לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-07-2011, 19:03
  nivregev17 nivregev17 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.07.11
טופס 55

בע"ה

שלום.יצאתי ממשטרה צבאית,וכעת אני עובד כללי במצ"ח.ביקשתי לשרת בבסיס מצ"ח שהכי קרוב לי לבית,אבל אמרו

לי שאי אפשר,כי אין שם מקום לעוד חייל.בנתיים שמו אותי כעוזר פקיד במצ"ח בצריפין,ובעוד כשבועיים תהיה לי שיחה

עם סגן-אלוף,מפקד מצ"ח,שיחליט איפה לשבץ אותי.אני רוצה לעבור לבסיס אחר,ולכן מילאתי טופס 55.יש לי כמה שאלות:

1.לא חיכיתי 4 חודשים.הגעתי לבסיס רק ביום חמישי.לא יהיה לי עם זה בעיות?כי אמרו לי שאפשר לשלוח טופס 55 רק אחרי

כ-4 חודשים.

2.מה הסיכוי שיאשרו את הטופס?על מה הם מחליטים אם לאשר או לא,ומי מחליט על כך?גורמי הת"ש?

3.במידה ויאשרו לי את הטופס,איך התהליך הולך?תהיה לי הזדמנות לדבר עם מישהו ולומר לו בדיוק איפה אני רוצה לשרת

ובמה?אני יכול להתחרט אחרי זה?פשוט אמרו לי ששינוי השיבוץ יכול להיות בכל מקום,אם מאשרים,ולאו דווקא איפה

שכתבתי.אז אם זה באמת כך,אני יכול להתחרט ולהישאר בבסיס הקודם שלי?

4.אם אחרי חודש שוללים לי את הטופס,אני יכול למלא עוד ועוד טפסים?זה יעזור,או שבדרך-כלל אם שוללים בפעם הראשונה,

אז רוב הסיכויים שכבר אין סיכוי לשינוי שיבוץ?

5.אני עכשיו עובד כללי.זאת אומרת,שיכולים לשים אותי בכל מקום.אני יכול לבקש לשרת בתפקיד אחר שאני חושב שיותר

יספק אותי?מותר לי לבקש גם לעשות קורס ושיהיה לי תפקיד משלי?או שאין לי ברירה-וישאירו אותי כעובד כללי עד סוף השירות?

אם באמת אפשר-אז בבקשה תסבירו לי איך...

תודה רבה

יום נעים
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-07-2011, 18:09
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי nivregev17 שמתחילה ב "טופס 55"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי nivregev17
בע"ה

1.לא חיכיתי 4 חודשים.הגעתי לבסיס רק ביום חמישי.לא יהיה לי עם זה בעיות?כי אמרו לי שאפשר לשלוח טופס 55 רק אחריכ-4 חודשים.
אם יש מגבלת זמן, סביר להניח שלא ידונו בטופס שלך.
2.מה הסיכוי שיאשרו את הטופס?על מה הם מחליטים אם לאשר או לא,ומי מחליט על כך?גורמי הת"ש?
או שכן, או שלא. טופס 55 בד"כ עובר שני רמות מפקדים ומגיע למז"י. לא ברור לי על מה ביקשת 55 ולאן, אבל שירות קרוב לבית הוא לא סיבה מספיק טובה.
3.במידה ויאשרו לי את הטופס,איך התהליך הולך?תהיה לי הזדמנות לדבר עם מישהו ולומר לו בדיוק איפה אני רוצה לשרת
אם ביקשת 55, אתה מבקש מעבר ליחידה ספציפית. סביר להניח שאם אישרו, תגיע לראיון ביחידה. שם ישבצו אותך לפי הצרכים של היחידה, וינסו להתחשב ברצון שלך. אבל חשוב שתבין - הצרכים של היחידה קודמים.

ובמה?אני יכול להתחרט אחרי זה?פשוט אמרו לי ששינוי השיבוץ יכול להיות בכל מקום,אם מאשרים,ולאו דווקא איפה שכתבתי.אז אם זה באמת כך,אני יכול להתחרט ולהישאר בבסיס הקודם שלי?
לא, אין פה על תנאי

4.אם אחרי חודש שוללים לי את הטופס,אני יכול למלא עוד ועוד טפסים?זה יעזור,או שבדרך-כלל אם שוללים בפעם הראשונה,

אז רוב הסיכויים שכבר אין סיכוי לשינוי שיבוץ?
אתה יכול למלא, אבל יש סיכוי שזה לא יעבור בכלל את השלבים הראשונים. אני לא בקיא איך זה מתבצע כיום, אבל בזמני, היתה "תקופת צינון" - אתה יכול למלא טפסים, אבל הם ילכו ישר לפח
5.אני עכשיו עובד כללי.זאת אומרת,שיכולים לשים אותי בכל מקום.אני יכול לבקש לשרת בתפקיד אחר שאני חושב שיותר יספק אותי?מותר לי לבקש גם לעשות קורס ושיהיה לי תפקיד משלי?או שאין לי ברירה-וישאירו אותי כעובד כללי עד סוף השירות?
לבקש תמיד אפשר, אבל לקבל זה סיפור אחר. אם אתה מעוניין להגביר את הסיכויים שלך לקבל מה שאתה רוצה, תנסה למצוא משהו שגם ליחידה בה אתה משרת יהיה אינטרס להציב אותך. במאמר מוסגר - אצל הרבה מפקדים, חייל שפסל מקצוע ללא סיבה טובה בד"כ לא יקבל עוד קורס. חבל לבזבז הקצאה על מישהו לא יציב.
אם באמת אפשר-אז בבקשה תסבירו לי איך...

תודה רבה

יום נעים

באופן כללי, דע לך שיש לך בעיה בסיסית של גישה. המטרה של הצבא היא לא לשרת אותך, וכרגע אתה נמצא בסטטוס של הקטנת נזקים, מבחינת המפקדים - מינימום השקעה ומינימום תלות. אתה כמובן יכול להעביר את השירות שלך בתור למל"מ ממוצע ושום דבר לא יקרה, אבל הרבה הנאה לא תצא לך מזה. אולי במקום לרדוף אחרי השירות המושלם, תנסה להוציא משהו ממה שיש לך.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:30

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר