לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-09-2011, 20:08
צלמית המשתמש של Segmany
  משתמש זכר Segmany Segmany אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.01
Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בית המשפט העליון לרכבת ישראל ומשרד התחבורה: לספק תחבורה חלופית להפגנה מחר

בית המשפט העליון הורה הערב (ו') לרכבת ישראל ולמשרד התחבורה לספק תחבורה חלופית למעוניינים להגיע מירושלים ומבאר שבע להפגנה מחר בתל אביב.

מוקדם יותר הגישו עורכי הדין שרגא בירן, מאיר פורגס ושלומי ברכה עתירה בהולה לעליון נגד הרכבת ומשרד התחבורה בשמו של עופר ברקוביץ', מפעילי המחאה בירושלים. העתירה הוגשה בעקבות השבתת קווי הרכבת מירושלים ומבאר שבע לתל אביב היום ומחר לצורך עבודת תשתית.

"מפתיע כי דווקא ממשלת ישראל, שר התחבורה והנהלת הרכבת בחרו לפגוע בזכויות יסוד באמצעות השבתת הרכבות וניתוק התושבים מלב ליבה של המחאה", נכתב בעתירה. "ברור ונהיר כי השבתת הרכבות הינה החלטה שנתקבלה על ידי שר התחבורה והנהלת הרכבת עת היה ידוע להם כי ההפגנה במוצאי שבת הקרובה צפויה להיות אירוע שיא, וכי קיים צורך לתגבר את תנועת הרכבות".

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/279/220.html
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-09-2011, 20:36
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
ידיעה שכל-כולה משעשעת וחושפנית בנוגע ל"מחאה" ואנשיה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Segmany שמתחילה ב "בית המשפט העליון לרכבת ישראל ומשרד התחבורה: לספק תחבורה חלופית להפגנה מחר"

ראשית, לשעשוע: ובכן, מסתבר שיש בביה"מ העליון כאלה שעדיין מאמינים במשמעות הציטוט ההיסטורי של
אהרן ברק ("מלוא כל הארץ משפט" - עיוות של המשפט המקורי, "מלוא כל הארץ ה'"...), וכשאנחנו רואים
אנשים עם סינדרום י-ם, שגם גרים ועובדים בה - זה תמיד נחמד (רוב מקרי סינדרום י-ם הם של תמוהנים
עצובים...).
שנית, לחשיפה המלהיבה: ובכן, מי שמייצג את עתידה "המאבק העממי", הוא עו"ד שרגא בירן. אני מודה שאיני
מכיר הרבה שמות של עורכי דין, אבל את השם של בירן אני כן מכיר, והוא נחשב לקפיטליסט גדול למדי (מוערך
בהרבה מאוד מליוני דולרים) ולכריש נדל"ן גדול למדי (ה"מחאה" החלה בעניין הדיור, לא?...).

העובדה שהוא מייצג את "המחאה" בבית המשפט, מלמדת אותנו (שוב) שהמחאה הזו לא מכוונת נגד
הטייקונים, אלא מגוייסת על ידיהם, כנגד הממשלה היחידה בעשור האחרון שאשכרה הקימה וועדה לבחינת
הריכוזיות במשק...

אגב, אפשר להיות רגע - אני לא מחדש כלום למנהיגי "המחאה", אבל אני מניח שרבים מהאדיוטים השימושיים
שהולכים אחריהם, יכולים לפקוח עניניים ולזהות איך שוב מנסים לנצל את רצונם בחברה הוגנת יותר ושיוויונית
יותר - לצרכים פוליטיים ציניים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:21

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר