לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-08-2011, 20:51
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
מעניין איזה ארגון גג כאילו-חברתי, מקים "קואליציות של דפוקים" כמיטב המסורת הבולשביקית
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב ""הפורום, המהווה קואליצייה של..."

על מנת לנגח את כל מה ומי שלא מוצא חן בעיניו. מעניין מי הקים את "קואליציית נשים לשלום". מעניין מי מקים ועדות עממיות אלטרנטיביות לועדות הממשלה כמו ועדת טרטכנברג. מעניין מי מבקר כל עניין במערכת הציבורית, מתהדר באצטלה מוסרית וחברתית ומדבר גבוהה גבוהה על חופש הדעה כאשר הוא רודף את כל מי שמעז להביע נגדו ביקורת בעזרת גדודי העיתונאים העומדים לרשותו שחלק מהם קיבלו ממנו פרסים לתפארת האתיקה העיתונאית שלהם.

נו? מישהו יכול לעזור לי?

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-08-2011, 21:29
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי Sam Weller שמתחילה ב "התחמקת"

ממש לא - וזאת תגובה לך, לאורי ולמאיר.

הגינות היא לא צד חזק בשיח האינטרנטי, לדעתי האישית גם פה בפורום הדבר לא שונה (למרות שאי אפשר בכלל להשוות למצב בפורומים אחרים) - לי אישית זה נראה צבוע לחלוטין שמאשימים כל היום את התקשורת אבל מתנהגים בידיוק כמו מה שמאשימים נגדה.
מדברים על רדיפה של התקשורת ובאותו זמן פותחים עשרות אשכולות אובססיביים על כל פיפס קטן של דפני ליף או של איזה ארגון שלא אומר דברים שמוצאים חן בעיניי כמה אנשים.

הנה עוד כמה דוגמאות: בתקופת אולמרט המושג "חשודי" היה כל כך נפוץ בפורום, אבל על החשדות נגד ליברמן לא שומעים פה דבר.
בתקופת אולמרט כל קאסם זכה לעשרות תגובות נזעמות ומאות ביקורות על טיב התגובה של הממשלה, פתאום עכשיו - אחרי פיגוע שבו נרצחו 8 אזרחים, 1,000,000 תושבים חיו כל היום צמוד למקלטים במשך שבועיים, שקט מוחלט פה בפורום - פתאום זה בסדר שלממשלה יש "שיקולים מיוחדים".

אז הנה הדעה שלי - התקשורת נוטה שמאלה, זה נכון. המצב הרבה הרבה פחות קיצוני ממה שמנסים להציג פה בפורום ובפורומים אחרים.
אני לא מבין למה אנשים מציבים סולם ערכים מסויים לאחרים ולא חושבים שהם צריכים לעמוד באותו סולם ערכים.

ישן 30-08-2011, 22:01
צלמית המשתמש של looklook

אתה גוזר גזירה שווה בין מקרים שאין בינהם צל של דמיון ואז דורש הגינות
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "ממש לא - וזאת תגובה לך, לאורי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי High_Hopes
ממש לא - וזאת תגובה לך, לאורי ולמאיר.

הגינות היא לא צד חזק בשיח האינטרנטי, לדעתי האישית גם פה בפורום הדבר לא שונה (למרות שאי אפשר בכלל להשוות למצב בפורומים אחרים) - לי אישית זה נראה צבוע לחלוטין שמאשימים כל היום את התקשורת אבל מתנהגים בידיוק כמו מה שמאשימים נגדה.
מדברים על רדיפה של התקשורת ובאותו זמן פותחים עשרות אשכולות אובססיביים על כל פיפס קטן של דפני ליף או של איזה ארגון שלא אומר דברים שמוצאים חן בעיניי כמה אנשים.

הנה עוד כמה דוגמאות: בתקופת אולמרט המושג "חשודי" היה כל כך נפוץ בפורום, אבל על החשדות נגד ליברמן לא שומעים פה דבר.
בתקופת אולמרט כל קאסם זכה לעשרות תגובות נזעמות ומאות ביקורות על טיב התגובה של הממשלה, פתאום עכשיו - אחרי פיגוע שבו נרצחו 8 אזרחים, 1,000,000 תושבים חיו כל היום צמוד למקלטים במשך שבועיים, שקט מוחלט פה בפורום - פתאום זה בסדר שלממשלה יש "שיקולים מיוחדים".

אז הנה הדעה שלי - התקשורת נוטה שמאלה, זה נכון. המצב הרבה הרבה פחות קיצוני ממה שמנסים להציג פה בפורום ובפורומים אחרים.
אני לא מבין למה אנשים מציבים סולם ערכים מסויים לאחרים ולא חושבים שהם צריכים לעמוד באותו סולם ערכים.

אנחנו מאשימים את התקשורת בחוסר איזון. ברדיפה אובססיבית אחרי צד פוליטי מסוים ובהזנחה של כל אתיקה עיתונאית והמנעות משאלת שאלות קשות כשזה מגיע לצד הפוליטי האחר. פרש במונחים ישראלים הוא כלי תקשורת קטן, אפילו קטן מאוד והשפעתו, למרבה הצער זניחה. אז על מי אתה מתלונן? על אנשים שנדהמים בכל פעם מחדש מהמידע שהתקשורת מעלימה ואז מפרסמים אותו? מה כבר קרה? פרסמו שלושה אשכולות על הנלעגות של דפני ליף במקום אחד? אתה בכלל מבין שאילו התקשורת הייתה עושה את עבודתה ומציגה אותה כפי שהיא , אז כותבים בפרש לא היו מרגישים צורך לעשות את אותו הדבר? על איזה רדיפה אתה מדבר? דפני ליף , חבריה ומכריה בכלל לא יודעים מה שנכתב פה, אבל התדמית הציבורית שלהם מושפעת גם מושפעת מכל מה שכותבים אצל הפרולטרים פישמן ומוזס. לכן, כאן אין "רדיפה" ושם יש.. כאן יש דעות מגוונות (כמו שלך ושל ירון ושל אחרים) ושם כמעט ואין.

גם במקרה אולמרט אתה גוזר גזירה שווה במקום שאין כזו. ליברמן חשוד בפרשייה אחת הנמשכת כבר שנים, אולמרט היה חשוד (בשלב זה או אחר) באיזה 5 או 6 פרשיות שונות ומסועפות ולכן זכה לכינוי "חשודי" . מובן שככל שהתקשורת מסתירה יותר, כותבים כאן נזעקים לגלות יותר, בדיוק כמו במקרה ליף ברור שנעסוק בכל מה שהתקשורת הממוסדת לא מציגה, אחרת אין מספיק סיבות לכתוב ולקרוא כאן.

ממשלת השמאל של אולמרט (וקודמו שרון) שתקה במשך שנים על גבי שנים. לא על מטח טילים אחד אלא על מאות. אבל בכל זאת אתה גוזר גזירה שווה. הולך רגל שחוצה את הצומת באור אדום הוא עבריין. רוצח גם הוא עבריין ובכל זאת, ראה זה פלא, כולנו מזדעזעים יותר מהמקרה השני. הנטייה של אנשי שמאל למצוא "מקבילות" לחידלון מתמשך של השמאל בדמות כשלון בודד, רע ככל שיהיה , של הימין ותוך כדי לדבר על "צביעות" אינו שיא חדש של יושר אינטלקטואלי.

ישן 30-08-2011, 21:05
צלמית המשתמש של looklook

אם קשה לך "להבין" אנחנו "נסביר"
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "א. אני לא מבין למה זה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי High_Hopes
א. אני לא מבין למה זה מעניין.
ב. אני לא מבין במה זה שונה מכל הארגונים הימנים שקוראים לפטר שדרנים "שמאלנים מידיי" להגדרתם (וגם במקרה הזה אני לא מבין למה זה מעניין)

א. תשאל את וואלה שפרסמו את הכתבה. באמת לא כל קשקוש של ארגון "חברתי" בכאילו, צריך לעניין את הציבור. הבעייה היא שזה התפרסם, הבעייה היא שנותנים לזה משקל, הבעייה היא שאין גילוי נאות ולא מספרים לנו מי עומד מאחורי הקשקוש הזה ומה קשריו עם העיתונאי שהובילו לכך שהוא הצליח להכניס אייטם "לא מעניין" לחדשות..

ב. עיתונאים שמאלנים אמרו, אומרים ויאמרו דברים קשים ובוטים בהרבה על מתנחלים . אם הימין היה קורא לפטר את כל מי שעשה את זה, היו נשארים 3 עיתונאים במדינה. זה לא קורה. מתי בכל זאת דורשים לפטר עיתונאי? כאשר הוא הסית. קרא את הלינק שהבאת בעצמך וטול קורה..

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:51

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר