לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-07-2011, 21:19
  יסעור יסעור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.02.05
לינק למחאה החברתית מי שלא כשיר לצבא לא כשיר להשרדות !!

שלום לכולם,

שמי אייל בן 39 אב לנויה בת שנה ו8 חודשים,
פה אני מופיע בכינוי יסעור

אני עובד ברשות מוניציפלית כמנהל מחלקה
ומבצע עד היום 40 ימי מילואים בשנה כלוחם ברמת סיכון גבוהה.

כשנוכחתי לדעת כי לתוכנית הישרדות שידועה במאפייני קושי מנטלי ופיזי נכנסו לפורמט ה"סלבריטאים" כמה מטובי בחורינו שמסיבה כזו או אחרת לא ביצעו שירות צבאי סדיר החלטתי להקים את הקבוצה הזו .

לא סביר בעיניי שאדם שקיבל פטור משירות חובה בצה"ל מסיבות כאלה ואחרות - מסוגל לעמוד באתגרים שמציבה תוכנית ריאליטי כהישרדות!

ואם הוא מסוגל - שיגש לוועדה רפואית חוזרת יסדר לעצמו את הפרופיל ויעשה צבא !!

אם אני שירתתי, ומשרת ומסתכן עד היום - גם החבר'ה המצוינים הללו יכולים !!

רצ"ב הלינק לקבוצה בו תוכלו להירשם

http://www.facebook.com/groups/116609355094907

שלכם,
אייל

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-07-2011, 21:41
  ohadbx ohadbx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.03.04
לא ברור לי מה אתה מנסה להשיג פה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי יסעור שמתחילה ב "לינק למחאה החברתית מי שלא כשיר לצבא לא כשיר להשרדות !!"

שיוקם צוות של משהב"ט שיישב וייראה תוכניות ריאלטי ויבדוק מי מהשתתפים שוחרר משירות ויזמן אותם שוב למבדקים?
אולי נעבור גם על רשימת הטסים לטרקים בדרום אמריקה? הרי גם כאן טמון קושי פיזי ומנטלי.
ומה עם הספורטאים המצטיינים ששוחררו במהלך השנים?

ברור לנו שזה לא יהיה. עם כל הכבוד, "מחאה חברתית" שלמעשה לא מעלה שום פתרון ריאלי למצב היא בכיינות נטו, מהסוג הנפוץ בכיתה ב' או שבוע ראשון של טירונות "למה אני כן והוא לא?".

מי ששוחררו משירות צבאי שוחררו מטעם ולפי דעת המדינה. במקום להשתלח בהם הכתובת לשינוי היא המחוקק היושב בכנסת.

** למען הסר ספק- כותב הודעה זו השלים שירות צבאי מלא.
ישן 09-07-2011, 22:10
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי ohadbx שמתחילה ב "לא ברור לי מה אתה מנסה להשיג פה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ohadbx
מי ששוחררו משירות צבאי שוחררו מטעם ולפי דעת המדינה. במקום להשתלח בהם הכתובת לשינוי היא המחוקק היושב בכנסת.

לא חשבתי על זה מהזווית הזו.
נראה לי שאתה צודק.
יש איזשהו כשל לוגי ברדיפה אחרי מי ששוחרר ע"י המערכת.
אם יותר מידי אנשים מקבלים פטור אז צריך להפנות את האצבע המאשימה אל המשחרר ולא אל המשוחרר.

לפותח האשכול:
זה ברור שבחברה שהופכת ליותר ויותר מערבית (שבה כל אחד חושב על מה שנוח לעצמו ולא על מה שטוב לכלל) אנשים צעירים ישאפו לקבל פטור. בכל מקרה, אם מישהו מקבל פטור אז זה באישור המערכת ככה שאין ממש עילה מוצדקת לרדיפה אחר מקבל הפטור.

גם (למשל) כאשר קיימת מציאות בה נערה יכולה להציג את עצמה כדתייה על מנת להשתחרר כאשר בפועל היא ממש לא, זו בעיה שצריכה לקבל פתרון ע"י המערכת כי היא זו שיצרה את המציאות הזו שבה כ"כ קל לקבל פטור.

ישן 10-07-2011, 12:34
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "1. זה היה בחצי הומור. 2. חצי..."

לא מסובך.

הזכיינית הפרטית הזאת מקבלת משאב מהמדינה, במקרה הזה ערוץ שידור.
שלא כמו מוצרים אחרים, למוצרים של ערוצי התקשורת יש השפעה על תפיסת העולם של האזרחים, ברצותם מרוממים וברצותם משפילים.

במקרה של הישרדות, מדובר בזריקת אנרגיה לקריירה של משהו שהעבודה שלו זה להיות מפורסם. (דברת על מקצוע בזוי, להיות סלב זה אפילו יותר בזוי מעו"ד שרודף אחרי אמבולנסים)
במקרה הפרטי של מ.לואיס, מדובר במשהו שהחברה הישראלית בחרה להחרים בעבר.
ערוצי הטלויזיה תמיד טוענים שהם בסך הכל נותנים לציבור מה שהוא רוצה.
אז באופן לגיטימי הוא מנסה להראות שרוב הציבור לא רוצה לראות את הנ"ל על המסך.

ישן 10-07-2011, 13:48
  ohadbx ohadbx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.03.04
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "לא מסובך. הזכיינית הפרטית..."

באיזו זכות? שוב אני חוזר ומדגיש- האנשים הנדונים קיבלו פטור לפי שיקול דעתה הבלעדי של המדינה.

מחר יקום אדם שנפגע בתאונת דרכים ויבקש להוקיע מהמסכים את כל מי שאי פעם עמד למשפט על עבירת תנועה ויצא זכאי. מחרתיים נחרים את כל מי שקיבל קצבה מהמדינה אי פעם "כי יש כאלה שמזייפים" ושבוע הבא נראה בטלויזיה רק יהודים שעברו ברית מילה.
המדינה הזו תקום ותיפול על חופש הביטוי, סובלנות וקבלת האחר והשונה. כן, גם אם לא נעים לעשות את זה. וכן, גם אם לפעמים צריך להתמודד עם קבוצה של שקרנים שמוטמעת בקבוצה של אנשים לגיטימיים עם בעיות לגיטימיות.

הערה נוספת- מה שיסעור מבקש לעשות זה לקבור את הראש בחול לנוכח הבעיה, לא לפתור אותה. הרי לא מפריע לו שאותם אנשים "פסולים" בעיניו ינהלו קריירות מצליחות ויהפכו לאנשים עשירים ומשפיעים. הרי אי אפשר למנוע ממשתמט להקים חברה ולהיות מצליח. הוא פשוט לא רוצה לראות את זה על מסך הטלויזיה שלו. אני לא חושב שאיסור להשתתף בתוכנית ריאליטי יגרום לאדם ששוקל להתחמק משירות לחזור בו. אולי יסעור חושב אחרת.
הפכנו לעם כל כך אדיש ומסוגר שלא מפריע לנו כלום כל עוד הוא לא משודר בסלון הפרטי שלי?

נערך לאחרונה ע"י ohadbx בתאריך 10-07-2011 בשעה 13:50.
ישן 11-07-2011, 00:09
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "באיזו זכות? יש לך בעיה עם..."

אני חושש שאתה הוא זה שלא מבין.

אם מייקל לואיס (או כל אדם אחר לצורך העניין) קיבל פטור משירות ביטחון במרמה, הוא צריך לעמוד לדין בבית משפט על העבירות שביצע (ישנן העבירות הכלליות של זיוף מסמכים, השגת דבר במרמה וכו', ובנוסף ישנן עבירות מיוחדות שקשורות להימנעות שלא כדין משירות ביטחון (לדוגמה, בחש"צ זכורה לי עבירה של התחלות שנותנת שנתיים בכלא וקבלת פטור משירות ביטחון במרמה שנותם עשר שנים בכלא!).

אם הפטור שהוא קיבל לגיטימי, אז זה בסדר גמור שהוא יהיה אחד מ"גיבורי התרבות" שלך, ואף רצוי. זה שקול לאדם עם תסמונת דאון, שנפגע ממוקש ברמת הגולן וכרתו את שתי רגליו, ולמרות זאת הצליח להפוך לסלב. אותו הדבר - אדם בעל קשיים ובעיות שגרמו לפיטורו משירות ביטחון, הצליח להתגבר עליהם וללכת להישרדות, או מה שלא יהיה. זה שאתה לא רואה את המום כמו במקרה של חסר הרגליים שסובל מתסמונת דאון לא אומר שאין לבחור בעיות.

הקטע הזה שאתה מנסה לדחוף פה של "חייב להתנדב" זה גועל נפש אמיתי שמזכיר לי את ימי הטירונות: "כשאני מבקשת מתנדב אני רוצה לראות את כל הידיים מורמות, ומי שלא יתנדב..." - חבוב, זה לא נקרא התנדבות. אתה פשוט לא מבין את המילים שאתה משתמש בהן: כשאתה מטיל סנקציה בגין אי-עשיית מעשה, עשיית אותו מעשה - על-פי הגדרה - איננה התנדבות.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:27

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר