לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-05-2011, 01:47
צלמית המשתמש של fcf
  משתמש זכר fcf fcf אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.09.05
שלח הודעה דרך ICQ אל fcf שלח הודעה דרך MSN אל fcf Facebook profile
דעתכם לגבי פרוייקט חדש - SuperPrice

שלום.
אני סטודנט לתואר במדעי המחשב (שנה אחרונה).
בסוף השבוע יש לנו יום פרוייקטים בו אנחנו מציגים את פרויקטי הגמר שלנו בתואר.

הפרויקט של הקבוצה שלי נקרא SuperPrice.

הפרוייקט הוא אתר אינטרנט המכיל מאגר מוצרים אותם ניתן לרכוש בסופרמרקטים.
כל גולש שיש לו קבלה אותה קיבל בסיום הקניה בסופר, יכול לסרוק אותה ולהעלות אותה לאתר שלנו.
האתר מפענח את הקבלה ולוקח מתוכה את המוצרים שהגולש רכש ואת המחירים העדכניים שלהם בסניף בה ביצע את הקניה. כך האתר שומר על הנתונים מעודכנים.
בנוסף קיימת אפליקציה לאנדרואיד. המשתמש סורק ברקוד של מוצר וכך הוא יכול לעדכן/להוסיף לאתר מוצר בודד.

קיימים אתרים רבים כאלו - לפני יומיים התפרסם אחד כזה בערוץ 10. ההבדל הוא שאנחנו עושים השוואת מחירים אמיתית. האתרים השונים עושים השוואה בין המוצרים שקימים באתרי המכירות און-ליין של הסניפים. (כי קורנפלקס בסניף מגה בעיר בתל אביב יהיה יותר יקר מקורנפלקס בסניף מגה בול בנס ציונה)

לאחר שהמשתמש בונה לעצמו רשימת קניות, הוא יכול לבחור כתובת או מיקום גיאוגרפי על המפה. לאחר מכן הוא מקבל רשימה של הסניפים באיזור שלו ואיזה סניף הכי זול, ממש כמו בזאפ.

אשמח לקבל ביקורות על הרעיון. האתר עצמו כבר קיים בגרסא ממש ראשונית. אפרסם אותו בקרוב.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-05-2011, 02:19
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי fcf שמתחילה ב "דעתכם לגבי פרוייקט חדש - SuperPrice"

בעיה ראשונה, קבלות מודפסות עם מספר כרטיס אשראי ופרטים מזהים אחרים.
בעיה 2, מי אומר שאתם לא תנסו להציג נתונים לטובה של מרכז קניות זה או אחר,כאשר בוחרים מוצרים מסויימים בשביל שהסל יהיה יותר זול בכאילו כמו ג יפית או מפרסם אחר שמקבל על זה כסף?

לא נראה לי שאתר כזה יתפוס ואני לא יכול לתת בו אמון אישית. אישית אני קונה אצל רמי לוי,סופרסל דיל וסופר שלי,שוק ירקות ובמכולת שכונתית וככה יוצא לי הסל הכי זול.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 30-05-2011 בשעה 02:21.
ישן 30-05-2011, 08:23
צלמית המשתמש של sheep
  sheep sheep אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי fcf שמתחילה ב "דעתכם לגבי פרוייקט חדש - SuperPrice"

הרעיון עצמו מצוין, הביצוע לדעתי צריך להיות יותר זהיר.
OCR לא תמיד מדייק, סריקה וזיהוי טקסט לבד יזינו לך מוצרים בשמות לא נכונים ועם מחיר לא נכון.
אחרי סריקת הקבלה צריכה להיות תצוגה של הקבלה והניתוח שלה למשתמש באתר שהעלה אותה כדי שיוכל לתקן מה שזיהוי הטקסט פירש לא נכון. אחרי שהוא יאשר אדמין יצטרך לבדוק את זה.

* המכונה שסורקת צ'קים בבנק נותנת לך להכניס את סכום הצ'ק בעצמך - אני מניח שבן אדם עובר על זה אחר כך ובודק אם המספר על הצ'ק תואם את המספר שהקלדת. (למרות שצ'קים זה כתב יד, יותר בעיה לעשות OCR לזה מאשר לקבלה מודפסת)

צריכה להיות אפשרות להתייחס לכל מוצר בנפרד ולציין "מחיר מבצע", "2 מוצרים יחד", "3 מוצרים יחד". שיוצגו בנפרד בנתוני המוצר לאחר מכן כדי שאנשים יבינו מה המחיר שהם רואים.

ישן 30-05-2011, 10:40
צלמית המשתמש של fcf
  משתמש זכר fcf fcf אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.09.05
שלח הודעה דרך ICQ אל fcf שלח הודעה דרך MSN אל fcf Facebook profile

תודה על התגובות

בנוגע לאמינות האלגוריתם - כמובן שלפני עדכון בסיס הנתונים אנחנו מאפשרים למשתמש לוודא את אמינות התוכן שנסרק.

לגבי סורק בבית - אנחנו בודקים אפשרות של פיתוח אפליקציה לסריקת קבלה דרך האנדרואיד - הנחת הפלאפן על מתקן פרספקס והזזת הקבלה. הבעייה היא ההבדל באיכות התמונה. אני יכול להגיד לכם שבפלאפון שלי (דיזייר) יש התאמה של 50% בנתונים שצולמו לעומת כמעט 98% בקבלה סרוקה באותו הסניף.

מבצעים - לאחר שיהיה לנו בסי נתונים מבוסס כמובן שנוכל לתכנת מודול של מבצעים, כרגע אנחנו עובדים על הבסיס.

ולגבי זמינות הנתונים - חשוב לנו כרגע לקבל לפחות מחיר אחד על כל מוצר בכל סניף בארץ. האתר עצמו לא בא במטרה למצוא מחיר מדוייק (כמה הקבלה שלך תעלה בסניף הזה) אלא למצוא בערך הפרש מחירים בין סניפים שונים, כי אף אחד לא מאמין לאברי גלעד כשהוא מחזיק בטלוויזיה שתי קבלות ואומר שהקבלה של מגהבול יותר זולה.

ישן 30-05-2011, 15:37
צלמית המשתמש של קוביבי
  משתמש זכר קוביבי קוביבי אינו מחובר  
מנהל פורום מערכות הפעלה - הרובע המייקרוסופטי.

חבר מתאריך: 07.10.04
LinkedIn profile

כמו שטאלאוס אמר - הבעיה היא לגרום לאנשים להעלות קבלות.
קח את waze לדוגמה, הם נותנים לאנשים תוכנת ניווט בחינם, כל-עוד אתה מחובר לאתר ואומר להם איפה אתה נמצא בכול פעם - ככה הם מקבלים את המהירות שלך ויודעים מה מצב התנועה.

מעבר לזה - הם נותנים "נקודות" על כל דיווח שאתה נותן (ופותחים אפשרויות דביליות כמו אוואטארים מיוחדים למי שצבר הכי הרבה בחודש האחרון או משהו כזה) - דבר שגורם לאנשים לדווח/לסלול כבישים וכו'
אתה צריך למצוא דרך לגרום לאנשים לרצות להעלות את המחירים, דוגמה - אפשרות להרחיב תחום חיפוש, סטטיסטיקות, הבטחות למבצעים עתידיים למעלים הגדולים (אם זה יעבוד - נניח ומגה של אברי ירצו למשוך לקוחות - אז יציעו מחירים לגולשי האתר, תן את המבצעים למעלים המצטיינים של החודש ותגזור קופון)

הבנת את הרעיון, כדי לקבל מידע - אתה צריך לגרום לאנשים לרצות לתת לך אותו

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:03

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר