לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-07-2011, 13:23
  jc1010 jc1010 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.10
נשק מאחורי 2 מנעולים ועוד משהו

1. איך צריך לאחסן את הנשק בבית כך שאצא זכאי במידה ויגנבו לי את הנשק?
אני יודע שצריך לשים אותו מאחורי 2 מנעולים אבל השאלה שלי האם צריך לשים נשק מאחורי 2 מנעולים,מכלול במקום אחר מאחורי 2 מנעולים ומחסנית במקום אחר מאחורי 2 מנעולים או שפשוט אפשר לשים את כל הנשק, עם המכלול והמחסנית מאחורי 2 מנועלים וזהו?
2. האם המפתחות ל2 המנעולים האלו יכולים להיות סתם במגירה או שהם חייבים להיות כל זמן עליי או משהו כזה?
3. האם צריך להחביא את המפתחות כל אחד מהם בנפרד או שאפשר לשים את שניהם באותו מקום?
4. שאלה בנושא אחר- כשהלכתי עם הנשק במסע ופתחנו אלונקה היה לי ממש לא נוח עם הנשק. הוא בתלה צוואר וכשאני סוחב את האלונקה הידיים שלי מחזיקות את האלונקה אז אין לי יד פנויה להחזיק את הנשק ואז בעצם הנשק קופץ כל הזמן ופוגע בי ובאנשים אחרים. איך אפשר להניח אותו על הגוף כך שזה לא יכביד כ"כ על הצוואר,הכתפיים והשכמות(למרות שזה בתלה צוואר) ובכלל שיהיה נוח במסע ובסחיבת אלונקה?
והאם כדאי להקטין את הרצועה עד הסוף או להגדיל אותה עד הסוף?

תודה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-07-2011, 14:43
  משתמש זכר mt999 mt999 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.10.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי jc1010 שמתחילה ב "נשק מאחורי 2 מנעולים ועוד משהו"

אין חיוב לשים נשק מאחורי שני מנעולים (אם מישהו פרץ לך לבית אז מה זה משנה לו לפרוץ עוד דלת?), אבל כן צריך להפריד מכלול ומחסנית מהנשק עצמו ולהחביא אותם טוב, ככה שאם הנשק נגנב, הוא חסר תועלת בלי מכלול. אל תשבור את הראש יותר מדי איפה לשים את הנשק (הוא גדול ויהיה די קל למצוא אותו- אם מחפשים אותו), אבל אני מציע שעם המכלול תהיה מקורי ואל תשים אותו כמו אנשים אחרים בנעל הצבאית, או בכומתה. הכרתי איזה בחור ששם את המכלול בנעל הצבאית, פרצו לו הביתה, דפקו את הנשק ביחד עם המכלול, אז זה לא בדיוק עזר לו שהוא הפריד בסוף.

בקשר לרצועה ומסעות, בכללי אני לא אוהב את כל העניין של התלה חרב שדי הרבה אנשים עושים, זה לא טוב שאתה לא יכול להגיב מהר במקרה הצורך, לא צריך להגזים עם הרצועה שהנשק יגיע לריצפה, אבל תמיד טוב שאתה יכול להעביר אותו מהר קדימה ולהכנס איתו למצב כשהרצועה עליך (אפילו בהצלב), במסע פשוט תעביר את הנשק להצלב כשאתה נכנס מתחת לאלונקה, ותחזיר לתלה צוואר כשאתה יוצא....
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:36

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר