לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-06-2011, 07:18
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
בעקבות הכשלון במלחמה בסמים נערכים בכנסת להרים ידיים ולהלבין את הסמים הקלים

http://news.walla.co.il/?w=/1/1829923
הוועדה למלחמה בסמים של הכנסת תדון בשבועות הקרובים בדו"ח האו"ם בנושא סמים ששפורסם בשבוע שעבר והציע לבחון את האפשרות של לגליזציה של סמים קלים. כך אמר אמש (ראשון) יו"ר הוועדה, ח"כ טאלב א-סנע (רע"מ-תע"ל) לוואלה! חדשות. עם זאת, יש להדגיש כי ייתכן שממצאי הוועדה יהיו שונים בתכלית מאלה שהתקבלו בדו"ח וייתנו אסמכתה למדיניות הקיימת היום, האוסרת על שימוש וסחר בכל סם שהוא.

בדו"ח האו"ם נקבע כי המלחמה העולמית בנגע הסמים "נחלה כישלון חרוץ", ואחד הפתרונות שכדאי לנסות כדי להתמודד עם התופעה הוא דה-קרימינליזציה של צמח הקנביס, כך שמשתמשי מריחואנה וחשיש - וייתכן שאף סמים נוספים - לא ייחשבו לעבריינים.
-------------------------------
גם זה לא יעבוד. לא לערוך ניסויים על בני הנוער שלנו!

הפתרון היחיד: חזרה בתשובה !

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 06-06-2011 בשעה 07:31.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-06-2011, 13:42
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
אתה לא דביל.. (אני מקבל את עדותך:) )
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי talaus שמתחילה ב "דווקא מתאים לי שאנשים על..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי talaus
דווקא מתאים לי שאנשים על הכביש ייסעו קצת יותר לאט: http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3899699,00.html

ועכשיו ברצינות:
זה שהוא דביל לא מעיד כלום על הסם. החוק הישראלי אוסר על נהיגה תחת השפעת סמים (כן, גם אלכוהול הוא סם). כמו ששמת לב הוא גם שתה לפני שהוא נהג.

אבל כמה דבילים יש על כל אחד כמוך?

אתה לא יכול לבוא ולומר שהשילוב בין אלכוהול ובין חשיש לא מסוכן הרבה יותר מאלכוהול לבד או חשיש לבד...

ישן 06-06-2011, 13:56
  משתמש זכר talaus talaus אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.03.02
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "אתה לא דביל.. (אני מקבל את עדותך:) )"

ברור שהשילוב מסוכן. בין אם משלבים ביניהם ובין אם לא, אסור לנהוג תחת השפעתם! כמובן שזה מעוגן בחוקי מדינת ישראל.

אבל... זה לא אמור להשפיע על ההחלטה של האם לאשר את הסם או לא. לפחות לא להיות הגורם המכריע.
אל תשכח שעל-ידי לגליזציה של הסם אתה מחסל את הפרנסה של משפחות פשע רבות ומכניס למדינה הרבה כסף ממיסים (קודם לכן בוזבז כסף, על רדיפת צרכני המריחואנה). כסף זה אפשר לתעל, בין היתר, לשיפור תשתיות הדרכים והוא יועיל לירידת מספר ההרוגים בדרכים. אז כן, מדי פעם יהיה אדם שיעבור על החוקים - עדיין בתמונה הכללית המצב יהיה טוב יותר.

אני מקווה שהועדה תהיה open-minded ובאמת תשקול דברים בכובד ראש ותעשה חושבים לעומק.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.yarntomato.com/percentbarmaker/button.php?barPosition=90&leftFill=BBC7CE]

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 06-06-2011, 14:08
צלמית המשתמש של רועי AZ

זה גם הרבה עניין של מנטליות..
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי talaus שמתחילה ב "ברור שהשילוב מסוכן. בין אם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי talaus
ברור שהשילוב מסוכן. בין אם משלבים ביניהם ובין אם לא, אסור לנהוג תחת השפעתם! כמובן שזה מעוגן בחוקי מדינת ישראל.

אסור לנהוג תחת השפעה וזה מעוגן בחוקי מדינת ישראל, ותראה איזו הפקרות יש.. תאר לעצמך איזו פריקת עול תהיה כאשר תהיה לגליזציה לזה - עצם שחרור החבל מתפרש בקלות ע"י רבים למתן אישור לעשות הכל ללא גבולות וזה מתקשר לעניין המנטליות שהזכרתי לעיל...

אבל... זה לא אמור להשפיע על ההחלטה של האם לאשר את הסם או לא. לפחות לא להיות הגורם המכריע.
אל תשכח שעל-ידי לגליזציה של הסם אתה מחסל את הפרנסה של משפחות פשע רבות ומכניס למדינה הרבה כסף ממיסים (קודם לכן בוזבז כסף, על רדיפת צרכני המריחואנה). כסף זה אפשר לתעל, בין היתר, לשיפור תשתיות הדרכים והוא יועיל לירידת מספר ההרוגים בדרכים. אז כן, מדי פעם יהיה אדם שיעבור על החוקים - עדיין בתמונה הכללית המצב יהיה טוב יותר.

לבוא ולומר שזה מחסל את משפחות הפשע, זה תלוש מן המציאות.. למה אתה חושב שלגליזציה תמנע מהם להמשיך ולנסות להשתלט על מפיצים ובעצם להתנהל כמו עד עכשיו? סתם לשם הדגמה - בנושא שהוא הכי לגיטימי וכדאי לכולנו - מחזור בקבוקים הם השתלטו ועושים ים כסף.

ואיך בדיוק תדאג להטלת מס על סמים? אתה באמת רואה דילר הולך ופותח עוסק מורשה ומעביר את חלק מרווחיו השחורים לטובת המדינה?

אני מקווה שהועדה תהיה open-minded ובאמת תשקול דברים בכובד ראש ותעשה חושבים לעומק.

ישן 06-06-2011, 15:04
  משתמש זכר talaus talaus אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.03.02
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי efekt שמתחילה ב "עדיין, אני לא סומך על נהגי ישראל, ובטח ובטח שאני לא אסמוך עליהם אם הסמים יהיו חוקים.."

הרפורמות בהולנד הן גחמות של כמה שמרנים טרחנים שלא יצליחו להשאר מספיק זמן בפרלמנט בשביל לגרום לשינויים הללו להתחולל. השינויים עליהם מדובר, אגב, נוגעים במדיניות הסמים אל מול תיירים ולא בצריכת הסמים של אזרחי הולנד.

בנוגע להצעתך, לפי מה שאני יודע יש מדינות מסוימות שנוהגות בשיטה זו - נותנים לנרקומנים סמים על-מנת שלא יגנבו ולא יעשו נזק לחברה. כמו כן נותנים להם עבודות יחסית פשוטות. אם אני זוכר נכון אז בנורבגיה יש מדיניות סמים שכזו, אבל אני לא בטוח לגבי זה.

אגב, נרקומנים יכולים לגשת לבתי-חולים בארץ ולקבל מנת מתאדון (תחליף הרואין וחומר שמשמש בגמילה ממנו) בחינם.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.yarntomato.com/percentbarmaker/button.php?barPosition=90&leftFill=BBC7CE]

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 06-06-2011, 14:29
צלמית המשתמש של רועי AZ

ארגוני פשיעה תמיד ימצאו לעצמם נישה להרוויח ממנה..
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי talaus שמתחילה ב "מחזור הבקבוקים בישראל זה מחדל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי talaus
מחזור הבקבוקים בישראל זה מחדל אחד גדול. מחזור צריך לבוא על-ידי חינוך ולא באמצעות פקדון, שהוא פתרון זמני בלבד (וגם לא ממש מיושם טוב). אבל זה נושא לשיחה אחרת.

בנוגע למיגור הפשע, אז כן. אם תאפשר לאזרחים לגדל בביתם מריחואנה ותאפשר מכירת מריחואנה ב"קופי שופס" .

אבל שיכלו לעזאזל...

ואם כל מי שרוצה יגדל לעצמו בגינה מריחואנה, איך עם תפוצה שכזו, תמנע את זה מילדים?

ישן 06-06-2011, 14:45
צלמית המשתמש של רועי AZ

א. תמיד יש ילדים שעושים מעשי קונדס
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי talaus שמתחילה ב "א. אפשר להגדיר חוקים על גידול..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי talaus
א. אפשר להגדיר חוקים על גידול רק בשטח פרטי ומגודר.
ב. כפי שיש לכל משפחה בבית בקבוקי יין ואולי אף משקאות אחרים, ואף אחד לא חושש מכך, אני לא רואה למה צריך לחשוש ממריחואנה. יש הורים ויש חינוך.

ב. האלכוהול נמצא כמעט תמיד בתוך הבית, להבגיל מצמח שנמצא בחצר, קפיצה קטנה מעל הגדר, חופן עלים ביד וקפיצה חזרה

עריכה: אגב, זו רק הצעה. המריחואנה יכולה גם להיות מגודלת רק על-ידי מגדלים שקיבלו היתר מהמדינה, בדומה למה שקורה היום עם המריחואנה הרפואית - זה עוד פתרון אפשרי.

זה בדיוק העניין, יקומו להם כל מיני מגדלים ללא אישור ויעשו מה בא להם...

אני שוב חוזר על עניין המנטליות - בארץ, ברגע שמוצאים "חור קטן בגדר" מהר מאוד היא קורסת לגמרי...

לגליזציה של סמים קלים, תביא לשטפון חסר מעצורים..

ישן 06-06-2011, 14:56
צלמית המשתמש של רועי AZ

אלה ניואנסים קטנים שחובה לשים לב אליהם
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי talaus שמתחילה ב "נו, אז ניתן להגדיר בחוק שמותר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי talaus
נו, אז ניתן להגדיר בחוק שמותר לגדל את הצמח רק בתוך חלל מקורה. אלו כבר ניואנסים קטנים. שאלו יהיו הצרות שלנו
עבריינים תמיד יהיו ובכל תחום עיסוק, השאלה היא כמה נתח הם יתפסו. לדעתי אין להם מקום גדול מדי בשוק שבו המריחואנה חוקית.

כי הם מקור הבעיות ואי ההבנות...

זה ממש מזכיר לי את הויכוח שיש לנו פה עם אנשי השמאל בקשר לסכסוך הפלסטיני.. זורקים הרבה דברים לאוויר בדבר הצורך - בגדול.. אבל מתעלמים לגמרי מן הדברים הקטנים, שהם הם שורש הבעיה (וכמובן שאנשי השמאל מתעלמים מהם, למה שזה יפריע לחזון להתממש?)

טוב זה כבר ויכוח אחר...

ישן 06-06-2011, 20:19
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "לא, אני לא. ההבדל בין מה..."

אתה בהחלט מתחכם, כי העובדה שדברים זזים לא רלוונטים לדיון בימינו אנו.

אגב, קצת לא ברור לי מה שאתה כותב היות ודווקא לפני כמה וכמה שנים מריחואנה היתה נפוצה בקנה מידה נרחב, ראה ההיפים למיניהם.

מריחואנה רפואית ושאר תרופות כשמן הן- תרופות שמותרות על ידי רופא. אני מבטיח לך שאם תתחיל להשתמש בויקודין/קודאין או משכחי כאבים אחרים ללא מרשם אתה תמצא את עצמך נרדף על ידי החוק. וזה ממש לא משנה שהן חוקיות תחת מרשם.

ניקוטין וקפאין אינם משני תודעה- הכנסתם היא התחכמות גרידא.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:52

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר