לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-09-2011, 08:42
  emile-a emile-a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "אנשי רוח לאבו מאזן: "תומכים בהכרה בפלסטין""

ציטוט:
במקור נכתב על ידי TIMON the mongoose
[b][size=3]

האם זו הדרך להחשב איש תרבות בישראל? להיות בעל נטיות אובדניות מבחינה לאומית?

אני לא מבין אותך, למה לחשוב שמדינה לפלשיתנאים זה דבר טוב, פוגע במה שאתה חושב עליהם כאנשי תרבות או אנשים בכלל.
שוב, אני שואל ספציפית, לא על איזה מקרה מהעבר..
ספי רכלבסקי כותב שם בפירוש שהוא חושב שזה טוב לציונות שתהיה לפשתינאים מדינה משלהם..וכולנו יודעים שהוא לא היחיד, הרי יש מאות אלפים מכל הסוגים המינים והאוכלוסיות שחושבים שלנו יהיה יותר טוב אם להם תהיה מדינה..
אז בסדר, אתה חושב שזה יהיה פחות טוב, אבל לא ברור לי איזה דיון יש לך ספציפית עם הכותרת הזו מעבר לכך שאתה חושב שהעתיד שלנו יותר טוב בלי להחזיר את השטחים והם חושבים הפוך על המקרה הזה...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-09-2011, 16:27
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי emile-a שמתחילה ב "[QUOTE=TIMON the..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי emile-a
אני לא מבין אותך, למה לחשוב שמדינה לפלשיתנאים זה דבר טוב, פוגע במה שאתה חושב עליהם כאנשי תרבות או אנשים בכלל.
ספי רכלבסקי כותב שם בפירוש שהוא חושב שזה טוב לציונות שתהיה לפשתינאים מדינה משלהם..וכולנו יודעים שהוא לא היחיד, הרי יש מאות אלפים מכל הסוגים המינים והאוכלוסיות שחושבים שלנו יהיה יותר טוב אם להם תהיה מדינה..
אז בסדר, אתה חושב שזה יהיה פחות טוב, אבל לא ברור לי איזה דיון יש לך ספציפית עם הכותרת הזו מעבר לכך שאתה חושב שהעתיד שלנו יותר טוב בלי להחזיר את השטחים והם חושבים הפוך על המקרה הזה...

הם הוזים, זאת הבעיה. מוסר, מוסר, מוסר... זה לא עניין של מוסר, זה עניין של פרגמטיות, פרקטיקה, ביטחון, קצת אידאולוגיה יהודית. יכול להיות שיכריזו על מדינת פלשתין. היא לא תשרוד להרבה זמן, ובכל אופן, מדינה ערבית נוספת ליד ישראל במתכונת ישראל - לא תהיה כאן, כל עוד אנחנו פה.

ישן 05-09-2011, 16:55
  בני לפיד בני לפיד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.11

ציטוט:
במקור נכתב על ידי emile-a

כי לצערנו זה השיח הפוליטי המקובל במדינת ישראל. ההכרה שכולם רוצים לחיות בישראל וחילוקי דעות זה הדבר הכי לגיטימי בעולם, טרם הגיעה לכלל הדיירים במדינה. ולצערי אתה רואה ביטוייום כמו סמאלנים, בוגדים וכ"ו. דרך אגב משני הצדדים. דרך אגב זו אחת הסיבות שמחאה שבראשה עומדת דפני ליף, לא תגיע לשום מקום, היא חלק מאותו שיח.
וכיוון שאני יודע מה אתה הולך להגיד, אז 400 אלף איש, הוא המספר השמאלני המיתולוגי ואיננו מעיד על כלום. ודרך אגב 2, שיטחה של כיכר המדינה (ברוטו) הוא 27 דונם. תחשב כמה אנשים היו על מ"ר בהנחה שהיו שם 300K אנשים.
ישן 05-09-2011, 17:09
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08

אני תומך במדינה פלסטינית אבל נדמה לי שאני מבין את הנקודה שמעלה טימון.

הסטטוס איש רוח הוא מאוד לא ברור.
מתי אדם נהפך להיות "איש רוח"?
האם בלוג בו הוא כותב את משנתו זה מספיק או שמא קובץ שירים? וממה בדיוק מתפרנס אותו אדם שנחשב לאיש רוח, האם חיים סבתו שכתב ספרים מצוינים גם נחשב כאיש רוח למרות שהוא רב ומלמד בהתנחלות?

לי יש תחושה שיש קבוצה קטנה של אנשים שמכתירה את עצמה ואת המקורבים לה כאנשי רוח/אמנים.
שלא כמו מכתב הטייסים שהוזכר כאן, שבלי להיכנס לוויכוח שנגמר, ברור לי מחברי שנהיו אנשי צוות אויר שמדובר באנשים מאוד מוכשרים ובד"כ גם מאוד אינטלגנטים. במקרה של אנשי רוח לגמרי לא ברור שהאדם מוכשר ושדעתו ראויה. ע"ע גילה אלמגור, שחקנית תאטרון סבירה ולא יותר שדעתה הפוליטית מושמעת חדשות לבקרים.
האם לא מוזר לך שכל אלו שמקבלים את התואר "אנשי רוח" מביעים תמיד את אותה הדעה הפוליטית? האם קודם הם נהיו אנשי רוח ואז התבררה דעתם הפוליטית או שמא זה הפוך

ישן 06-09-2011, 03:50
  emile-a emile-a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.06
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי ashoichet שמתחילה ב "א) הם לא חושבים שלנו יהיה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ashoichet
א) הם לא חושבים שלנו יהיה יותר טוב אם נמסור את יהודה ושומרון מבחינת בטחון ורמת החיים. אחרי הכל הם לא מפגרים. הם חושבים שאנחנו נהיה צדיקים יותר, וחשוב מזה הם חושבים שלאוייבים הפוליטים שלהם יהיה רע יותר.

קח את ההתנתקות לדוגמא. אתה לא באמת חשבת שיהיה טוב יותר, נכון? אז למה תמכת?

ב) אנשים שמייצגים ערכים ותפיסת עולם מנוגדת למוסר ולמצפון האישי שלך מעוררים בך סלידה. אז כן, אני חושב שמי שתומך בטיהור אתני של יהודים הוא מנוול. ושוב, אני לא מדבר על דבילים שחושבים שאם "נצא מהשטחים" יהיה פה שלום ושגשוג, אלא על אנשים אינטליגנטים.

אין שום קשר קשר למה שאמרתי, ולא הבאת כלל הוכחות לכך שהם חושבים את מה שאתה אומר שהם חושבים.
אם כבר הפוך, ספי רכלבסקי אמר במפורש שהוא חושב שזה מה שטוב לישראל, אז אתה מסלף את דבריו.
והאמת לא משנה מה כמה איזוטרים חושבים, יש מספיק אלפים שחושבים שזה טוב לישראל להחזיר את השטחים אז אפשר פשוט להתייחס לנקודות בלי לדרדר את רמת הדיון.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:20

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר