לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-03-2011, 19:31
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
ושוב מסתבר ש"הלשכה הדולפת של ביבי", לא באמת דולפת...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי looopy שמתחילה ב "יורם כהן ראש השב"כ הבא"

במשך כל החודשים האחרונים דווחנו שסגנו של ראש השב"כ היוצא, הוא המועמד המוביל והוא זה
שיזכה במינוי. בלוגר אוטואנטישמי אחד אפילו הלך צעד קדימה וחשף את שמו של הסגן (ועיתונאים ישראלים
ציניים מיהרו ללכת בעקבותיו). הפרשן המשובח, אמיר אורן, כבר פירט לנו את קורות חייו של האיש שחשב
שימונה http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1217161.html והנה מסתבר שוב, שהעיתונאים לא
באמת יודעים מה מחליטים בלשכה.

אני לא מכיר את שני המועמדים, שלפחות עפ"י הרקע האישי שלהם, נראים כראויים ורציניים - אבל אני לא
באתי לעסוק בהם, אלא בתקשורת, ששוב ביזתה עצמה כשהסתבר שוב שההשמצה הקבועה לגבי לשכת
ראה"מ, הוכחה שוב כבולשיט.

הלשכה הזו לא דולפת - וראוי לקחת זאת בחשבון בכל פעם שאחד מהאטילות למיניהם, מביא לנו "סקופ
בלעדי מתוך הלשכה"...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-03-2011, 14:52
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
מצטער, יש לי בעיה עם משקפי שמש.
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "אני רואה שא' וי' אלו שמות נפוצים לבחירת ראש השב"כ"

נראה לי שאלעד הוא המתאים מכל אחרי משימה חשאית כמושתל בעורף העויין במשך אי אלו שנים.

יש דברים שעוד אסור לדבר עליהם והייתי מספר לך על הפעם שבה רזי ברקאי קיבל מלח בקפה שניה אחרי שראיין את דובר ניצי הג'יהאד בלבביות וגם הייתי מספר לך מי שם נעצים על הכסא של יעל דן...

אבל ללא ספק הפעם בה סיכן עצמו א. [המונה במוסד גם E] יותר מכל - הייתה מסיבת פורים הגל"צית בה שם נפשו בכפו, התחזה לשיכור והסתובב בין המוזמנים תוך שהוא נלחם בשתיינות וממחזר בקבוקים... אני חושב שהוא קיבל על זה "צל"ש-טוניק" או משהו כזה...

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 29-03-2011 בשעה 15:06.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:42

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר