לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-03-2011, 13:02
  טבריה בליבי טבריה בליבי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.04.09
רואה את הנולד - אפילו מדוייק יותר מהאולטראסאונד

בטבריה,יש נשים הרות שמאמינות למרים
הרואה את הנולד ולא לתוצאות בדיקת האולטרא סאונד הרפואית.
יש כאלה, שלא רצו לדעת גם אם תלדנה תינוקת או תינוק. מינו של העובר פחות חשוב,העיקר שיהיה בריא.אך רובן של הנשים ההרות רוצות מאד לדעת .הסקרנות הנשית והכיף בידיעה מראש של :"יש לי בן" או "יש לי בת",כשהכל תועד אפילו באמצעות צילומים וקלטות וידיאו.
.מרים הטבריינית בת ה- ,55היתה כזו שתמיד ידעה את חדשות ההריו...ן הוכח שהיא רואה את הנולד. יודעת לפעמים טוב יותר מהאולטרה סאונד ( שלא מדייק במאה אחוז)

ומעשה שהיה :גברת אחת צעירה שהיתה בחודשי הריונה המתקדמים,חזרה מבדיקת אולטרא סאונד,עם התוצאות ששמחו אותה ואת בעלה מאד:
"יהיה לנו בן" היא מיהרה לבשר לבני משפחתה העניפה.
אך חמתה הספקנית , סיפרה לה על מרים שרואה את נולד.
"תלכי אצלה היא יודעת מה יש לך בבטן" יעצה בעלת הנסיון לכלתה הצעירה .ומה אמרה מרים ?"יש לך בת ".מי צדק בסוף? מסתבר שהאולטרא סאונד לא דייק . מרים ראתה גם הפעם את הנולד. במקרה הזה ,את הנולדת...
www.seagalilee.com
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-03-2011, 13:45
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי טבריה בליבי שמתחילה ב "רואה את הנולד - אפילו מדוייק יותר מהאולטראסאונד"

למה שמישהו שהלך לבדיקת אולטרא-סאונד ילך לאחר מכן גם לבדיקה של איזו שאמאן שקר כלשהוא? וגם אם האולטרא-סאונד "לא מדוייק ב-100%", בפעם הבאה שתיעשה בדיקת אולטרא-סאונד התוצאות תהיינה יותר מדוייקות.
חבל ללכת ולבזבז זמן (וכסף? בוודאי) על איזה נביא בשקל שכל ה"יכולת" שלו היא לנחש דבר שהסיכוי שלו לנחש נכון הוא 50%... תאמין לי, אם היו אומרים לי שהסיכוי שלי לזכות בלוטו הוא 50%, הייתי ממלא טופס כל יום.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:18

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר