לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-04-2005, 13:25
  dandun dandun אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.04.05
רוצה מובחר- סיימתי ולא עברתי גיבוש טייס

גוייסתי ב31 למרץ לנ"מ משום מה...אני רוצה משהו רציני רציני ולמרות שראיתי שרשום במקומות שונים שנ"מ זה טוב וסטינגר בכלל טוב אני מה זה לא תופס מזה, אני סטינגר בינתיים
החלום שלי זה להיות משהו בן זונה בצבא בגלל בכל מקום ששאלו אותי רשמתי טייס (חלום) שייטת (אחרי שנכשלתי גיבוש ירד לשלישית) ומטכ"ל
בין י"א לי"ב עשיתי גיבוש שייטת כי היה אפשר לעשות בנוסף להכל מי שבגיל שיכנס ל www.idf.il/navy
נכשלתי - הלכתי להשתין וכולם כבר יצאו רצתי ספרינט עם ציוד עלי עד שהגעתי אליהם הם בדיוק התחילו לרוץ אני חושב זה היה המסע של ה8 הראשון או השני וקצת רצתי איתם ולא יכלתי יותר לצמצם את המרחק. נגמר.
היום סיימתי גיבוש טייס, היו לי פאשלות שם, באמת פאשלות שאני אוכל את עצמי עליהן כי אני יודע שאני יכול בכיף לעבור גיבוש טייס זה באמת לא קשה לדעתי ממש לא רק צריך להיות טוב, לא תותח, טוב, למרות שבכיתה שלי למשל התחלנו 15 אחד נפל על רפואי אני חושב (מה שאומר שיעשה את הגיבוש הבא) סיימנו 14 מתוכנו 4 הצליחו
ברוב הכיתות אני חושב 6 הצליחו
בקיצור אני יום שני חוזר לנ"מ, מה אני יכול לעשות לאן אני יכול להגיע כרגע
יש שמועות שאומרות שאני יכול ללכת לצנחנים בלי גיבוש או לקבל גיבוש חובלים
מישהו יכול לאמת לי את זה?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-04-2005, 13:26
צלמית המשתמש של Kirchhoff
  Kirchhoff Kirchhoff אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.04
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי SKYHAWK102 שמתחילה ב ""מחלקה 9 למה אתם מתבנג'קים?!""

המסע יום חמישי היה קל מדי.. בלי אלונקות פתוחות וקצר.. סתם כמו במסע של היום השני..

אין לי מושג למה, אבל למה שנתלונן..

*עריכה*

אחרי המסע לא היה הרבה, נראה לי הסמל שלנו סידר לנו פרוטקציה

בעיקרון צימצמנו אוהלים, כדי שתהיה פחות עבודה ביום חמישי וגם החזרנו את הציוד הצבאי

עלינו על אזרחי, והלכנו להתקלח.. לאחר המקלחת עמדנו איפה שהיינו ביום הראשון, בח' גדולה, כל אחד עם התיק צבאי שהוא קיבל.. והחזרנו את כל הציוד הצבאי שקיבלנו.

לאחר מכן חזרנו לאוהלים והסמל נתן לנו זמן להתבנג'ק (בזמן שכל השאר קיפלו את כל האוהלים האחרים) וחיכינו עד שהבנות עם הדפים של הסוציומטרי יגיעו.

נערך לאחרונה ע"י Kirchhoff בתאריך 24-04-2005 בשעה 13:33.
ישן 29-04-2005, 19:46
  dandun dandun אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.04.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dandun שמתחילה ב "רוצה מובחר- סיימתי ולא עברתי גיבוש טייס"

ציטוט: יש לי שאלה למה אתה רוצה משהו "מובחר" ולא נ"מ? זה לא מספיק בן זונה בשבילך? (אחד ממכם רשם)
בתור אחד שיודע שיש לו נתונים גבוהים ביותר ויש לו מוטיבציה תאמין לי גבוהה מאוד אומנם חסר כושר אבל זה אמורים לבנות זה בסדר...גם מפלס"ר גולני הייתי מרגיש טיפה חלש...מבין ת'עניין...ניסיתי להתעקש על טייס מטכ"ל שייטת, ה3 האלה זה דרג א'
ואני גם יודע שיש לי סיווג בטחוני מצוין ושאחרי כל זה שמים אותי בסטינגר...זה לא החלום...

מה שכן, אני מתחיל עם הזמן להשלים עם זה ולהרעיל את עצמי לזה (למרות שגם המפקד והמש"ק נתנו לי שיחות הרעלה וגם אבא שלי ואמרו לי דברים שאמרו אחרים בסטינגר ואו שמחרטטים לי כולם או שסטינגר זאת יחידת שדה קרבית לכל דבר)
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:52

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר