לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-06-2011, 00:22
צלמית המשתמש של shai.shai
  shai.shai shai.shai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "אשכול הנאחס השבועי בהקדשה לנהג אגד שלא עצר בתחנה של yamasnik"

כל החרא של השבוע (הציונים, הבחור... הכל) לעומת מה שקרה לאוטו שלי ביומיים האחרונים...
יום רביעי- נסיעה שגרתית ונחמדה שנגדעה בגלל ערבייה מטומטמת (לא מגזענות, אבל את צריכה להיות ממש מטומטמת כדי לעבור לפני רמזור למסלול השמאלי בלי להסתכל או בלי להעריך מרחק, ואז עוד לא להבין שהצפצופים והרכב שדוהר מאחורה- רודף אחריך) ששרטה לי את האוטו. כלבה.

והיום, קמתי להנאתי בבית לא שלי, בתמימות גיליתי מכתב מאיים + קפה או תה על כל האוטו. לגמרי.
כאילו, היה נראה לי שהאוטו לא נקי כמו שהשארתי אותו, אבל אדוני, תסלח לי. לאחר בדיקה גיליתי שהחניה אכן ל-א שייכת לך, אז האיומים של "אם תחנה פה מחר זה יגמר יותר רע", ובזבוז קנקן תה שלם על האוטו שלי זה קצת מוגזם, לא?

בכל מקרה, זה לא אצלי אז לא באמת אכפת לי... אבל הבנאדם אשכרה השקיע ממש בלשפוך על כ-ל האוטו, כולל כל החלונות, את הדבר הדביק והמלוכלך הזה (תה, לדעתי..). כאילו, סיריאסלי. מי עושה דברים כאלה?!?!?!?!!?!

ועוד נאחס- מחר מבחן. ואני לא מוכנה לא נפשית ולא שכלית כי עד אתמול לא התכוונתי בכלל לעשות אותו. אההההההההההההההה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-06-2011, 00:50
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי shai.shai שמתחילה ב "כל החרא של השבוע (הציונים,..."

ציטוט:
יום רביעי- נסיעה שגרתית ונחמדה שנגדעה בגלל ערבייה מטומטמת (לא מגזענות, אבל את צריכה להיות ממש מטומטמת כדי לעבור לפני רמזור למסלול השמאלי בלי להסתכל או בלי להעריך מרחק, ואז עוד לא להבין שהצפצופים והרכב שדוהר מאחורה- רודף אחריך) ששרטה לי את האוטו. כלבה.

ואם היא לא היתה ערביה מטומטמת, אלא רוסיה, או אתיופית, או פולניה מטומטמת? למה הגזענות הזאת?

ציטוט:
והיום, קמתי להנאתי בבית לא שלי, בתמימות גיליתי מכתב מאיים + קפה או תה על כל האוטו. לגמרי.

נשמע לא טוב, קודם כל.

הבן אדם חולה נפש, איך שזה נשמע. מכתב - בסדר, אבל לשפוך על אוטו תה, קפה, זה משהו חולני.

בהצלחה במבחון, תוציאי 92.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:03

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר