לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-07-2011, 11:31
צלמית המשתמש של Segmany
  משתמש זכר Segmany Segmany אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.01
Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
צבאי יו"ר ההסתדרות: אם נתניהו לא יסכים למו"מ עד מוצ"ש - נצטרף למחאת הדיור "בכל האמצעים"

יו"ר ההסתדרות, עופר עיני, אמר לפני זמן קצר (רביעי) במסיבת העיתונאים כי "הממשלה התאהבה במסים שלנו ולא רק בכסף שהם תכננו לגבות, אלא גם בכסף העודף. אולי האבטלה ירדה אבל רוב המתקבלים לשוק העבודה משתכרים בשכר מינימום". לדבריו, "צריך לטפל במעמד הביניים שלאט לאט הולך ונגמר. אני רוצה לומר לראש הממשלה: 'אני מצפה ממך לקרוא לכל הגורמים הרלוונטיים ולכנס אותם עד צאת השבת במטרה למצוא פיתרון אמיתי לכל הדברים שמניתי. לפתור את בעיית מעמד הביניים ולתת לזוגות הצעירים ולסטודנטים תקווה לחיות בארץ".

http://news.walla.co.il/?w=/22/1844714
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-07-2011, 16:15
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Segmany שמתחילה ב "יו"ר ההסתדרות: אם נתניהו לא יסכים למו"מ עד מוצ"ש - נצטרף למחאת הדיור "בכל האמצעים""

עכשיו בוא נראה מי כאן יכול לחזות את העתיד...
כל המחאה הזאת היא קישקוש פוליטי.
אבל המארגנים יודעים לשבת בשקט, להפך בהפגנות האחרונות דיברו על זה שאין כאן ימין ושמאל ושאר ירקות
עכשיו השאלה מתי אלו שעומדים מאחורי ההתארגנות יצאו מהחורים ויתחילו לקטוף את הפירות?
ובעיקר האם משהו מסוגל לתת שמות?
החשוד המיידי שלי זה י.לפיד, אתמול הוא שלח את אשתו להקריא סיפור באוהלים.

בנתיים אני נותן להם ציון 10 בכל הפרמטרים. החל מקצב האירועים, רתימת התקשורת, המניפולציות. ועכשיו הם גייסו את ההסתדרות.
כפי שכתב לי שונרא באופן פרטי: "ברם, אני חושב שכבר מאוחר מדי"

ישן 27-07-2011, 16:46
  משתמש זכר שפני שפני אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Segmany שמתחילה ב "יו"ר ההסתדרות: אם נתניהו לא יסכים למו"מ עד מוצ"ש - נצטרף למחאת הדיור "בכל האמצעים""

חחחח.....

יא עיוני עייני,

עוד דינוזאור ששייך למאה הקודמת.

יו"ר הסתדרות הוועדים הגדולים והמקומבנים.

אוכל חינם ומשת"פ של של כל הממשלות והטייקונים - מייצג רק את השמנת של הוועדים הגדולים וזורק לכלבים את כל השאר.

עוד סטייקים לעובדי נמל אשדוד או שיסגרו את המדינה עוד פנסיה לעובדי חברת חשמל וייקור תעריפי חשמל או שהשלטר יורד.

עבדי חברות כוח אדם?
עובדים מדרג ב' בחברות ציבוריות וממשלתיות מופרטות?
רופאים? עו"ס?
יוק!

לך הביתה כבר, טרמפיסט!

הטייקונים מפחדים מהוועדה לבחינת הריכוזיות במשק, ריכוזיות שמסכנת את הדמוקרטיה, אז הם שולחים את הכלבלב המשת"פ שלהם.
הפוטש לסלק את שטייניץ לא הלך להם אז הם שולחים את עייני.

תמורת השוחד, בדמות הפינוק של מס' וועדים, הוא הכשיר כל שרץ! הוא והפרץ שקדם לו (תשאלו את גזי קפלן).
ישן 27-07-2011, 22:54
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
הדבר שלדעתי הכי מאפיין את המחאה הזו היא סתימת הפיות לצד הימני במפה הפוליטית

ניתן לראות את כל הכתבים המזוהים בצורה מובהקת עם השמאל זוחלים החוצה מהחורים שלהם ומנסים בכוח לשכנע את כולם שהמאבק רק מתעצם מיום ליום, בעוד שהעיתונאים כלל לא מבצעים עבודה עיתונאית אלא רק מלבים את האש.
מה אפשר לעשות? התקשורת היא ברוב הגדול של המקרים השופר של השמאל בישראל, וכשהם מחליטים להציג אג'נדה מסויימת אז כולם נרתמים למאבק ומיישרים קו.
אני חושב שכל עוד לא יפתח ערוץ טלויזיה (בסגנון ערוץ 2 ו-10) ואתר חדשות (בסגנון YNET, לא אתר סטטי כמו זה של ישראל היום) שהם לא שמאלנים מובהקים - אני מוכן להסתפק בכאלה שהם לא שמאלנים ולא ימנים - אין לימין בישראל שום סיכוי כנגד 'פוטש' כזה מאורגן מצד התקשורת והאיחוד האירופאי, ולכן בברירת המחדל הימין תמיד יפסיד במאבקים כאלה.
זה לא חכם לנצח בבחירות אך להפסיד בתקשורת במשך 4 שנים רצוף עד לבחירות הבאות...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:26

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר