לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-08-2011, 19:52
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
מה אני הייתי עושה במקום נתניהו.

הייתי מזמן מסיבת עיתונאים ובה הייתי אומר את הדברים הבאים

א. הממשלה לא מתכוונת לתת לרופאים יותר כסף ממה שהבסכימה לו במו"מ, במקום זה היאמוכנה לתת עוד כסף לרופאים מתמחים ורופאים צעירים על חשבון תוספות השכר של הבכירים.

ב. המאהל ברוטשילד הוא ניסיון פוליטי שפל להשגים פוליטיים על חשבון מצוקות אמיתיות, אבל המצוקות הן אמיתיות ולכן : אץ נטפל בבירוקרטיה, נאתר כל מבנה במדינה שיכול לשמש למגורים ונדאג לכך שהוא יכנס להצע הדירות להשכרה ונבנה עוד מעונות סטודנטים. נפסיק את ההקפאה ביו"ש ונחזיר את המסתננים לארצות מוצאם.

ג. אי אפשר לשלוט במדינה בה יש ממשלת צללים, נעביר חוק שיאסור על מימון של ארגונים פוליטיים בידי מדינות זרות.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-08-2011, 10:54
  סיילו סיילו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.09.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "מה אני הייתי עושה במקום נתניהו."

1.עידוד תעסוקה:
להפסיק בהדרגתיות קצבאות לחרדים ולחייב אותם להיכנס לשוק העבודה. מי שעובד ירוויח, מי שלא רוצה לעבוד שיהיה עני. לימוד תורה זה לא עבודה ! עבודה זה שירות כלשהו למדינה ולאזרחיה שניתן לקבל עליו שכר.

כמו כן, צמצום קצבאות אבטלה לכל מי שאינו סובל מקושי בריאותי או שכלי כך שיאפשרו מחייה מינימלית ולא שקל יותר.

להגדיל היצע גני ילדים מוזלים וארוכי יום כדי לאפשר ולעודד כניסה לשוק העבודה.

2. תכנון ילודה:
להפסיק לעודד ילודה לא אחראית שמכבידה על המדינה. המדינה לא צריכה לעזור לממן 10 ילדים למשפחה.
לצמצם קצבאות ילדים כך שמעל 3 ילדים הסיוע חסר משמעות כמעט ומעל 5 ילדים המדינה לא תוסיף אגורה אומללה לסיוע הבסיסי.
מי שרוצה הרבה ילדים, שיעבוד קשה כדי לממן אותם. שלא יעשה זאת על חשבון אזרחי ישראל.

3. ריכוזיות:
לפרק חברות ריכוזיות שסוחטות את האזרח ולחייב אותם להתפרק למספר חברות קטנות יותר שמאפשרות תחרות בשוק.
להסיר בהדרגתיות מבוקרת הגבלות על ייבוא כדי להכריח חברות בינוניות להתייעל כך שיוכלו יום אחד להתחרות באופן מוצלח בשווקים בינלאומיים.

4. חינוך:
השקעה מסיבית בחינוך, ביטול הפרדה בין מוסדות חינוך.
חינוך למצויינות, יוזמה ומנהיגות כערכים מובילים, ולא "לקבל בגרות".
העלאת שכר מורים באופן משמעותי כדי למשוך אנשים איכותיים.
פתיחה של מוסדות מקצועיים במסגרת תקציב מערכת החינוך כתחליף לתיכון ותעודת בגרות שתאפשר רכישת מקצוע טכני.

זוהי רשימה קצרה של דברים, שכל אחד מהם יכות להוסיף כל כך הרבה.

אגב, הכסף לשינויים צריך ויכול להגיע מהתייעלות וקיצוצים, ולא מתוספת מסים.
ישן 02-08-2011, 15:07
צלמית המשתמש של infected aviad
  משתמש זכר infected aviad infected aviad אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.10.06
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי סיילו שמתחילה ב "1.עידוד תעסוקה: להפסיק..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי סיילו
1.עידוד תעסוקה:
להפסיק בהדרגתיות קצבאות לחרדים ולחייב אותם להיכנס לשוק העבודה. מי שעובד ירוויח, מי שלא רוצה לעבוד שיהיה עני. לימוד תורה זה לא עבודה ! עבודה זה שירות כלשהו למדינה ולאזרחיה שניתן לקבל עליו שכר.

כמו כן, צמצום קצבאות אבטלה לכל מי שאינו סובל מקושי בריאותי או שכלי כך שיאפשרו מחייה מינימלית ולא שקל יותר.

להגדיל היצע גני ילדים מוזלים וארוכי יום כדי לאפשר ולעודד כניסה לשוק העבודה.

2. תכנון ילודה:
להפסיק לעודד ילודה לא אחראית שמכבידה על המדינה. המדינה לא צריכה לעזור לממן 10 ילדים למשפחה.
לצמצם קצבאות ילדים כך שמעל 3 ילדים הסיוע חסר משמעות כמעט ומעל 5 ילדים המדינה לא תוסיף אגורה אומללה לסיוע הבסיסי.
מי שרוצה הרבה ילדים, שיעבוד קשה כדי לממן אותם. שלא יעשה זאת על חשבון אזרחי ישראל.

לא, צריך לבטל לגמרי את קצבאות הילדים. ביטול כזה יוכל בכיף לממן העלאת משכורות המורים בכמה אלפי שקלים.

3. ריכוזיות:
לפרק חברות ריכוזיות שסוחטות את האזרח ולחייב אותם להתפרק למספר חברות קטנות יותר שמאפשרות תחרות בשוק.
להסיר בהדרגתיות מבוקרת הגבלות על ייבוא כדי להכריח חברות בינוניות להתייעל כך שיוכלו יום אחד להתחרות באופן מוצלח בשווקים בינלאומיים.

אין שום סיבה לפרק סתם ככה חברות מונופוליסטיות, יכול להיות שיהיו חברות מונופוליסטיות בצדק כי הן איכותיות ואי אפשר להתחרות בכך. מה שכן צריך לעשות בעניין זה לבטל את שימור המונופולים ללא סיבה על-ידי הממשלה, ולהקל על אנשים להצטרף לתחרות בצורה הוגנת ובלי שהמונופולים ישתמשו בכוחם על מנת למנוע זאת מהם. חוץ מזה אפשר להגביר את התחרותיות על-ידי הפרטה מאסיבית ונכונה (נגיד פירוק דואר ישראל לשתי חברות והעברתן לידיים פרטיות על ידי ועדה\גוף בלתי תלויים). עם כל השאר שרשמת אני מסכים 100%.

4. חינוך:
השקעה מסיבית בחינוך, ביטול הפרדה בין מוסדות חינוך.
חינוך למצויינות, יוזמה ומנהיגות כערכים מובילים, ולא "לקבל בגרות".
העלאת שכר מורים באופן משמעותי כדי למשוך אנשים איכותיים.
פתיחה של מוסדות מקצועיים במסגרת תקציב מערכת החינוך כתחליף לתיכון ותעודת בגרות שתאפשר רכישת מקצוע טכני.

זוהי רשימה קצרה של דברים, שכל אחד מהם יכות להוסיף כל כך הרבה.

אגב, הכסף לשינויים צריך ויכול להגיע מהתייעלות וקיצוצים, ולא מתוספת מסים.
ישן 03-08-2011, 07:56
  סיילו סיילו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.09.08
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי infected aviad שמתחילה ב "[QUOTE=סיילו]1.עידוד תעסוקה: ..."

אם לפשוטי עם כמוני וכמוך זה ברור, למה שם למעלה שום דבר לא זז ? למה אי אפשר למנות אנשים מוכשרים שישמשו כפרויקטורים ויטפלו במהלכים האלה ?
למה חברי הכנסת משתמשים בזמן המוקצב להם לשרת אותנו בדיונים על מענק לרכישת חליפות לחברי כנסת, והעלאת שכר לחברי כנסת.
אני מבין שחלק גדול מהמחאה מנוצל למטרות פוליטיות, אבל אי אפשר להכחיש שיש למדינת ישראל בעיות קשות גלויות לעין, שאף ממשלה לא עושה מהלכים משמעותיים לפתור, אף ממשלה לא מחוייבת מספיק.

באופן טכני, אם מדינת ישראל היתה חברה שמספקת שירות, ואני הייתי לקוח שמשלם לה, הייתי מתחיל לחפש חברות אחרות לעבוד איתם כבר מזמן. אני, אתה ושאר חברי הפורום משלמים סכומים מטורפים ומקבלים שירות פגום ויחס מזלזל.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:54

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר