי לנחש שלא ראיינת אישה חרדית שטענה לקיפוח - אז אנא , אל תסנגר על מי שלא ביקש את הגנתך.

אני שוב חוזר לעניין הנורמות והיחסיות - הרבה דברים שעושים פה, לא עושים שם. ביפן אסור לירוק על המדרכה (מקבלים דו"ח), בישראל זאת שגרה של ערסים ולעיתים גם של פרחות. הכל יחסי, הכל מנקודת ראותך (כי עובדה שהקווים האלה מתקיימים, וזה תוך ידיעת הרשויות\בתי-המשפט\המשטרה\המדינה).

נערך לאחרונה ע"י EtEoR בתאריך 15-01-2011 בשעה 15:32.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:12

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר