לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-03-2011, 00:52
  Cfox Cfox אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ck5760 שמתחילה ב ""משטרה עלובה ועייפה""

לפני כמה שבועות פרצו לי לדירה וגנבו לי מחשב נייד וארנק. הסתבר שפרצו גם לבעלי הבית. השוטר שהגיע דבר ראשון התלונן לסבתא למה הבת שלה ובעלה העזו ללכת לעבודה אחרי שפרצו להם, במקום להתקשר למשטרה ולחכות שיבואו... אחרי שיצאנו מהבית שלהם, הוא קפא במקום ואמר שהוא מפחד מהכלב שלהם, שאפשר בקלות לחשוב שהוא רק פסל נוי מרוב שהוא רקוב. אין כמו לשמוע מהשוטר "אל תראה אותי ככה, אני פחדן"...
המז"פניק הגיע יותר מאוחר, כשלא הייתי בבית. הוא לא הצליח להיכנס לדירה שלי, וכשהוא ניסה לקחת טביעות אצבע מתיק שנגנב מבעלי הבית ונמצא בחצר סמוכה, הוא נכשל לפתוח את המזוודה של הערכה...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-03-2011, 19:08
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
למה שלא תציין את שם השוטר? אם הוא נהג מתחת לכל ביקורת הוא ראוי להוקעה
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Cfox שמתחילה ב "התחנה היא קרית מלאכי, אני לא..."

זה מאפיין את הבעיה של ביקורת על המשטרה ובכלל, על ידי רוב האזרחים:
אנשים מתלוננים בסלון מול הטלוויזיה ובפורומים באינטרנט אך מוכנים לעשות מעט מאוד לשיפור המצב. לצאת נגד אנשי משטרה ספציפיים שמועלים בתפקידם או לא ראויים לו מסיבות אלו ואחרות-זאת מצווה משום שזה ישפר את המערכת.
וזה רק דבר קטן אחד שאפשר לעשות. אני לא חושב שאתה בהכרח שקרן (אם כי אני כמובן לא מכיר אותך) אבל בהחלט ייתכן שאתה מגזים וכותב באופן מוטה על ידי הלך הרוח שלך באותו רגע-עניין פסיכולוגי שהוא לגמרי מובן ושקורה לכולנו. אני חושב שבכל מקרה, צריך להבין שאותה התנהגות של המשטרה כפי שחווית אותה (גם אם נניח כרגע שהתיאור שלך מדוייק לחלוטין) באה על רקע התנאים הבלתי אפשריים שבהם פועלים שוטרי הסיור (שהם השוטרים שבדרך כלל תיתקל בהם בנסיבות כאלו). כח האדם דל מאוד, ומוחזק במידה רבה על ידי מתנדבים ואנשי (ילדי) שח"מ וגם אלו וגם אלו אינם בנויים מנטאלית ו/או מקצועית להתמודד באופן מלא עם העבודה המורכבת שיש לאיש המשטרה. כך, השוטר שפגשת יכול היה להיות אחרי משמרת של 12 שעות אותן בילה ללא גיבוי הולם, ללא ציוד אופטימלי ותוך ידיעה שבמקרה של הסתבכות לא בטוח שיהיה לו גיבוי מערכתי וגם מתוך הבנה שאין לו ולמערכת הכלים לטפל בחלק מהאירועים (למשל-בפריצות). עבדתי עם שוטרים שהיו אנשים נהדרים, חדורי מוטיבציה. אבל בתנאים האלו קשה להשביע את רצון הציבור. אז אם המצב חורה לך (כפי שהוא חרה לי בזמנו) אתה יכול להתנדב (אומנם המתנדבים יעילים פחות מהשוטרים המקצועיים אבל זה יותר מכלום) ואם אין לך זמן להתנדב אתה יכול לעודד אחרים לעשות זאת. אתה יכול להכנס לפעילות פוליטית שמטרתה ללחוץ על הפוליטיקאים להגדיל את תקציב המשטרה ולחולל בה רפורמות ארגוניות ומקצועיות ואתה יכול סתם לבחור בבחירות באותה מפלגה שתתחייב להגדיל את מספר השוטרים הכחולים בישראל כך ששיעורם יחסית לאוכלוסיה יהיה דומה לזה שבארה"ב. לרדת על השוטרים ככלל (תוך שימוש בדוגמאות לא מזוהות), זה בעיקר מזיק, ולו משום שזה פוגע במוראל של אותם שוטרים שכן עושים את עבודתם כמו שצריך.
ישן 27-03-2011, 10:14
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
פעם להתחתן עם לא יהודי/ה או לעבור לדת אחרת היה איום ונורא
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי op9090 שמתחילה ב "הקיבוצניקים היו נקראים..."

גם בקרב הקיבוצים.

כיום, אפילו להגיד את המילה יהודי, וגם המילה ציונות זה כבר משהו שיש כאלו שמתביישים בזה.

ויש שיוצאים אפילו נגד הדברים הכי בסיסיים כמו ברית מילה.

בין מקימי המדינה לא היו תופעות כאלו. למרות שגם אז היה המון רשעות כמו אלטלנה וילדי תימן. אבל כולם היו בטוחים שנשארים יהודים.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 27-03-2011 בשעה 10:17.
ישן 27-03-2011, 17:48
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
להתחתן עם לא יהודיה מעולם לא היה ענין "איום ונורא" בקיבוצים
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "פעם להתחתן עם לא יהודי/ה או לעבור לדת אחרת היה איום ונורא"

ויעידו המקרים המרובים למדי של נישואין עם מתנדבות. לקיבוצים הייתה בזמנו התנגדות לדת בכלל, כך שאם מישהו היה בוחר להתנצר (נאמר) זה היה נתפס כמאוד מאוד מוזר. למיטב ידיעתי, מקרים כאלו היו נדירים עד לא קיימים.
מעבר לכך, היהדות מיוחדת משום שהיא הדת האחרונה בעולם שהיא דתו הייחודית של עם ולא דת אוניברסלית. לא ניתן להפריד בין הדת היהודית ובין הלאום היהודי (להבדיל מזה הישראלי-כפי שה"כנענים" ניסו לקדם בזמנו). גם יהודי חילוני לחלוטין ואף אתיאיסט הוא עדיין יהודי מבחינה דתית (ולכן גם לאומית) אלא אם כן המיר את דתו באופן אקטיבי, ואני לא בטוח שאפילו במקרה כזה הוא מאבד לחלוטין את זהותו היהודית בראי המסורת.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:53

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר