לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-06-2011, 20:05
  בנו בנו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי raziel92 שמתחילה ב "[שאלה] חפיפה לעובד חקר מודיעין"

אפשר בוודאות להגיע לתפקיד הזה גם בלי מיונים. אפשר גם לעשות את התפקיד הזה בלי הקורס שיש בבה"ד 15 אלא רק באמצעות חפיפה.

בכל מקרה, אם תתעקש ותראה שאתה יודע בוודאות שזה אפשרי - יש סיכוי שיתחשבו.
אני אישית אפילו מאמין שקצין המיון שתראה לא יכיר בהכרח את האפשרות הזאת, אבל תצטרך להתעקש וללמד אותו שזה כן אפשרי, ואז הוא אולי יבדוק מה אפשר לעשות עם זה.

תגיד לו שאתה יודע שיש 3-4 מחזורים בשנה של הקורס, ותגיד לו שאתה יודע שמבחינת נתונים אתה מתאים לתפקיד, ושאתה יודע שאתה יכול לעשות את התפקיד גם רק עם חפיפה ובלי הקורס.

יש עוד אפשרות וזה לנסות לבקש לראות קצין מיון של חמ"ן בגלילות. אחת האפשרות היא פשוט להגיע לחמ"ן בתור כלום, ומשם ללחוץ ולדבר עם מי שצריך.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-06-2011, 20:11
  בנו בנו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.09
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי raziel92 שמתחילה ב "קודם כל תודה רבה על התשובה...."

ציטוט:
לגבי להגיע לדבר עם הקצין מיון של החמ"ן - אני צריך לדבר איתו אחרי הגיוס או לפני?

אחריי הגיוס. הכוונה היא שתגיע בתור תקן כלשהו לחמ"ן, לצורך שיבוץ כלשהו . ואז תוכל לנסות לדבר שם עם קצין המיון שלהם (יש להם דבר כזה).

העניין זה להגיע על תקן כלשהו לחמ"ן. תבקש להיות מסופח לחמ"ן (לגלילות) ותצהיר שאתה רוצה להיות מסופח שם מתוך כוונה לפגוש קצין מיון שלהם, שהוא כנראה בקיא יותר מקצין המיון בבקום בנושאים הקשורים לחמ"ן - כי הוא יודע שזה בהחלט אפשרי להיות עח"מ בלי מיונים ובלי הקורס.

בקשר לשאלה השנייה, אני חושב שלא. אבל הבנתי שזה תפקיד די גמיש ובסך הכל אם תראה עניין ותעבוד קשה אין סיבה שלא תתעסק בדברים שמעניינים אותך (אבל אני חושב שאתה בוחר מה מעניין אותך מהתחומים שבאמת נותנים לחיילים להתעסק בהם, ויש לי תחושה שאין שם כימיה. לא במקום הזה לפחות).

בהצלחה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:53

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר